Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Цвях Немає
Писатель
***

Повідомлень: 546
Приєднався: Jul 2013
Глухів
2105 2111 тур А7 1,6 МТ
Повідомлення: #5261
05-04-2022 08:14 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Зеля довоенный, и военный, это два разных Зели.
И то, что военный Зеля - красавчик, очень хорошо, и он почти всем нравится, но это совсем не гарантия чего то в будущем.

Дороги, это конечно хорошо, но если не будет у власти местного пиночета, способного, минимум, раздать вовремя автоматы в Бучах, то нам - кранты.

По поводу не на часі.
У нас всегда, все не на часі.
Мова-не на часі.
ПопЫ- не на часі.
Нато-не на часі.
Лишить права голоса и паспортов, одноязыких коллаборантов, как в прибалтиках-не на часі.
Повесить Витренко, Медведчука, Шуфрича, Шария, Киву и далее по списку- не на часі.
А потом, приходит на часі, собирать по нашим городкам трупы изувеченных мужчин и изнасилованных детей и женщин.
Так что мы либо научимся делать все вовремя, либо нам кранты.

Час- категорія незворотна.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
alexa111 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 221
Приєднався: Aug 2020

Повідомлення: #5262
05-04-2022 08:38 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

https://censor.net/ua/news/3331442/shabu...a_tsenzura

Шабунін про відключення мовлення "Прямого", "Еспресо" та "5 каналу": "Саме так починалася путінська цензура в медіа" Джерело: https://censor.net/ua/n3331442


(05-04-2022 08:14)Цвях :  Зеля довоенный, и военный, это два разных Зели.
И то, что военный Зеля - красавчик, очень хорошо, и он почти всем нравится, но это совсем не гарантия чего то в будущем.

Дороги, это конечно хорошо, но если не будет у власти местного пиночета, способного, минимум, раздать вовремя автоматы в Бучах, то нам - кранты.

По поводу не на часі.
У нас всегда, все не на часі.
Мова-не на часі.
ПопЫ- не на часі.
Нато-не на часі.
Лишить права голоса и паспортов, одноязыких коллаборантов, как в прибалтиках-не на часі.
Повесить Витренко, Медведчука, Шуфрича, Шария, Киву и далее по списку- не на часі.
А потом, приходит на часі, собирать по нашим городкам трупы изувеченных мужчин и изнасилованных детей и женщин.
Так что мы либо научимся делать все вовремя, либо нам кранты.

Час- категорія незворотна.
зе опортуніст і актер. зараз для нього вигідно грати патріота. я не вірю йому, його щирості.


і не вірю реультатам перемовин з таким складом делегації , що арахамія, що чалий Facepalm

https://censor.net/ua/news/3331372/zelen...rahamiyeyu
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-04-2022 08:42 alexa111.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
pn65 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 327
Приєднався: Dec 2013
Киев
Octavia A5 MPI LPG
Повідомлення: #5263
05-04-2022 17:17 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

По перемовинах все дуже просто. Ні одного (!) діючого дипломата! Як на мене, всі ті "українськи пропозиції" продиктовані з роZZії, тільки гарант роZZія та 15 років на вирішення питання Криму чого варті! Зараз головне - не прогавити момент, коли ця шобла перемовників захоче злити країну. Є надія, що не дадуть, але ж якщо ні - потім нічого й не зробиш...
Віримо в ЗСУ та робимо кожен свою справу! Тільки це й залишається.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #5264
05-04-2022 19:00 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(05-04-2022 08:14)Цвях :  Зеля довоенный, и военный, это два разных Зели.
И то, что военный Зеля - красавчик, очень хорошо, и он почти всем нравится…
От всі говорять він красавчик, він герой і тд і тп. Просте запитання: в чому його героїзм?
І про другий термін все неоднозначно. Сьогодні Буча, а завтра геометрична прогресія кількості знущань, катувань, ґвалтувань, вбивств мирного населення парашенськими скотами. Сьогодні виплив факт таємного візиту керівника ЦРУ в середині січня до України який приїхав особисто повідомити президента України що війна неминуча. 19 січня промова:




https://youtu.be/DSMMlF9vptg

Передивіться уважно, а якщо уявити, що дехто вже знав що війна не за горами і зняв це відео? А якщо всі взнають коли залишила країну перша леді з сім‘єю? Тоді буде багато питань до декого, як і питання балотування. Можливо буде «стадіон 2» але з новими «закидонами» і дружбани зі стрічками «похуй» але навряд чи. Коли люди взнають всю правду то самі визначать хто допустив чи хто винен в…

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #5265
05-04-2022 20:15 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(04-04-2022 23:07)Dimon325 :  
(04-04-2022 22:58)smile :  важно понимать, зеля сейчас это тупо фронтмен. да, делает свою работу, так как, нужно. но руководит войной не он, а специально обученные люди. даже не рыпайтесь оспорить.
Здесь полностью согласен. Этот клоун хоть как-то пригодился, тут я зелебот.)

Зеленоботи
Я одне хочу зрозуміти
При пороху, хуйло війска до Київа не заганяв «сцяв»
Прийшов шапіто і пройшло два роки .. і у нас війска під Києвом, потім буча, знищений Харків, проданий СБУ південь…. Мости зірвати не змогли.
Скажіть де я не правий?
Якби не захід, котрий шапіто за стиснув яйки і дав нам за останій місяць трішки зброї.. то в Києві сиділи чиї солдати..?
Не сходиться математика
Був порох була армія — хуйло сцав
Прийшов шапіто армія два роки йшла в мінус…….Буча Ірпінь Гостомель, Чернігів Харків Маріуполь .

25%
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-04-2022 20:16 Nemo78.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #5266
05-04-2022 21:00 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Кажуть зелені під шумок протягнули закон, яким дозволяється автоматично звільняти (бабушка бєня задоволено посміхається) членів наглядових рад держбанків та компаній, які не з'явились на засідання ради протягом двох днів. Раніше засідання проходили онлайн, і нікого це не хвилювало. Дуже зручний закон щоб сказати адьо аміго іноземним представникам в нагляд.радах.

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #5267
05-04-2022 22:21 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(05-04-2022 21:00)manjik :  Кажуть зелені під шумок протягнули закон, яким дозволяється автоматично звільняти (бабушка бєня задоволено посміхається) членів наглядових рад держбанків та компаній, які не з'явились на засідання ради протягом двох днів. Раніше засідання проходили онлайн, і нікого це не хвилювало. Дуже зручний закон щоб сказати адьо аміго іноземним представникам в нагляд.радах.

Підарчонок багато що протягнув

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
alexa111 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 221
Приєднався: Aug 2020

Повідомлення: #5268
06-04-2022 09:11 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Заступник голови Офісу Президента Татаров допоміг втекти з України куму Путіна Медведчуку, - ЦПК Джерело: https://censor.net/ua/n3331761
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 На сайті
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #5269
06-04-2022 21:16 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего




https://www.youtube.com/watch?v=fnyo1gB9ECU
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SAchuk Немає
читатель
***

Повідомлень: 591
Приєднався: Jun 2009
Киев
на соляре
Повідомлення: #5270
07-04-2022 19:38 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Видалив.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-04-2022 19:41 SAchuk.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3