Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5011
06-04-2021 10:22 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

https://www.youtube.com/watch?v=wbdM1fO2QZg
Віслюк Апокаліпсису прилетів у КатарНедоумение

p.s.пишуть, що цей шторм був минулого року. ок.
але погодьтесь: ми б не здивувались, якби він був зараз )

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-04-2021 15:01 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #5012
07-04-2021 06:09 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Его в Россию надо на встречу к Путину.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5013
09-04-2021 20:48 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

[Зображення: aa3d713c20ba03cc3f87b36e9a947857.gif]

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5014
13-04-2021 10:17 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Опять нанюхался клея в пакете.Facepalm
ОПа и ГШ ВСУ пальцем о палец не ударили до сих пор фактически перед лицом агрессии. Например ГСМ на танки и БТР до сих в 2021 году не выделили.

   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-04-2021 10:18 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #5015
13-04-2021 11:21 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(13-04-2021 10:17)Lady :  Опять нанюхался клея в пакете.Facepalm
ОПа и ГШ ВСУ пальцем о палец не ударили до сих пор фактически перед лицом агрессии. Например ГСМ на танки и БТР до сих в 2021 году не выделили.

Подожди, но ведь ножки разрешили на 5 см ниже на парадах поднимать! Шо вам еще не хватает?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #5016
15-04-2021 10:30 RE: 100 дней президента Зеленского

(09-08-2019 10:02)smile :  очередная божья роса на лица зелюбчиков. Упал и качаюсь
или это уже манна небесная ? жидкая такая, с комочками, желто-коричневого цвета, с характерным запахом?
вкусняшка?
Курить
[Зображення: 12130980_original.jpg]
Цитата:Смотрите как закончилась эра договорняков при Зеленском.
СБУ наезжает за экоцид, принуждает платить бабки, с ОПУ обсуждаете детали и конкретные суммы и башляете. И все, никакого экоцида нет, он магическим образом исчезает.
Лет 20 назад это называлось рэкетом, а теперь - конец эпохи воровства.

Цитата:Вибачте, але це Арселор така хуйня мабуть влаштовує, що вони за бабки відскочили та ще й у програму по бетонним дорогам вигідно заїхали.
Вибачте, але це ОПУ така хуйня мабуть влаштовує, що вони наїхали, отримали бабки, від'їхали.
А у мене питання.

ШО ТАМ ПО ЕКОЦИДУ, ДЯДІ? Ціле СБУ виїмку проводило за кошти налогоплатників. Вони що тепер, нікого за це не посадять? Там тероризм був, там питання національної безпеки підіймалося.
Не треба казати що там Арселор тепер грошей відслинить і все, більше він не терорист.
Або він і не був терористом, а це означає що ви рекетири.
Або він був і залишається терористом, а ви тоді за бабки злили справу.
В обох випадках ви підори в особливо великому розмірі.


Wave

"АрселорМіттал Кривий Ріг" інвестує 1 мільярд доларів в екомодернізацію
15 квітня 2021

Міністр економіки Ігор Петрашко і гендиректор ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" Мауро Лонгобардо підписали Меморандум для реалізації нових інвестиційних проєктів - компанія планує інвестувати близько 1 млрд дол в нові проєкти з екомодернізації та розвитку виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"Нова інвестиційна програма "АрселорМіттал Кривий Ріг" "Сталевий мільярд" зосередиться на зниженні впливу виробництва на довкілля, сталому розвитку підприємства та впровадженні принципів циркулярної економіки: ощадливого та повторного використання ресурсів і переробки відходів виробництва", - йдеться у повідомленні.

"АрселорМіттал - великий інвестор у нашу економіку, експортер та роботодавець. Сьогодні ми досягли домовленості про те, що компанія суттєво збільшить обсяг інвестицій в Україну, а також впровадить сучасні та екологічні технології виробництва в металургії, що є однією зі стратегічних галузей економіки.

Ми очікуємо поступового відновлення інвестиційної активності в країні після кризового 2020 року, і співпраця з найбільшим світовим виробником сталі послугує потужним сигналом інвесторам про те, що час інвестувати в Україну настав", - заявив Петрашко.

Гендиректор "АрселорМіттал Кривий Ріг" Мауро Лонгобардо зазначив, що компанія за 15 років роботи в Україні вклала понад 5 мільярдів доларів у розвиток виробництва, і зараз пропонує нову програму "Сталевий мільярд", згідно з якою близько 1 млрд доларів буде інвестовано в екомодернізацію.

"Ми продовжуємо впроваджувати великі інвестпроєкти та поступово йдемо до трансформації "АрселорМіттал Кривий Ріг" у сучасне європейське виробництво.

"Сталевий мільярд" - це наша нова програма для України, яка профінансує впровадження технологій "зеленої металургії" та проєкти із зменшення вуглецевого впливу. Це повною мірою відповідає стратегії Групи АрселорМіттал з досягнення вуглецевої нейтральності.

Ініціативи, які ми підтверджуємо Меморандумом, є прогресивним кроком в українській промисловості. Розраховуємо на сприяння та всебічну підтримку держави на цьому шляху", - додав він.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-04-2021 10:32 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #5017
15-04-2021 10:36 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

а я на прошлой неделе подписал меморандум с уличными котами, что они не будут срать на газон у меня на участке.

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #5018
15-04-2021 10:38 RE: 100 дней президента Зеленского

Смешно
(09-08-2019 10:02)smile :  
Цитата:А у мене питання.

ШО ТАМ ПО ЕКОЦИДУ, ДЯДІ?

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #5019
15-04-2021 10:42 RE: 100 дней президента Зеленского

(15-04-2021 10:38)Шкодчук :  Смешно
(09-08-2019 10:02)smile :  
Цитата:А у мене питання.

ШО ТАМ ПО ЕКОЦИДУ, ДЯДІ?

да жуть какая-то. не, ну если бы прикапывали, как делают нормальные коты, но, блин, просто на газон откладывают. натуральный екоцид тапок и газона.

Laughing

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5020
15-04-2021 11:03 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Зеля у нас суперМЕМОРАНДУМНЫЙ президентMr. Green

нас уже завалить баблом должно было- столько он меморандумов понаподписывал.... в Омане, в Катаре..КуритьКурить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3