Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3541
02-12-2019 14:24 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Ваша думка... не важлива для влади, адже 73% громадян підтримавши Зеленського, надали "мандат довіри на реалізацію цього пункту"

ПопкорнПопкорн

Проводити всеукраїнський референдум про створення ринку землі немає необхідності,оскільки Зеленський на виборах отримав мандат довіри

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #3542
02-12-2019 16:28 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:"Спиртовой" законопроект Зеленского "протащили" мимо внимания четырех комитетов Рады

Несмотря на отсутствие выводов четырех комитетов Верховной Рады Украины президентский законопроект о демонополизации "Укрспирта" вынесли в сессионный зал и приняли в первом чтении, передает УНН.

Речь идет о проекте ЗУ №2300 об отмене государственной монополии на производство спирта.

Рада приняла документ за основу 15 ноября 2019 года.
[...]
Между тем, президентский законопроект о демонополизации спиртовой отрасли и приватизации "Укрспирта" сейчас готовят ко второму чтению. И заседание профильного экономического комитета по этому вопросу запланировано на сегодня - 2 декабря.

Ранее представители фракции "Слуга народа" обещали встретиться с Президентом, чтобы обсудить существенные доработки проекта №2300. Однако, встреча до сих пор так и не состоялась.

Отдельно встречи с Президентом относительно очерченного вопроса требовали и профсоюзы, и все их просьбы пока остаются проигнорированными.

Экономисты и эксперты, тем временем, бьют тревогу. Говорят, что "спиртовой" документ ОП не имеет финансовых расчетов, а его принятие в действующей редакции не просто разрушит и обесценит "Укрспирт", но и откроет путь к контрабанде спирта в Украине и увеличению водочного фальсификата.

Так, по словам Владислава Дзивидзинського, "спиртовая" реформа Зеленского преследует интересы водочных гигантов, которые кроме имеющейся у них монополии алкогольного рынка, станут еще и монополистами спиртовой отрасли.

Экс-нардеп Игорь Луценко, в свою очередь, даже назвал фамилии вероятных бенефициаров президентской инициативы.

"По моим данным, тот же полулегендарный Чеба (Чеботарев - ред.) с коллегами давно подготовился к такой "реформе", и уже приобрел несколько спиртовых заводов в Молдове и России, чтобы поставлять спирт в Украину через определенные его друзьями в Кабмине госструктуры", - написал он.
https://www.unn.com.ua/ru/exclusive/1838746-spirtoviy-zakonoproekt-zelenskogo-protyagli-povz-uvagu-chotirokh-komitetiv-radi
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-12-2019 16:29 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3543
02-12-2019 16:37 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Офіс Президента України

У вже традиційному влозі Володимир Зеленський підбив підсумки минулого тижня та зробив важливе звернення напередодні зустрічі у Нормандському форматі.

https://www.facebook.com/president.gov.u...081009019/

**********
КуритьКурить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #3544
02-12-2019 16:40 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

опять бубочку обижаешь?


Wink

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3545
02-12-2019 16:52 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(02-12-2019 16:40)smile :  опять бубочку обижаешь?


Wink

Mr. Green

Цитата:Volodymyr Omelyan

Моя щира порада Зеленському: наступний ролик зі звітом зняти в туалетній кабінці.

Напружене і сконцентроване обличчя, голос переривається від натуги і фінальна фраза «я старався. Нічого не виходить. Я більше не можу»

Тоді зміст повністю відповідатиме картинці.

Врешті-решт, в туалет він точно ходить...

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3546
03-12-2019 00:26 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(02-12-2019 16:40)smile :  опять бубочку обижаешь?


Wink

https://comments.ua/ua/news/society/deve...-kogo.html
Mr. Green
Я тут ваще не при чемRolling Eyes

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3547
03-12-2019 11:35 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

   
Подскажите, как правильно называется процесс, когда программа постоянно начинает перезагружаться?
Под программой можно рассматривать название "Государство в смартфоне".
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3548
03-12-2019 12:49 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(03-12-2019 11:35)Railnolds :  Подскажите, как правильно называется процесс, когда программа постоянно начинает перезагружаться?
Под программой можно рассматривать название "Государство в смартфоне".
КуритьКурить
Цитата:Верховна Рада проголосувала за перезавантаження Державного бюро розслідувань. Чинного директора ДБР Романа Трубу та його заступників звільняють.

Окрім того, депутати перевели слідчих з Генпрокуратури до ДБР для продовження розслідування злочинів під час Революції Гідності.

Закон підтримали 250 депутатів, зокрема 224 депутати від Слуги Народу та 18 представників Голосу. Європейська солідарність, Батьківщина, Опоплатформа переважно утримались.

КуритьКуритьКурить
Цитата:Як депутати голосували за перезавантаження ДБР.

14 депутатів від Слуги народу утримались або не голосували. Зокрема, представники групи Коломойського: Дубінський, Бужанський, Василевська-Смаглюк, Фріс, Куницький, Рубльов, Дунда.

Проти звільнення Труби голосували шестеро депутатів від ОПЗЖ (зокрема Медведчук, Кива та Кузьмін), а також троє депутатів від Батьківщини, зокрема Власенко.

Майже весь Голос голосував За (Рахманін не голосував), а Європейська Солідарність та Батьківщина переважно утримались (в тому числі Порошенко і Тимошенко).

У групі Коломойського взагалі траур. Співчуваємо їм:
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-12-2019 12:51 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3549
03-12-2019 14:32 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(02-12-2019 16:40)smile :  опять бубочку обижаешь?


Wink

ага... и со мной еще 9999 человекMr. Green
   



Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #3550
03-12-2019 14:43 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Говорят, Цемаха в розыск объявили
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3