Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ПопЄрЄднІки
Автор Повідомлення
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #1
30-07-2019 11:43 ПопЄрЄднІки

оскільки майже усі тут займаються виключно накиданням на нову команду - в мене виникло бажання не забути стару... ну так для порівняння))

і одразу питання до експертів і адептів 25% або 8% (навіть не знаю яка цифра коректна) - Аваков каже що Пороз бреше
https://hromadske.radio/news/2019/07/30/...go-partiyi
сподіваюсь що посилання на сайт громадського не викличе хвилю про використання не кошерних посилань?))

кому вірити Авакову чи Пороху? і чому?

дякую))
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2
30-07-2019 11:54 RE: ПопЄрЄднІки

из комментов:

Цитата:-так а разве не надо было уйти из команды, если не согласен с её начальником...?! почему же работали и молчали?

-Да активистов Видсичи, и девочку с плакатом против Клоуна, не полиция наверное вязала. Автора шуточного ролика с мусоровозом, не полиция обещает посадить на пять лет.

- Один вопрос. Куда делись Нацдружины!) Тысячи беспредельщиков в Центре Киева , в одинаковой униформе, годами обсасывали каждый промах Пороха!!! Кто их финансировал, собирал, кто наказан?!!! Где эти патриоты сейчас?! Где реакция на шаурму, фонтаны, отдых в Одессе, освобождение Ефремова, возврат Портнова и других регионалов, беспредельное решения судов, роспуск парламента, отход от Станицы Луганской и сотни других моментов!!! Сдулись?? Или заказ по реваншу власти выполнен?! И ещё, без полного содействия МВД этих титушек никогда и не было бы(( как- то так(




-Звісно поліція працювала на чесні вибори затримуючи 16-річну дівчину за плака проти Зеленського.

Mr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3
30-07-2019 11:59 RE: ПопЄрЄднІки

тобто вірити пороху?
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4
30-07-2019 12:00 RE: ПопЄрЄднІки

а почему обязательно нужно кому то верить?Курить

п.с. Аваков тот еще "уж на сковородке"...
всегда удивлялась- что никто его с должности сковырнуть не мог...

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-07-2019 12:01 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #5
30-07-2019 13:15 RE: ПопЄрЄднІки

тобто брешуть обидва?
цікаво яку долю електорату втратив ПОПа при "затриманні 16 річної дівчини"? напевно десь 17%? Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #6
30-07-2019 13:25 RE: ПопЄрЄднІки

вы хотите поговорить про Авакова?ПопкорнПопкорн

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7
30-07-2019 13:52 RE: ПопЄрЄднІки

ні, мене цікавить хто бреше! виключно хто? це дуже просте запитання) або міністр, якого призначила фракція ПОПа або сам ПОП або обидва)
ось і все)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #8
30-07-2019 15:18 RE: ПопЄрЄднІки

(30-07-2019 13:52)LUPUS :  ні, мене цікавить хто бреше! виключно хто? це дуже просте запитання) або міністр, якого призначила фракція ПОПа або сам ПОП або обидва)
ось і все)

КуритьКурить

Арсен Аваков, министр внутренних дел. Квота "Народный Фронт"



За должность министра внутренних дел между БПП и НФ шли самые большие торги, растянувшиеся на несколько недель. Арсений Яценюк даже готов был отказаться от должности премьер-министра в том случае, если Аваков не останется министром.

Почему должность так важна для НФ? В БПП предполагают, что один из главных факторов контроль Аваковым нескольких добровольческих батальонов. Они могут стать способом шантажа лично Порошенко и его партии.

За время пребывания на посту министра Аваков взыскал славу "министра Facebook" потому что часто отчитывался о проделанной работе в этой соцсети.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #9
30-07-2019 15:21 RE: ПопЄрЄднІки

Пане LUPUS!

А скажіть-но мені будь ласка про таке (про попередників):
1) На фоні 3 років Легітимного Порошенко як виглядає?
2) Як Ви взагалі оцінюєте поступ попередніх президентів у розбудові країни (чи чим там повинні займатися президенти)?
3) Чи свідчать перші кроки про подальші результати (чи формують їх)?
4) Навіщо було проводити дострокові вибори до Ради раніше на цілих 3 місяці у відпускний сезон, як не для того щоб скористатися цим для наближення до диктатури (що вже вдалося)? Зокрема не виконавши обіцянки змінити виборчий закон (в результаті у нас 424 депутати з 450, якість мажоритарки під великим питанням і "нові обличчя" ЗЕкоманди – одні геть не нові, а іншим до бажання працювати явно не хватає ні освіти, ні розуму)?

А на останок – що Ви зараз пообіцяєте зробити під (по) майбутні результати Вашого вибору? Як Ви відноситеся до ПР-прожеків ніби обраного на один строк президента накшталт переїзду Адміністрації? Чи є перейменування реальною зміною?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-07-2019 07:30 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #10
30-07-2019 20:51 RE: ПопЄрЄднІки

Всё, пациент высрался? Можно расходиться?
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1