Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ПопЄрЄднІки
Автор Повідомлення
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #11
31-07-2019 12:13 RE: ПопЄрЄднІки

(30-07-2019 15:21)SergM :  Пане LUPUS!

А скажіть-но мені будь ласка про таке (про попередників):
1) На фоні 3 років Легітимного Порошенко як виглядає?
2) Як Ви взагалі оцінюєте поступ попередніх президентів у розбудові країни (чи чим там повинні займатися президенти)?
3) Чи свідчать перші кроки про подальші результати (чи формують їх)?
4) Навіщо було проводити дострокові вибори до Ради раніше на цілих 3 місяці у відпускний сезон, як не для того щоб скористатися цим для наближення до диктатури (що вже вдалося)? Зокрема не виконавши обіцянки змінити виборчий закон (в результаті у нас 424 депутати з 450, якість мажоритарки під великим питанням і "нові обличчя" ЗЕкоманди – одні геть не нові, а іншим до бажання працювати явно не хватає ні освіти, ні розуму)?

А на останок – що Ви зараз пообіцяєте зробити під (по) майбутні результати Вашого вибору? Як Ви відноситеся до ПР-прожеків ніби обраного на один строк президента накшталт переїзду Адміністрації? Чи є перейменування реальною зміною?

1) спочатку набагато краще, потім в частині ораторського мистецтва та знання іноземних мов краще. в частині корупції, корупційних схем, ручного управління радою ... легітимний дитинка в порівнянні з ПОПом
2) незадовільно оцінюю. зробили менше ніж мусили та менше ніж мали можливості/ресурси.
3) і так і так. одні кроки свідчать, інші формують...
4) тому що стара ВР робила б все аби як мога більше нашкодити новому президенту. це можна побачити і в частині провальних голосувань за зміни виборчого законодавства і провальні голосування по міністрам яких призначає президент і зняття ген пГокуГора. нах така рада потрібна?

без конституційної більшості казати про диктатуру смішно)
в той же час смішно казати і про відсутність досвіду, розуму і т.п.
це смішно та примітивно. депутатами не народжуються. скільки дійсно гідних, професійних, освічених депутатів в ВР, що розпустили?))) Упал и качаюсь


(30-07-2019 20:51)Снусмумрик :  Всё, пациент высрался? Можно расходиться?

то прибери за собою....
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-07-2019 12:13 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 278
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #12
31-07-2019 13:43 RE: ПопЄрЄднІки

Погодите погодите, а что, уже снова попередники виноваты или я не равильно понял суть темы?
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #13
31-07-2019 13:44 RE: ПопЄрЄднІки

(31-07-2019 12:13)LUPUS :  
(30-07-2019 15:21)SergM :  Пане LUPUS!

А скажіть-но мені будь ласка про таке (про попередників):
1) На фоні 3 років Легітимного Порошенко як виглядає?
2) Як Ви взагалі оцінюєте поступ попередніх президентів у розбудові країни (чи чим там повинні займатися президенти)?
3) Чи свідчать перші кроки про подальші результати (чи формують їх)?
4) Навіщо було проводити дострокові вибори до Ради раніше на цілих 3 місяці у відпускний сезон, як не для того щоб скористатися цим для наближення до диктатури (що вже вдалося)? Зокрема не виконавши обіцянки змінити виборчий закон (в результаті у нас 424 депутати з 450, якість мажоритарки під великим питанням і "нові обличчя" ЗЕкоманди – одні геть не нові, а іншим до бажання працювати явно не хватає ні освіти, ні розуму)?

А на останок – що Ви зараз пообіцяєте зробити під (по) майбутні результати Вашого вибору? Як Ви відноситеся до ПР-прожеків ніби обраного на один строк президента накшталт переїзду Адміністрації? Чи є перейменування реальною зміною?
1) спочатку набагато краще, потім в частині ораторського мистецтва та знання іноземних мов краще. в частині корупції, корупційних схем, ручного управління радою ... легітимний дитинка в порівнянні з ПОПом
2) незадовільно оцінюю. зробили менше ніж мусили та менше ніж мали можливості/ресурси.
3) і так і так. одні кроки свідчать, інші формують...
4) тому що стара ВР робила б все аби як мога більше нашкодити новому президенту. це можна побачити і в частині провальних голосувань за зміни виборчого законодавства і провальні голосування по міністрам яких призначає президент і зняття ген пГокуГора. нах така рада потрібна?

