Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
OSV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 391
Приєднався: Oct 2005

Skoda Fabia Combi 1.4 16V
Повідомлення: #81
22-05-2019 12:07 RE: 100 дней Президента Зеленского

Стаття 3. Засади діяльності Служби безпеки України

Діяльність Служби безпеки України, її органів і
співробітників грунтується на засадах законності, поваги до прав і
гідності особи, позапартійності та відповідальності перед народом
України.

Иван Баканов (друг детства) назначен первым замом главы СБУ. Он же является председателем партии "Слуга народа" с декабря 2017 года.

Опять нарушение закона? Не может работник СБУ состоять в какой-либо политической партии согласно действующего законодательства
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #82
22-05-2019 12:08 RE: 100 дней Президента Зеленского

(22-05-2019 11:59)Lady :  п.с. с нетерпением жду... кем же Жека Кошевой у нас будетMr. Green

Как кем? Мером Кривого Рога! Mr. Green

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
OSV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 391
Приєднався: Oct 2005

Skoda Fabia Combi 1.4 16V
Повідомлення: #83
22-05-2019 12:09 RE: 100 дней Президента Зеленского

(22-05-2019 10:53)Lady :  Теперь, надеюсь, все понимают, какими методами будет действовать все пять лет Вова Зеленский - ложь, подлог и подобные штучки.

А он так действовал еще с момента сдачи анализов. Подделывал лабораторные документы, если помните
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
noto Немає
добрый хам
****

Повідомлень: 1 474
Приєднався: Sep 2011
Киев, Новые Позняки
разные
Повідомлення: #84
22-05-2019 12:15 RE: 100 дней Президента Зеленского

(22-05-2019 12:08)m.dreval :  
(22-05-2019 11:59)Lady :  п.с. с нетерпением жду... кем же Жека Кошевой у нас будетMr. Green
Как кем? Мером Кривого Рога! Mr. Green
Не, он хорошо говорит будет ТУТ министром. А Кравец Лена будет минкультом руководитьHappy Birthday

Жить лучше не значит жить легче © Я
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #85
22-05-2019 12:20 RE: 100 дней Президента Зеленского

Откуда вы имена этих всех пассажиров знаете, КВНщиков???
Я, кроме Мелкого, знаю Лысого, Толстого и барышня у них ещё есть.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
noto Немає
добрый хам
****

Повідомлень: 1 474
Приєднався: Sep 2011
Киев, Новые Позняки
разные
Повідомлення: #86
22-05-2019 12:25 RE: 100 дней Президента Зеленского

(22-05-2019 12:20)Снусмумрик :  Откуда вы имена этих всех пассажиров знаете, КВНщиков???
Я, кроме Мелкого, знаю Лысого, Толстого и барышня у них ещё есть.
Сам сижу гуглю)) кроме этого мелкого знаю лысого и всеHello! спасибо новому резинотехническому изделию №1, так мы весь квартал хоть узнаем. Хм... кем будет уборщица из квартала??

Жить лучше не значит жить легче © Я
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #87
22-05-2019 12:33 RE: 100 дней Президента Зеленского

(22-05-2019 12:25)noto :  
(22-05-2019 12:20)Снусмумрик :  Откуда вы имена этих всех пассажиров знаете, КВНщиков???
Я, кроме Мелкого, знаю Лысого, Толстого и барышня у них ещё есть.
Сам сижу гуглю)) кроме этого мелкого знаю лысого и всеHello! спасибо новому резинотехническому изделию №1, так мы весь квартал хоть узнаем. Хм... кем будет уборщица из квартала??

Парні, ето мой слєдующій указMr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
OSV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 391
Приєднався: Oct 2005

Skoda Fabia Combi 1.4 16V
Повідомлення: #88
22-05-2019 12:41 RE: 100 дней Президента Зеленского

В законопроекте Зе о выборах оставлены закрытые списки, а ведь обещал выборы по открытым спискам....
Брехун..

А где это - "если я нарушу закон, то уйду в отставку". За три дня - около десятка нарушений Конституции и закона. Наплевал на законы, ездит кортежем (говорил, что отменит их) там, где 10 минут пешком, кричал, что первым будет законопроект про импичмент, будут прозрачные конкурсы на назначения, будут выборы по открытым спискам.
На самом деле начал с назначений друзей-кумовьев-партнеров, наполевал на США, на МВФ, выполняет хотелки Коломойского, плюет на законы, выгнал правительство, разогнал Раду, во власть прутся откровенные Рыги и люстрированные, хочет референдум о капитуляции - это то, чего хотели избиратели Зе?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-05-2019 12:49 OSV.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #89
22-05-2019 12:50 RE: 100 дней Президента Зеленского

WhiteBear & SergM, спробував по порядку розібратися з коаліцією.

