Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).
Автор Повідомлення
Еля Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 605
Приєднався: Sep 2008
Киев
Škoda Fabia, Škoda Oсtavia
Повідомлення: #21
17-07-2019 11:45 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

С творогом - все очень индивидуально.... У меня старшая его на дух не переносит, но при этом первую пломбу поставила в 18 лет и то надломала зуб по глупости((( а вот у младшей аллергия на всю молочку и тут лучше уж стоматолог.
Нам посоветовал наш врач для профилактики реминерализационный крем, пока полет нормальный))) ходим только посмотреть и получить свой подарок за визит))))

"Мне наплевать, что вы обо мне думаете. Я о вас не думаю вообще." Коко Шанель
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Tracker Немає
Ученик
*

Повідомлень: 1
Приєднався: Jul 2019

Повідомлення: #22
24-07-2019 00:28 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

У нас тоже это вечная проблема..
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 770
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #23
24-07-2019 17:45 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

Я своим примером вдохновил. Лечил зубы себе, детвора ждала в коридоре. Я был последний в этот день и попросил знакомую стоматолога чтобы просто посмотрела, необходимости не было, но чтобы дети не боялись в будущем стоматолога. Она их в кресле покатала, инструментами дала поиграть, зайчики в глаза пускала, зеркалом зубы осмотрела, малиновым полосканием поплеваться разрешила...на том ушли. Через несколько лет лечили зуб одному ( даже не пикнул) второй бился в истерике, почему ему зуб не сверлят он тоже хочетSmile
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Navy45 Немає
плавали,знаем
****

Повідомлень: 1 020
Приєднався: Dec 2013
Lv&Dr
Yeti 1.8 6MG "Мetalbobic"
Повідомлення: #24
24-07-2019 18:00 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

https://www.youtube.com/watch?v=ZUZAYRPdGhc
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Виктор265 Немає
Banned

Повідомлень: 3
Приєднався: Jan 2020

Повідомлення: #25
27-01-2020 13:27 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

Только уговорами. Сводите ребенка в нормальную клинику, покажите что ничего страшного нет. Если будет истерика, врач не сможет все хорошо сделать.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
tarickb Немає
Писатель
***

Повідомлень: 341
Приєднався: Aug 2013
Івано- франківськ
Був Octavia tur 1.6 2006 Octavia A5 1.6tdi 2011r
Повідомлення: #26
27-01-2020 17:40 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

Hello!
Малому 2р.7м. почали псуватиме зубки тож дружина знайшла клініку яка лічить зуби у вісні, такі щасливі пішли на прийом, лікар подивився, і почала розказувати, тобто рахувати зуб 550гр, реставрація 700 і так дальше в кінцевому результаті нарахували 4500гр, і це тільки початок... тепер сон дитини це звичайний наркоз у вену, на 3год, бо стільки часу потрібно щоб полікувати 6 дитячих молочних зубів, для загального наркозу потрібно робити аналізи крові, кардіограму та узд серця, сам наркоз коштує за 3тис перша година і ще якясь доплата за слідуючи години під наркозом... разам нам порахували біля 10тис. Що мене вразило так це 3год під наркозом для дитини...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Misterd Немає
Алексей
*****

Повідомлень: 8 075
Приєднався: Jun 2008
Поділля
Seat Ibiza ST 1.6 TDI Reference+)
Повідомлення: #27
27-01-2020 17:50 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

(27-01-2020 17:40)tarickb :  Hello!
Малому 2р.7м. почали псуватиме зубки тож дружина знайшла клініку яка лічить зуби у вісні, такі щасливі пішли на прийом, лікар подивився, і почала розказувати, тобто рахувати зуб 550гр, реставрація 700 і так дальше в кінцевому результаті нарахували 4500гр, і це тільки початок... тепер сон дитини це звичайний наркоз у вену, на 3год, бо стільки часу потрібно щоб полікувати 6 дитячих молочних зубів, для загального наркозу потрібно робити аналізи крові, кардіограму та узд серця, сам наркоз коштує за 3тис перша година і ще якясь доплата за слідуючи години під наркозом... разам нам порахували біля 10тис. Що мене вразило так це 3год під наркозом для дитини...

Вони повипадають ті зуби через 2 роки, люди ви чого??? Які наркози і 10 тис??))))) Ми з малим ходимо правда до сусідки молодої гарної лікарки то вона сама йому все розказує що буде робити і як катає на кріслі а я лише стою і тримаю малого за руку або просто щоб він мене бачив і все дуже круто, полімерна пломба 300-400 грн в залежності за раз чи за два з ліками ставить і це не самий дешевий кабінет в місті)

Були навіть у чужого лікаря в простій дитячій стоматполіклініці і теж розказала показала то малий попросив настроїтись і все добре навіть уколи витримав без крику і сліз але то в старшому віці трошки

Лікаря дитячого шукайте а не клініку!!!)))

Skoda Fabia Combi
Seat Ibiza ST
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-01-2020 17:53 Misterd.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 285
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #28
27-01-2020 18:13 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

Что з названием темы? Ахтунг?! Я удивлен

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-01-2020 18:17 kwon.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #29
27-01-2020 18:20 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

(27-01-2020 18:13)kwon :  Что з названием темы? Ахтунг?! Я удивлен
А что не так? Такое и было название.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 285
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #30
27-01-2020 18:23 RE: Як полікувати зуби дитині 3,5 роки (якщо не хоче).

У меня такое Big Grin


Файл(и) Мініатюри
   

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1