Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 619
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3391
14-11-2019 13:09 RE: очередные 100 дней Моники Коломойского

(14-11-2019 12:42)Lady :  а при нем коррупции как бы нетУпал и качаюсьMr. Green

Она есть, но виноват кагбы Порошенко. Mr. Green

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ALeX.Norgler Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 139
Приєднався: Apr 2018

Skoda Superb 1.8T 2006
Повідомлення: #3392
14-11-2019 13:18 RE: очередные 100 дней Моники Коломойского

(14-11-2019 10:23)smile :  [Зображення: 12688739_original.gif]
Курить
А другой фигни от этих клоунов никто и не ожидал(((
Скоро наступят смутные времена(((
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3393
14-11-2019 13:27 RE: очередные

(14-11-2019 13:06)Lady :  
(14-11-2019 12:55)Шкодчук :  А може, просто при Зеленському почали викривати корупцію?

150000 уе она взяла СЕЙЧАС!!! а не при Петре Алексеевиче
Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

Це її викрили зараз.
Нє, ну звісно, за Петра Олексійовича вона думала тільки про томос, віру і мову Smile

Петро Олексійович зі своїми Гдадковськими-Кононенко-Грановськими на це, наприклад, спромігся
Президент Володимир Зеленський підписав закон, що дає Національному антикорупційному бюро і Державному бюро розслідувань автономне право на прослушку 15 жовтня 2019

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2019 13:28 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3394
14-11-2019 13:28 RE: очередные 100 дней Моники Коломойского

(14-11-2019 13:09)m.dreval :  
(14-11-2019 12:42)Lady :  а при нем коррупции как бы нетУпал и качаюсьMr. Green

Она есть, но виноват кагбы Порошенко. Mr. Green

при чем так виноват, шо ДБР уже полгода ничо на него накопать не может
Упал и качаюсьУпал и качаюсь
В ГБР рассказали некоторые важные детали о расследовании криминальных дел, в которых фигурирует Петр Порошенко. В ведомстве высказали надежду на то, что пятый президент будет оказывать помощь для следствия.
Руководитель ГБР Роман Труба сообщил о завершающей стадии уголовных дел, в которых фигурирует Петр Порошенко в качестве свидетеля. Он рассказал об эффективности расследования.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
_andrey83_ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 274
Приєднався: Dec 2010
Kraków
Повідомлення: #3395
14-11-2019 15:32 RE: очередные 100 дней Моники Коломойского

Интервью Коломойского данное Нью- Йорк-Таймс, где он открытым текстом говорит, что Украине нужно идти на сближение с Росией, никого не натолкнуло на мысль что он просто торгует нашей свободой в обмен на прекращение преследования со стороны США?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3396
14-11-2019 15:38 RE: очередные

(14-11-2019 15:32)_andrey83_ :  Интервью Коломойского данное Нью- Йорк-Таймс, где он открытым текстом говорит, что Украине нужно идти на сближение с Росией, никого не натолкнуло на мысль что он просто торгует нашей свободой в обмен на прекращение преследования со стороны США?

Здається, він тролить. Ображений на всіх, що з банком не виходить.
І говорити він може, що завгодно, як і Ляшко та інші. Поступово перетворюється у такого ж балабола...

..."Ви всі нас не візьмете, - сказав він. - Немає сенсу втрачати час на пусті балачки. Натомість Росія б залюбки взяла нас у новий Варшавський договір".

П'ять років тому в мільярдера були зовсім інші погляди, пише газета. Тепер він вважає, що США використовує Україну для послаблення свого ворога, Росії.

Коломойський також наголосив, що зв'язки з Росією необхідні для економічного виживання України, а російське фінансування може замінити кредити МВФ, тоді як травма від війни "пройде".

"Пройде п'ять, десять років, і кров забудеться, - каже він. - Я показав у 2014 році, що не хочу бути з Росією. Я об'єктивно розповідаю, що бачу і куди все йде".

"Ми візьмемо 100 мільярдів доларів від росіян, - додає бізнесмен. - Я думаю, вони з радістю нам їх дадуть. Який є спосіб найшвидше налагодити стосунки? Тільки гроші".

Газета наголошує, що Коломойський має "особисту" ненависть до США, де ФБР проти нього начебто розпочала кримінальне розслідування.

Коломойський розповів, що на місці Зеленського він би розпочав розслідування щодо Байдена, про яке прохав Трамп. На питання, чи не становить це ризик для України, якщо представник Демократичної партії виграє наступні президентські вибори в США, він відповів: "Якщо вони почнуть мудрувати, ми підемо до Росії".

"Російські танки стоятимуть під Краковом і Варшавою, - додає Коломойський. - Ваше НАТО забруднить собі штани і купуватиме памперси".

Коломойський раніше заперечував вплив на Зеленського, однак тепер попередив, що починає вірити у такий портрет.

"Якщо я одягну окуляри і подивлюся на себе, як на мене дивиться весь світ, я побачу себе монстром, ляльководом, господарем Зеленського, як хтось, хто має апокаліптичні плани. Я можу це втілити в реальність", - сказав він....
https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-50403630


ps
зато це інтервью для порохофілів - як ковток свіжого повітря... Mr. Green

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2019 15:40 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #3397
14-11-2019 15:54 RE: очередные 100 дней Моники Коломойского

та, ні, на жаль Беня не балабол, дуже далеко не балабол. Він прораховує на сотні кроків уперед. І робить все лише для ОСОБИСТИХ інтересів . я б не недооцінював цього поца.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3398
14-11-2019 16:14 RE: очередные 100 дней Моники Коломойского

Шкодчук,.. Ляшко не спонсировал Зеленского Mr. Green
и из жопы Зеленского не рука Ляшко торчитMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3399
14-11-2019 16:34 RE: очередные 100 дней Моники Коломойского

КуритьКурить
   
Скорбим

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 619
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3400
14-11-2019 16:48 RE: очередные 100 дней Моники Коломойского

Ситуация с табачными компаниями не изменилась — АМКУ

«Тедис Украина» осталась на положении дистрибьютора-монополиста на украинском рынке сигарет, несмотря на то, что Антимонопольный комитет оштрафовал и эту компанию, и производителей, которые имели с ней дело.

После штрафа в размере 6,5 млрд грн ситуация на табачном рынке не изменилась.

Через ООО «Тедис Украина» и сейчас продолжает проходить основной объем произведенных сигарет.

С августа 2019 года в АМКУ поступило большое количество заявлений от участников рынка, которые недовольны действиями «Тедис Украина» и ряда производителей сигарет. Другие дистрибьюторы пока не могут полноценно зайти на рынок и заключать прямые договоры с производителями. Отсутствует понимание, каким образом производители выбирают дистрибьютора, что приводит к поддержанию искусственной монополии на рынке.


А шо ж там Зеля порешал?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3