Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3951
29-01-2020 10:57 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

СкорбимСкорбимСкорбим

Цитата:Андрій Смолій
.
ТЕПЕР МОСКОВСЬКА ПРОПАГАНДА

З сьогоднішнього дня частина українців залишились без телебачення. Найбільші телеканали чотирьох медіагруп закодували свої телеканали на супутнику.

Хто дивиться телебачення по супутнику:
**люди в сільській місцевості
**люди в приватних будинках
**люди у віддаленій місцевості від впевненого прийому сигналу.


Тепер всі ці люди, якщо вони не будуть користуватися платними послугами або цифровим Т2, будуть споживати РОСІЙСЬКІ незакодовані канали.

!!!Це злочин проти української нацбезпеки під час гібридної війни. Росія вкладає сотні мільйонів доларів щороку в поширення своєї пропаганди і НЕ кодує сигнал своїх телеканалів на супутнику заради масштабнішого оховлення аудиторії. В тому числі й в Україні.

Українці і так масово вражені бацилою «русского міра» і споживають російський медійний продукт. Тепер частина населення буде підсажена повноцінно на ростб. Особливо критична ситуація в окупованому Криму та ОРДЛО, де люди мали хоча б якийсь доступ до українського слова. Тепер не мають взагалі!

Влада не зробила НІЧОГО щоб запобігти цій ситуації. Рівним чином промовчала та відхрестилася від проблеми, яка тепер є в інформпросторі. Зате вони готують законопроект «поо дезінормацію», щоб правди та вільного слова не було взагалі.

Це і є масштаби повзучого реваншу, який починається не лише у владних посадах, а в інформаційній політиці, а отже і в головах у людей.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3952
29-01-2020 16:48 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(28-01-2020 11:02)Lady :  Mr. GreenПопкорнПопкорн

Служба безпеки України звинувачує відомого ведучого і художника Сергія Пояркова в "погрозі вбивством" президенту України Володимиру Зеленському.

Про це Поярков повідомив на своєму YouTube-каналі.

Справу порушили через особистий відеоблог Пояркова.

“Ви пам’ятаєте ту справу, коли на відео Зеленського збиває Камаз? Ви знаєте, хто це розслідує? Не повірите – поліція. Моя справа, та ж сама стаття, віддали розслідувати Баканову. Тобто, ніхто крім нього не погодився брати цю маячню. Я обов’язково буду вас інформувати. У мене буде ще один допит в четвер”, – заявив він.

Пояркова, якого підозрюють за статтею 1 статті 346 Кримінального Кодексу України, вже допитали в СБУ.

Курить
Mr. GreenMr. Green

Цитата:Мирослав Гай
.
СБУ і Прокуратура перетворили суд в цирк, дискредитували президента і нанесли іміджові втрати Україні.

В чому суть обвинувачення...

Поярков, голосом Ляшка, у своєму влозі сказав, що коли Зеленський здасть Україну, то народ "знайде його п'яту точку і розірве на шматки".

І вся ця дурня зачитувалась прокурором, а потім захистом під купу камер і стрімів.

Формулювання "П'ята точка Зеленського" звучало разів з десять.

СБУ та прокуратура принижують президента і Україну.
Про суд я вже не кажу.

Соромітники!!!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #3953
29-01-2020 17:28 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

чойта зрадоебчики наши засунули свои языки глубоко кудато. чойта ни одного слова от них про "свободу слова" и "узурпацию" с "диктатурой".

Курить

а про порошенка то они, тогда, "как дысали, как дысали" Упал и качаюсьУпал и качаюсь


ЗЫ. в качестве ответа ожидаю, максимум, поста от Шкодчука про какой-то баян позапрошлого года. Laughing

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-01-2020 17:30 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dre@m Немає
Harley-Davidson
****

Повідомлень: 1 225
Приєднався: Jul 2007
Киев, Лукьяновка
Skoda Fabia 3 (была), Sportage 3, 4x4, 2.0, CRDi дизель, 4WD, 6AT, TOP
Повідомлення: #3954
29-01-2020 17:32 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(29-01-2020 17:28)smile :  ЗЫ. в качестве ответа ожидаю, максимум, поста от Шкодчука про какой-то баян позапрошлого года. Laughing

максимум
CTRL+C CTRL+V

Саша

אלכסנדר, ולדיסלב אני מבין .... אלכסנדר
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3955
30-01-2020 04:59 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

А сколько там сот дней уже прошло? Сколько ждать то ещё до благодати?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #3956
30-01-2020 08:35 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(30-01-2020 04:59)Railnolds :  А сколько там сот дней уже прошло? Сколько ждать то ещё до благодати?

Головне завершити приватизацію. А далі в Ростов чи Оман.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3957
30-01-2020 11:12 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(30-01-2020 04:59)Railnolds :  А сколько там сот дней уже прошло? Сколько ждать то ещё до благодати?
Mr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3958
30-01-2020 11:51 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

FacepalmFacepalmFacepalm

Цитата:Командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський оголосив одному з майорів ЗСУ сувору догану за негативні повідомлення у Facebook про президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомив відомий блогер і учасник АТО Олександр Погребиський, опублікувавши фото відповідного наказу командувача Сухопутних військ ЗСУ.

"… офіцер відділу інформаційної протидії оперативного штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України майор… …14 січня 2020 року опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі "Facebook" повідомлення негативного характеру на адресу Президента України Володимира Зеленського, в якому висловив невдоволення результатами роботи Президента України на займаній посаді з закликом залишити займану посаду", - йдеться у документі.
[Зображення: 84418738_122707639267915_7561102891667161088_n.jpg]
[Зображення: 82138539_122707645934581_5936201598337286144_n.jpg]


Добыча мыслей
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2020 11:53 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3959
30-01-2020 15:31 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

идиотыFacepalmFacepalm

Рябошапка признал недостаточными доказательства в деле об убийстве Шеремета
Собранных улик не хватает для обвинительного акта

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #3960
30-01-2020 18:07 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Laughing

[Зображення: 13197593_original.jpg]

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2