Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2511
10-09-2019 12:25 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

(10-09-2019 12:24)Railnolds :  
(10-09-2019 12:19)Lady :  Зеле тут ничо не грозитКурить
Так это ж пироженка просто.

такой импичмент можно на недоторканнись сверху класть... на бутербродПопкорн


Курить
Цитата:При розгляді та прийнятті ЗП №1012 про особливу процедуру усунення Президента з поста, було грубо порушено Регламент ВРУ, а саме статтю 102, яка встановлює правила розгляду ЗП.

Фактично, слуги повністю знехтували регламентом, прийнявши закон в першому читанні за основу, і одразу, без жодних обговорень, можливості народним депутатам надати зауваження та поправки - проголосували цей ЗП в цілому.

Вже не іде мова про нормальний розгляд ЗП, з постатейним обговоренням, дискусією і тд. Слуги знехтували правом народних депутатів, та правилами прописаними у частині 4 Статті 102: "За рішенням Верховної Ради допускається остаточне прийняття законопроекту (крім проектів кодексів і законопроектів, які містять понад 100 статей, пунктів) відразу після першого чи другого читання, якщо законопроект визнано таким, що не потребує доопрацювання, та якщо не надійшло зауважень щодо його змісту від народних депутатів, інших суб'єктів права законодавчої ініціативи, юридичного чи експертного підрозділів Апарату Верховної Ради."

Зауваження від нардепів були, тому прийняття закону в цілому - грубе порушення регламенту, та взагалі нехтування будь-якими принципами парламентаризму.

Курить
Цитата:Вікторія Сюмар

Очікувана історія. Спроби поламати регламент і Раду через голосування всього відразу вцілому призвело до того, що всі фракції, окрім правлячої, готові покинути залу. Легалізовувати шабаш ніхто не хоче. Якщо так буде далі, в залі лишиться одна фракція, і буде штампувати те, за чим жити усім нам.
PS. Трибуну вже взяли під охорону.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-09-2019 12:33 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
OSV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 391
Приєднався: Oct 2005

Skoda Fabia Combi 1.4 16V
Повідомлення: #2512
10-09-2019 15:29 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

Я дуже поважаю кожен канал, і канал NewsOne. Я ніколи не закривав у своєму житті жодного каналу. Я особисто за свободу слова, і ви це прекрасно знаєте. Я ніколи в своєму житті не закриватиму жодні канали, не маю права, не маю повноважень: https://zik.ua/news/2019/09/10/zelenskyy..._i_1643679

Все четыре предложения начинаются со слова "я". Я, Я, Я, Я.... Как бы не закончилось диктатурой.
Президент Украины не может уважать канал ГнусВан, потому что это антиукраинский сливной бачок путинских агентов влияния. Своим "уважением" Зе в очередной раз доказал свою украинофобию.
Полномочий у него нету.... уже б другую отмазку придумали, эта уже использована дважды - в вопросах тарифов и по поводу "посадок"
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-09-2019 15:31 OSV.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #2513
10-09-2019 16:05 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

(10-09-2019 15:29)OSV :  Полномочий у него нету.... уже б другую отмазку придумали, эта уже использована дважды - в вопросах тарифов и по поводу "посадок"
Так у нього політичної волі немає – усе "по-новому" виглядає як отеє "по-старому" у стилі Партії Регіонів, причому місцями Слуги Народу їм ще й фору дають.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2514
10-09-2019 16:10 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

ПР- дети малые, по сравнению с СНMr. Green


Попкорн
Верховна рада прийняла за основу законопроект №1009 президента Володимира Зеленського, який передбачає дозвіл на прослуховування нардепів

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #2515
11-09-2019 06:38 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

Гра - "Знайди президента" Mr. Green

[Зображення: prezeze_800.jpg][Зображення: i.gif]

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2516
11-09-2019 07:20 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

Цитата:МОСКВА, 11 сен — РИА Новости. Украина приостановила процесс расторжения двусторонних соглашений с Россией, который набрал обороты при Петре Порошенко, пишет "Коммерсантъ".
Процесс односторонней денонсации соглашений начался в 2014 году после начала конфликта в Донбассе и возвращения Крыма в состав России. Сейчас Киев перестал направлять Москве уведомления о расторжении документов. Такая же ситуация — с документами, участницей которых Украина является в рамках СНГ.

