Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4481
26-05-2020 09:21 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

КуритьКурить

Цитата:Олексій Петров
·
Отже... Самий, безумовно чесний та незаангажований, Печерний суд знов задовільнив забаганки прокурорів в справі вбивства Павла Шеремета. Унікальний дитячий кардіохірург Юлія Кузьменко та сержант ССО Андрій Антоненко, залишились в клітці ще на два місяці. Яні Дугарь той же суд прикрутив заставу в майже двісті тисяч гривен.

І справа ні в тому, що окрім трьох половинок макету міни, немає жодних доказів їх віни. Все набагато простіше і в той же момент складніш. Одному, дуже перспективному міністру треба було відзвітувати зеленим більшовикам про свою користь. «Розкриття» гучної справи, те що треба. Був зібраний брифінг де українці побачили «стовідсоткові» типові докази про нетипові телефонні розмови та яскраву футболку. Все! Більш нічого доводити не треба. І нічого, що усе зліплено з лайна та гілок. То взагалі не ваша справа. Дивиться уважніше, ось навіть президент тут присутній та Генеральний прокурор. Які вам ще доказі потрібні?

Пройшло хто зна скільки часу. Доказів віни Юлі, Андрія та Яни так і немає. Але унікальний дитячий кардіохірург та військовий досі за ґратами. І уявіть друзі хоча би на мить, скільки операцій не зробила Юля? І не може зараз суд випустити їх, тому що як тоді буде виглядати найвелічниший лідер сучасності, який особисто був присутній на брифінгу? Розуміти ж треба? Де законність, а де рейтинг президента!
Ганьба, свавілля та беззаконня!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4482
27-05-2020 22:24 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Первая леди...Facepalm
   
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4483
28-05-2020 10:43 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

   
Цитата:Фонд Порошенка продовжує допомагати медикам. Олександрівській лікарні, де лікуються хворі на COVID-19, Марина Порошенко передала 5 апаратів ШВЛ, 150 захисних костюмів та 40 пульсоксиметрів. Кожному – своє. Хтось вкладає гроші в апаратуру для лікарень і лікування коронавірусу.
.. а кто то открыточки подписываетКурить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4484
28-05-2020 20:47 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Дважды ПОТЕРПЕВШИЙHappy Birthday

   
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #4485
29-05-2020 07:01 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(28-05-2020 20:47)Lady :  Дважды ПОТЕРПЕВШИЙHappy Birthday


та чотирикратний УКЛОНІСТ Rulez

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Spiny Немає
All Inclusive
*****

Повідомлень: 2 276
Приєднався: Oct 2008
Сумы
Шкода А5 черная
Повідомлення: #4486
29-05-2020 07:51 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(29-05-2020 07:01)manjik :  
(28-05-2020 20:47)Lady :  Дважды ПОТЕРПЕВШИЙHappy Birthday


та чотирикратний УКЛОНІСТ Rulez

Но по своим следам ходить запрещает Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
http://За уклонение - штраф в сотни тыся...нский учетhttps://strana.ua/news/269924-prizyv-2020-novye-shtrafy-i-sbory-rezervistov-na-polhoda-po-prikazu-zelenskoho.html
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Демьян Немає
Автотурист
*****

Повідомлень: 2 044
Приєднався: Sep 2012
AA AI
Снежный человек на стероидах
Повідомлення: #4487
03-06-2020 05:56 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Ребята, те кто голосовал за "ЗЄ".
Ну действительно, давай подумаем, ведь при "ПАП" был очень сильный "95 квартал", очень хорошая "Лига Смеха", Александр Куницкий держал как, мог из последних сил в рамках приличия "ПАТРУЛЬКУ", Николай Тищенко боролся не жалея себя с бессовестными рестораторами! А какая реклама отечественной ювелирки была....
Все пропало, отобрали у людей возможность нормально поужинать перед телевизором....
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 277
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #4488
03-06-2020 13:33 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(03-06-2020 05:56)Демьян :  Ребята, те кто голосовал за "ЗЄ".
Ну действительно, давай подумаем, ведь при "ПАП" был очень сильный "95 квартал", очень хорошая "Лига Смеха", Александр Куницкий держал как, мог из последних сил в рамках приличия "ПАТРУЛЬКУ", Николай Тищенко боролся не жалея себя с бессовестными рестораторами! А какая реклама отечественной ювелирки была....
Все пропало, отобрали у людей возможность нормально поужинать перед телевизором....

Тк, главное, и в замен то ничего не получилось особо.
Так, мелкие обсироны государственных масштабов: Оман, Мрия, Пшеница. Такое на ужин не заходит.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 365
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4489
03-06-2020 19:01 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4490
03-06-2020 19:59 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

ЗЕрешалоFacepalm
https://www.epravda.com.ua/news/2020/06/...3foFZQXSU4

Сначала Зеленский назначает Юлию Мецгер, подружку Елены Кравец из 95 Квартала в Наблюдательный совет Привата, затем ее мужа Евгения Мецгера делают главой Укрэксимбанка. Потом Зеленский прямо под камеры журналистов ему звонит и дает коррупционные указания по хозяйственной деятельности.

Вопрос: сколько статей УК светит должностному лицу, которое звонит, в этом случае? (С)

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-06-2020 21:14 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1