без конституційної більшості казати про диктатуру смішно)
в той же час смішно казати і про відсутність досвіду, розуму і т.п.
це смішно та примітивно. депутатами не народжуються. скільки дійсно гідних, професійних, освічених депутатів в ВР, що розпустили?))) Упал и качаюсь
1) ??? Це як? "в частині корупції, корупційних схем, ручного управління радою ... легітимний дитинка в порівнянні з ПОПом"
Таке враження, що Ви особисто чи то золоті батони рахували з фурами зеленого налу та чорну касу зі всієї України, чи то літаки Порошенка за кордон з налом...
Або, що гірше, дирижера ПР в Раді в упор не помічали, включно з якістю "законотворчості"...
– Не бачу жодного фактичного аргумента, та й питання було про президента як такого і що при ньому сталося з країною. Чи "АН" через один у Києві вже забулися, як і усюди свої люди, аж до віджимів бізнесу?
2) ??? Рожеві окуляри? Питання банальне – хто і як розбудовував у порівнянні між собою. Результати, а не сферичний кінь у вакумі.
3) То як оцінюєте 60 днів Зеленського проти 60 днів Порошенка.
Протокол по першому тут:
https://uainfo.org/blognews/1563636383-c...skogo.html
4) ??? Та регіонали вже були ладні в ж... цілувати і боялися наперед, як і флюгери. – У порівнянні з Радою часів Ющенко, це суперсприйняття (це при тому що Ющенко не пішов на конфронтацію з нею, на відміну від Зеленського, який ще до інавгурації показав повну відсутність політичної культури, прагматизму та банального здорового глузду, про конструктив взагалі мовчу). Ви особисто налаштовані на конструктив, коли об Вас ще до розмови вже витирають ноги?


P.S. Здається що у Вас все має бути гаразд з логікою та історією. Зеленський зараз – яскрава паралель з більшовиками, які хотіли побудувати комунізм, а реально побудували нову імперію (причому на крові).
... разрушим до основанья, а затєм...
– Одна революційна контрреволюційна доцільність і тупа ненависть до "класових ворогів", на фоні відсутності хоч якогось професіоналізму та розуму. Нагадувати етапи більшовизму? – Сперш до НЕПУ з його згортанням, потім до Голодомору, потім до "індустріалізації", а потім аж до смерті Сталіна через Другу Світову?
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #14
31-07-2019 14:03 RE: ПопЄрЄднІки

(31-07-2019 13:44)SergM :  3) То як оцінюєте 60 днів Зеленського проти 60 днів Порошенка.
Протокол по першому тут:
https://uainfo.org/blognews/1563636383-c...skogo.html

+- 20-й день президенства ПорошенкоКуритьКурить
27 червня 2014

Україна повністю підписала Угоду про асоціацію з Євросоюзом


и "старая" ВР ему не мешала это сделать)))

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-07-2019 14:13 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #15
31-07-2019 14:04 RE: ПопЄрЄднІки

2SergM
в мене декілька питань, що можуть здатись дивними, проте я прошу віднестись до них серйозно та відповісти
1) яким буде курс української гривні по відношенню до долара США на 01.09.2019 року?
2) яким буде курс біткоіна по відношенню до долара США на 01.12.2019 року?
3) з яким рахунком сьогодні завершиться футбольний матч між Карпатами та Динамо?

дякую Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #16
31-07-2019 14:17 RE: ПопЄрЄднІки

(31-07-2019 14:04)LUPUS :  2SergM
в мене декілька питань, що можуть здатись дивними, проте я прошу віднестись до них серйозно та відповісти
1) яким буде курс української гривні по відношенню до долара США на 01.09.2019 року?
2) яким буде курс біткоіна по відношенню до долара США на 01.12.2019 року?
3) з яким рахунком сьогодні завершиться футбольний матч між Карпатами та Динамо?

