Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #951
07-06-2019 08:30 RE: 100 дней Президента Коломойского

(06-06-2019 23:11)smile :  
(06-06-2019 23:00)Nemo78 :  Ви думаєте, заокеанські партнери блефують.Курить

це оборот.

якщо я вам дам 1000грн, потім ви мені їх вернете і ми це зробимо 100 раз, то оборот між нами складе 200000.
але в кінці у мене залишиться все ті ж 1000 грн, а у вас - ні.

а от коли до нас двох в ланцюг передачі додати ще кілька "своїх" людей, та передавати не тільки по ланцюгу, а і перескакуючи, та повертати не від вас, а з середини, і не рівно 1000грн, а і різні суми, то оборот легко виросте з двох сотень тисяч до міліонів.
але при цьому сума реальних грошей, які ходять, залишиться все тією ж 1000грн.
уявіть облік цих всіх операцій.

а фокус в тому, що іноді в первинні папірці, що передаються, я буду додавати інші. а ви собі їх будете залишати, а не повертати. і сторонній людині розібратися в тому, скільки я вам насправді передав грошей - буде практично неможливо, не маючи на руках облік всіх операцій. я ж завжди можу показати ту 1000грн.

цікавинка в тому, що у привата є на руках той облік.
Hello!


І фактичні суми виведеного і прогнаного не відомі.
В цьому ви праві.
Але заокеанські партнери вже явно натякають бені, ми починаємо розплутувати клубок твоїх обороток. Думаєте це випадково по часу співпало. Скорбим

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #952
07-06-2019 08:42 RE: 100 дней Президента Зеленського

(05-06-2019 08:49)m.dreval :  
(05-06-2019 07:29)Шкодчук :  
(04-06-2019 22:08)m.dreval :  Шо характерно, в упор не замечаю переобутых порохоботов.Respect

Мер Києва Віталій Кличко:"Я залишаюсь лідером партії "Удар", а Міхеілу Саакашвілі пропоную стати головою партії", - зазначив мер столиці.

О нет, Вадим. В данном случае я далек от Вашего примитива в выводах. ИМХО тут идет очень интересная игра. Я об этом подумал еще когда они гуляли по стеклянному мостику.

Посмотрим через два месяца, буду ли я ошибаться....

Саакашвили отказался возглавить партию Кличко - источники

"Читаю новости в ФБ по нашему союзу с Саакашвили. Без эмоций: Я свой жест сделал.

Искренне и в продолжение дружбы и истории отношений. Предложил в сложной ситуации подставить плечо, даже несмотря на то, что многие мои сторонники неоднозначно восприняли эту идею.

Так, комментарии в ФБ - разные, но, извините, не они и раньше определяли мое отношение к людям и мои действия относительно них. Есть слова, а есть поступки. Я, политически, планов не меняю", - написал Кличко.


П.С. Краще б я мовчав! Добыча мыслей

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #953
07-06-2019 11:49 RE: 100 дней Президента Коломойского

Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #954
07-06-2019 11:56 RE: 100 дней Президента Коломойского

Повбывав быFacepalmFacepalm

Зам Хомчака- Колесник

...недавно на нараде, он в открытую заявил: “поменьше называйте Россию агрессором” и “тут многие хвастаются, сколько сепаратистов убили. Но не будем забывать, что это, вообще-то, граждане Украины и однажды придется за это отвечать.”

В продолжение темы хамства, а у нас в ГШ, с приходом Р.Хомчака, что ни день то новое дно от Игоря Колесника в вопросах хамства, так вот, на днях с И.Колесником, по вопросам стратегического сотрудничества, встречался один из высокопоставленных офицеров наших западных стран-партнеров. Так вот, этому офицеру, генерал-полковником ЗСУ, был дан четкий ответ на все пропозиции Запада и суть которого свелась к тому, что “не нужно нас учить строить армию, сейчас не время, а вот закончится война-тогда и приходите. А пока- давайте нам денег и вооружение и не лезьте в наши внутренние дела”. Содержание и тон ответа я постарался передать максимально приближенно к оригиналу. Надо признать натовский офицер был несколько озабочен ответом.


Колесник, откровенно позиционирует себя как лучший друг Р.Хомчака и обещает “навести порядок” в ГШ особенно это касается тех, кто все эти годы командования Муженко, был оппонентом Колесника, в вопросах развития ЗСУ и ГШ в частности. На совещаниях, проводимых Хомчаком, Игорь Иванович позволяет себе перебивать НГШ, говорить в его присутствии на повышенных тонах с присутствующими офицерами, оскорблять их.



Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #955
07-06-2019 12:10 RE: 100 дней Президента Коломойского

Цитата:Олена Добровольська

Припиніть вже казати що це тому, що він "заблуждається", або це тому, що він ідіот і нічого не розуміє. Звісно, він ідіот і дійсно мало що розуміє. Але ті що прийшли за цією ширмою у владу, точно не ідіоти і все розуміють.

Отямтесь від шоку, прийміть як данність, ворог тепер дійсно не тільки в кремлі, а і на Банковій і послідовно все очевидно про це свідчило ще до того, як ЦВК об'явила результат.

Ті окремі проблиски які кидали патріотичній спільноті як кістку собакам, щоб на якийсь час заспокоїти хейт, нічого не означають і не означатимуть. Затямте, що це димова завіса, пил в очі, щоб дотягнути до парламентських виборів і не втратити рейтинги.
Ця мандяча команда прийшла не заради миру, а заради капітуляції. Ми цей урок вже проходили, але мабуть не надто добре засвоїли.

Що з цим усвідомленням робити, вирішуйте кожен для себе сам. Але найгірше що можна робити це нити і панікувати.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #956
07-06-2019 12:50 RE: 100 дней Президента Коломойского

Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #957
07-06-2019 13:37 RE: 100 дней Президента Коломойского

FacepalmFacepalmFacepalm
   
Добыча мыслей

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #958
07-06-2019 14:55 RE: 100 дней Президента Коломойского

КуритьКурить
Цитата:Зеленський "відповів" на петицію про звільнення Богдана з посади голови АП.
Це аут звісно. Тупо копіпаст правової бази, пов'язаної з функціонуванням АП. Ні слова про суголосність призначення Закону "Про очищення влади".
Ми не запитували вас, які "основні завдання" в АП, чи хто звільняє чи призначає її голову (ми знаємо, що це ви і тому петиція на вашому сайті). Ми казали, що призначення суперечить закону. АУУУУ!!!!! Тупо йдіть у сраку.
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #959
07-06-2019 18:23 RE: 100 дней Президента Коломойского

А як правильно клоун Пиздюк, Чи Пиздюк клоун.?
https://facebook.com/photo.php?fbid=2305...&source=48
   

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 381
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #960
07-06-2019 20:36 RE: 100 дней Президента Коломойского



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2