Стаття 83 пункт 9 Конституції України:
Засади формування, організації діяльності та припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України встановлюються Конституцією України та Регламентом Верховної Ради України.

В самій Конституції ні слова про порядок утворення і припинення а в Регламенті Верховної Ради ні слова про коаліцію. Тобто на сьогодні не існує порядку формування чи припинення діяльності коаліції.

Є рішення Конституційного суду, від 6 квітня 2010 року № 11-рп/2010 де він вирішив, що:
...слід розуміти так, що окремі народні депутати України, зокрема ті, які не перебувають у складі депутатських фракцій, що ініціювали створення коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, мають право брати участь у формуванні коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України.

Тобто в коаліцію депутатських фракцій мають право входити не тільки фракції а й окремі позафракційні депутати.

Коаліція «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА» була створена Блоком Петра Порошенка,
Всеукраїнським об'єднанням «Батьківщина», Народним фронтом,
Радикальною партією Олега Ляшка та Самопомічю. Об'єднувала 302 депутати, угода також є, створена 27 листопада 2014 року. Оголошено про створення.

Наприкінці 2015 року про вихід із коаліції заявила фракція Радикальної партії.

18.02.2016 Голова Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив про вихід депутатської фракції "Батьківщина" з парламентської коаліції. Після виходу фракції "Батьківщина" у фракціях, що входять до парламентської коаліції "Європейська Україна", залишилися 243 депутати за мінімально необхідних 226 членів для формування більшості у Верховній Раді.
https://ua.interfax.com.ua/news/political/325746.html

19 лютого 2016 Спікер Верховної ради Володимир Гройсман оголосив про вихід з коаліції фракції "Самопоміч".
Про це він заявив одразу після відкриття ранкового засідання.
"Згідно з поданою заявою повідомляю про припинення участі депутатської фракції Самопоміч в коаліції депутатських фракцій Європейська Україна, та відповідне відкликання підписів членів цієї фракції під коаліційною угодою", - зачитав він.

https://www.pravda.com.ua/news/2016/02/19/7099562/

Тобто по факту коаліція припинила своє існування так як не нараховувала 226 голосів.

Але повертаємося до Регламенту Верховної Ради а точніше до попередніх редакцій регламенту.
В першій редакції від 10 лютого 2010 року було чітко вказано.

Глава 12 "Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді",

Стаття 61. "Порядок утворення коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді":
5. Коаліція вважається сформованою з моменту офіційного
оголошення про це головуючим на пленарному засіданні
на підставі
поданих до Апарату Верховної Ради документів, передбачених
частинами третьою та четвертою цієї статті.

Документи це угода про коаліцію депутатських фракцій та списки членів депутатських фракцій, що сформували коаліцію, з особистими підписами народних депутатів. Списки членів депутатських фракцій є невід'ємною складовою коаліційної угоди.

Стаття 66. Припинення діяльності коаліції:
1. Діяльність коаліції припиняється у разі:
1) припинення повноважень Верховної Ради відповідного
скликання;
2) зменшення чисельного складу коаліції до кількості народних
депутатів, меншої ніж визначено Конституцією України
;
3) прийняття коаліцією рішення про припинення своєї
діяльності.
2. Діяльність коаліції вважається припиненою у випадках,
передбачених пунктами 2 і 3 частини першої цієї статті, з моменту
офіційного оголошення про це головуючим на пленарному засіданні
.

Повідомлення про припинення діяльності коаліції публікується в
газеті "Голос України" не пізніше ніж через чотири дні після
офіційного оголошення про припинення її діяльності.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1861-17/ed20100210

Далі Закон України 2600-VI від 08.10.2010 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України" підписаний Януковичем:
15) глави 12 та 13 виключити;
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2600-17

Тобто такі поняття як коаліція так і опозиція виключили з регламенту Верховної Ради. Тому якщо НІ ОДИН нормативний акт не регламентує порядок утворення і припинення роботи, то що таке КОАЛІЦІЯ взагалі?

Висновок: формально коаліції в нас не існувало, так як не нараховувала 226 голосів, але й не припинила діяльності так як Голова Верховної не оголосив про це.
Зато 17 травня 2019 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна» засіданні парламенту.
Думаю крапку в цьому повинен поставити Конституційний суд, а не "одноосібне" (в кавичках звичайно) рішення Президента.
ПС. Багато тексту, але для ясності.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #90
22-05-2019 12:58 RE: 100 дней Президента Зеленского

тю... о чем вы спорите??Упал и качаюсь
все...эпоха законности закончилась 20/05!!!Мир
теперь все будет по приколу!!Mr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3