дякую Hello!
Чому дивними? Може тому що геть не відносяться як до теми, так і до об'єктивних фактів? – Так начебто ні. Ви просто пропонуєте мені або вгадати, або віщувати, бо аналізувати хоча б основні фактори для побудови хоч якогось прогнозу за Вашими пунктами я не буду. – Просто хочу конкретних відповідей на свої конкретні питання. Я знаю як росли статки Ахмєтова і "талановитого" Сашка під час 3 років президентства Януковича і інші приклади, яких я не спостерігав при Порошенко. Також при Порошенко не "перла масть" Коломойському, а навпаки – прикрутили гайки (хоча б одному показово). Чи Ви думаєте що, наприклад, обвал Привата ніяк би не позначився на житті України і її державній безпеці?
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #17
31-07-2019 14:27 RE: ПопЄрЄднІки

(31-07-2019 14:17)SergM :  Я знаю як росли статки Ахмєтова і "талановитого" Сашка під час 3 років президентства Януковича і інші приклади, яких я не спостерігав при Порошенко.
Улыбнуло. Угу Smile
Цитата:... ДТЕК, яка контролює не лише 70% ТЕС, а й 85% видобутку вугілля, отримує 80% додаткового ресурсу, що генерується формулою "Роттердам+". 2015-й компанія "ДТЕК Енерго" (об'єднує видобуток вугілля, генерацію та дистрибуцію електроенергії) завершила зі збитками у 37,4 млрд грн, у 2016-му збитки різко скоротилися до 6,7 млрд, у 2017-мудо 2,9 млрд, за 2018-й чистий прибуток компанії вже становив 5,3 млрд грн.

Ну, и вишенька на тортик...
Цитата:...Інтерес НАБУ викликає факт купівлі компанією ICU єврооблігацій холдингу ДТЕК на Ірландській фондовій біржі в момент, коли монополіст зазнавав очевидних фінансових труднощів. Скуповували папери на початку 2015-го за ціною у 35% від номіналу, продавали наприкінці 2017-го, коли їхня загальна дохідність перевищила 255%.

Цитата:І чи не тому Макар Пасенюк уже виїхав за межі України, так само, як і Дмитро Вовк, котрий вирішив, що саме час слідом за курсами в Гарварді продовжити навчання в Лондонській школі економіки?
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #18
31-07-2019 14:35 RE: ПопЄрЄднІки

(31-07-2019 14:27)WhiteBear :  
(31-07-2019 14:17)SergM :  Я знаю як росли статки Ахмєтова і "талановитого" Сашка під час 3 років президентства Януковича і інші приклади, яких я не спостерігав при Порошенко.
Улыбнуло. Угу Smile
Цитата:... ДТЕК, яка контролює не лише 70% ТЕС, а й 85% видобутку вугілля, отримує 80% додаткового ресурсу, що генерується формулою "Роттердам+". 2015-й компанія "ДТЕК Енерго" (об'єднує видобуток вугілля, генерацію та дистрибуцію електроенергії) завершила зі збитками у 37,4 млрд грн, у 2016-му збитки різко скоротилися до 6,7 млрд, у 2017-мудо 2,9 млрд, за 2018-й чистий прибуток компанії вже становив 5,3 млрд грн.

Ну, и вишенька на тортик...
Цитата:...Інтерес НАБУ викликає факт купівлі компанією ICU єврооблігацій холдингу ДТЕК на Ірландській фондовій біржі в момент, коли монополіст зазнавав очевидних фінансових труднощів. Скуповували папери на початку 2015-го за ціною у 35% від номіналу, продавали наприкінці 2017-го, коли їхня загальна дохідність перевищила 255%.

Цитата:І чи не тому Макар Пасенюк уже виїхав за межі України, так само, як і Дмитро Вовк, котрий вирішив, що саме час слідом за курсами в Гарварді продовжити навчання в Лондонській школі економіки?
– А на загальному фоні як?