Мир, дружба, жвачка?
Поздравляю, зелебобики!

Саша Мотель, тебе все ещё не видно?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2517
11-09-2019 07:56 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

(11-09-2019 06:38)manjik :  Гра - "Знайди президента" Mr. Green

[Зображення: prezeze_800.jpg][Зображення: i.gif]

Зеленський поборов олігарха Коломойського. Тепер Коломойський більше не олігарх. Він просто бізнесмен. Вуаля! Викусі алігархія! Хаха! Ось як легко цих олігархів бороти. Не те, що Порошен ваш 5 років соплі жував.

Ще недавно Зеленський обіцяв, що більше ніяких нічних зустрічей з олігархами. І от! Виконав. Зустріч вдень. Чесний парєнь.

Але от проблема: Коломойський зовсім недавно бідкався, що із-за Гонтарєвої і Пєті змушений побиратися на жалкіє 20 тис доларів в місяць.
Він не може вирішувати ніяких питань "ведення бізнесу в Україні". Він ноль в чесному бізнесі.

Але Президент (якого він піарив на своєму каналі), голова його Офісу(кандидатуру якого Коломойський вгадав ще до того, як про неї оголосили) і Премьєр-Міністр (кандидатуру якого Коломойский теж вгадав за місяць до призначення), короче вся влада зустрічається з єдиним "бізнесменом".

5 років нам брехали про владу бариг, олігархію, ко-корупцію і брехню.
Хто вгадає, хто з цих тварєй на фото - Президент - цукерка Рошен.

Оце таке сцяння в очі прийшло з закінченням епохи брехні. Просто шикардос. Ще й фото виклали цій голоті, що за них голосувала, спонтом ми такіє чесниє, епоха відкритості і не ховаємось. Придумай сама, мила, чому чужа, гола жінка в нашій кроваті лежить. Ти ж у мене розумна.(с)
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #2518
11-09-2019 08:03 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

(11-09-2019 07:20)m.dreval :  
Цитата:МОСКВА, 11 сен — РИА Новости. Украина приостановила процесс расторжения двусторонних соглашений с Россией, который набрал обороты при Петре Порошенко, пишет "Коммерсантъ".
Процесс односторонней денонсации соглашений начался в 2014 году после начала конфликта в Донбассе и возвращения Крыма в состав России. Сейчас Киев перестал направлять Москве уведомления о расторжении документов. Такая же ситуация — с документами, участницей которых Украина является в рамках СНГ.

Мир, дружба, жвачка?
Поздравляю, зелебобики!

Саша Мотель, тебе все ещё не видно?

Давай сожжем москву,снг,....и все решиться ,осталась самая малость...кто? Курить

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2519
11-09-2019 08:34 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

(11-09-2019 08:03)AlexMotel :  
(11-09-2019 07:20)m.dreval :  
Цитата:МОСКВА, 11 сен — РИА Новости. Украина приостановила процесс расторжения двусторонних соглашений с Россией, который набрал обороты при Петре Порошенко, пишет "Коммерсантъ".
Процесс односторонней денонсации соглашений начался в 2014 году после начала конфликта в Донбассе и возвращения Крыма в состав России. Сейчас Киев перестал направлять Москве уведомления о расторжении документов. Такая же ситуация — с документами, участницей которых Украина является в рамках СНГ.

Мир, дружба, жвачка?
Поздравляю, зелебобики!

Саша Мотель, тебе все ещё не видно?

Давай сожжем москву,снг,....и все решиться ,осталась самая малость...кто? Курить

"А тот кто раньше с нею был" (С) тебя чем не устраивал? Тебя же блядь предупреждали, что так будет!

Что же ты сейчас дешёвые оправдания себе ищешь? Враг у нас с тобой один, или ты уже переобулся?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
tolanush Немає
Классик
****

Повідомлень: 819
Приєднався: Mar 2009
Київ
Passat B7 2.5 USA 2014
Повідомлення: #2520
11-09-2019 08:50 RE: очередные 100 дней президента Коломойского

Прикрість ситуацію в тому, що біомаса не навчилася себе ідентифікувати українцями. Прихильникам блазня пофіг якого вони роду, пофіг історія, пофіг мова, пофіг нація, пофіг самоповага, пофігу на загиблих борців за незалежність нашої держави. Єдине що їх цікавить - вміст холодильникаСкорбим.

Рабів до раю не пускають!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3