Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3581
06-12-2019 12:27 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Звезда немецкого кино. И не важно что on being caught переводится как быть пойманным. Эти двое порвут его во все дырки как тузик грелку. Но это не важно. Главное что фэйс на обложке.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-12-2019 12:28 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3582
06-12-2019 12:34 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater

Цитата:Iryna Lytovchenko

Вчора вони перейшли межу, яку я для себе ставила.

До кінця року я залишу міністерство разом із практично усією своєю командою. Причина - ціннісні і світоглядні розбіжності, які роблять неможливою подальшу роботу в МОЗ.

Це були дуже непрості 100 днів. #перехідні_віки плавно перетекли в #зашквари_мозу, а вчора це перетворилося на #хроніки_дна.

В обід майже_державний_секретар МОЗ (документи на її призначення без випробувального терміну вже надіслані в Кабмін) зателефонувала системним адміністраторам сайту (це одне із державних підприємств МОЗу) та сказала, що у них є 5 хвилин, щоб із сайту зникли абсолютно всі згадки про попередню політичну команду - новини, фотографії, відео - абсолютно все. Про це відразу написали у вотсап групі міністерства та проінформували пресслужбу (тобто мене, хаха), як відповідальних за контентний вміст сайту.

Доручення нікому не здалося дивним. Ще на першому чи другому тижні роботи цього міністра мене примусили переписувати ВСІ протоколи міжнародних зустрічей та довідки про попередню співпрацю, щоб ніде не було згадано прізвища Супрун, «бо Зоряна нервує»

Системні адміністратори виконали доручення державного секретаря, всі посміялися з чергової істерики, пішли працювати далі.

О 9 вечора надійшло наступне доручення: розмістити на Фейсбуці міністерства #антифейк повідомлення, нібито відбувся технічний збій і всі новини з сайту пропали випадково, і ось вже сервер відремонтовано та все знову працює. Це відверта брехня, про яку знає все міністерство. Я попередила, що якщо вони примушують мене брехати на сторінці міністерства, на своїй сторінці і розповім правду.

Вранці це добили «офіційним» повідомленням про технічні роботи на сайті, яке повісили вчорашньою датою. Але у адмінці видно, що повідомлення опубліковано вже після новин, які ми вішали на сайт вдень (пруф скрін в коментарях).

Це вже не перша спроба підставити своїх підлеглих та прикрити черговий свій факап «поганими державними службовцями». За 100 днів уряду нас лякали аудитом і перевірками, натравлювали на мене СБУ, погрожували тітушки, підсовували підсадних співробітників, давали нереалістичні доручення, що протирічать одне одному... Жодного разу моя команда не відмовилася виконувати свій обов’язок державних службовців та виконувала всі найнедолугіші завдання.

Але заходити у найскладнішу реформу країни з керівництвом, яке замість підтримки і побудови команди думає лише про власне крісло - це було б прикрим самогубством.
Працювати з тим, хто примушує тебе брехати країні - це приниження власної гідності та професійності.

Вже 3 місяці в міністерстві немає затвердженого розподілу повноважень між заступниками міністра. Відсутні стратегічні напрямки та пріоритети, через це відбувається постійний хаос. Міністр щиро вважає, що 1 квітня вона «закінчить з реформою» і почне займатися іншими справами
Всі зусилля направлені лише на підписання документів, не усвідомлюючи важливості реалізації обраних стратегій, їх правильної комунікації та втілення в життя.

Паралельно міністерство обростає все більшою кількістю персонажів з неоднозначною репутацією, які чекають на можливість відірвати шматочок державного бюджету: Тодуров, Запорожан, Амосова, Довганчин, Хобзей, Рижак, Чумак та інші прекрасні люди, про яких я розповідала у попередніх постах.

Днями нам призначать державного секретаря, про виграш якого на конкурсі було відомо ще до його початку. Не дивлячись на обіцянки Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України та Олександр Стародубцев (Olexandr Starodubtsev) про перезавантаження, оновлення, сильний та чесний конкурс, до нас призначають екс-держслужбовця із найбільш корумпованого державного органу.

Вчора мене ознайомили із результатами щорічного оцінювання (який вони називали «аудитом») - оцінка за виконання всіх завдань позитивна, але за поведінку «2»
Тобто чергове звинувачення у непрофесійності і ще чомусь, що мали би довести аудити та силові органи, розбите вщент.

Вони не змогли вигнати нас силою, погрозами чи залякуваннями, але змогли своєю тупістю і ницістю.

До кінця року я залишу міністерство разом із практично усією своєю командою. Вони так само не можуть більше терпіти постійні приниження та неадекватність того, що тут відбувається. При цьому вони залишаться у реформах та будуть розбудовувати державу в інших держорганах, де цінуватимуть їх професійність, відповідальність та ініціативність.

Шкода, що Прем'єр-міністр, не дивлячись на всі сигнали, продовжує вірити брехні про «продовження реформи».

Сподіваюся, у нас ще буде можливість повернутися та зробити ті зміни, на які заслуговує народ України.
   

FacepalmFacepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3583
06-12-2019 12:43 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Админы лохи. Кто-то позвонил, сказали удалить инфу с министерского сайта. Они посмеялись и удалили. А если бы это пранкер какой позвонил и пошутил - тоже бы сделали и посмеялись? Идиоты.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3584
06-12-2019 16:19 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Mr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #3585
06-12-2019 20:18 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Схоже, зелене гавно вже злило Україну..

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #3586
06-12-2019 20:39 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

а ти чекав чуда?
Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #3587
06-12-2019 22:40 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Не ждите чуда - чудите сами! (Д.Чекалкин)
С.Поярков "Власть как презерватив,не забывайте ее натягивать)"
https://www.youtube.com/watch?v=50eFI6I3Bks

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-12-2019 23:16 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3588
07-12-2019 00:10 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(06-12-2019 20:18)Gerzik :  Схоже, зелене гавно вже злило Україну..

СкорбимFacepalm
   

Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Max.M Немає
Banned

Повідомлень: 394
Приєднався: May 2017
Полтава
Touareg FL 3.0 TDI
Повідомлення: #3589
07-12-2019 23:17 очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

[Зображення: 91b22f64cdc12a376d10bdfd3a53ccec.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lebrasko Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 137
Приєднався: Jun 2012
Хмельницький
Caddy 2.0 EcoFuel
Повідомлення: #3590
07-12-2019 23:25 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(06-12-2019 20:18)Gerzik :  Схоже, зелене гавно вже злило Україну..

мабуть найкращий план би був то обв*язати Зе поясом "шахіда" і бумкнути у відповідний момент )Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2