[Зображення: 1532077408-7961.jpg]

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/...pisla.html

– Якась у Вас і посмішка кривувата, і вишенька не свіжа...
Чи Ви теж поборник "революційної доцільності" і плювати на все?



Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #19
31-07-2019 14:49 RE: ПопЄрЄднІки

(31-07-2019 14:35)SergM :  Я знаю як росли статки Ахмєтова і "талановитого" Сашка під час 3 років президентства Януковича і інші приклади, яких я не спостерігав при Порошенко.
Цитата:– А на загальному фоні як?
...писатель, а не читатель...
Ниче в из указанного в статье и обстоятельств в реальной жизни не смущает, из того что случилось в Донецкой и Луганской области в 2014?
Цитата:З початком війни капітал мільярдера почав стрімко падати - у 2015 році до $6,7 мільярдів...
Все нормально с логикой и причинно-следственными связями? Курить
Не Президентство Портрета --> падение стоимости активов Ахметова, а Война --> падение стоимости активов Ахметова --> Президентство Портрета --> рост стоимости активов Ахметова (ну и кого-то доход в 255% за два-три годика)
А насчет свежести вопроса, то злые языки клевещут, шо последние 60 дней НАБУ в этом вопросе "поперло" (и письма МИД подписывает, которые 3 года не подписывались, и запросы в Лондон ушли, и документы нашлись, и СБУ важную для следствия экспертизу закончило по "доцільності зміни тарифу"...))
Магия! )))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-07-2019 14:56 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #20
31-07-2019 14:50 RE: ПопЄрЄднІки

(31-07-2019 14:17)SergM :  
(31-07-2019 14:04)LUPUS :  2SergM
в мене декілька питань, що можуть здатись дивними, проте я прошу віднестись до них серйозно та відповісти
1) яким буде курс української гривні по відношенню до долара США на 01.09.2019 року?
2) яким буде курс біткоіна по відношенню до долара США на 01.12.2019 року?
3) з яким рахунком сьогодні завершиться футбольний матч між Карпатами та Динамо?

дякую Hello!
Чому дивними? Може тому що геть не відносяться як до теми, так і до об'єктивних фактів? – Так начебто ні. Ви просто пропонуєте мені або вгадати, або віщувати, бо аналізувати хоча б основні фактори для побудови хоч якогось прогнозу за Вашими пунктами я не буду. – Просто хочу конкретних відповідей на свої конкретні питання. Я знаю як росли статки Ахмєтова і "талановитого" Сашка під час 3 років президентства Януковича і інші приклади, яких я не спостерігав при Порошенко. Також при Порошенко не "перла масть" Коломойському, а навпаки – прикрутили гайки (хоча б одному показово). Чи Ви думаєте що, наприклад, обвал Привата ніяк би не позначився на житті України і її державній безпеці?
на сам перед мене цікавило чи є у вас дар передбачення... вміння бачити майбутнє. бачу, що не має...
тоді не розумію більшість з ваших тверджень щодо того якою буде майбутня ВР, президент та КМУ, їх політика та наслідки

дару передбачення не має, а критика майбутніх фейлів вже є

напевно питань до вас більше не має Упал и качаюсьHello!


(31-07-2019 14:03)Lady :  
(31-07-2019 13:44)SergM :  3) То як оцінюєте 60 днів Зеленського проти 60 днів Порошенка.
Протокол по першому тут:
https://uainfo.org/blognews/1563636383-c...skogo.html

+- 20-й день президенства ПорошенкоКуритьКурить
27 червня 2014

Україна повністю підписала Угоду про асоціацію з Євросоюзом


и "старая" ВР ему не мешала это сделать)))

100% не заважала... а нагадайте в якому році ПОП обіцяв бізвіз і в якому його отримали і чому так довго?

вибачте ЗЕ! але другий раз ту угоду не підписати... тут вже нічого не поробиш Упал и качаюсь
якщо підписання угоди це єдиний критерій - то я радий, що тих, хто так вважає лише 8% з усіх, хто прийшли на вибори до ВР
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-07-2019 14:53 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1