Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Симуляція регулювання руху
Автор Повідомлення
tompson Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 785
Приєднався: Mar 2008
Киев
Superb II 2.0 170 hp, Renault Trafic, LC 200 '20
Повідомлення: #11
05-09-2019 15:07 RE: Симуляція регулювання руху

(05-09-2019 14:54)SergM :  Пояснюю банально: від прочитання з дитиною книги до гарних доріг такий же не близький шлях як пішки на Місяць (але більш непевний)...

Просто державна політика має бути і має бути щось у головах, як працедавців, так і працівників.
выделил две сентенции.... собственно это я и пытался объяснить, кто-то что-то кому-то должен прийти и сделать.... не бывает такого )) Лично для меня начало постройки дорог это знания, в том числе прочитать книгу с ребенком, в противном случае кто их будет строить ? кому они нужны будут ?
Ну построите вы в Киеве клевер, ну настроят рядом три микрорайона.... и что дальше ? какая цель ? Пока что я вижу цель одну - что бы так же круто и красиво как у них там за бугром...
К слову было бы интересно узнать, как инфраструктура США (например их дороги по пустыням) помогают им в прогрессе? Лично я не вижу взаимосвязи между локальными дорогами и лидерством на международном уровне....


(05-09-2019 14:54)SergM :  На загал – йдіть у ГуглМапс та вивчайте великий Лондон чи міста поменше – сильно здивуєтесь.
да был я там, а не только там... ну да - болото, но увы развивать Лондон по другому очень сложно, тем более куча мигрантов.... Или вы имели ввиду что-то другое ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-09-2019 15:09 tompson.)
Шукати всі повідомлення учасника
Losem Немає
Banned

Повідомлень: 242
Приєднався: Apr 2019
Харків
A5 2011
Повідомлення: #12
05-09-2019 15:35 RE: Симуляція регулювання руху

(05-09-2019 13:47)tompson :  
(05-09-2019 13:39)SergM :  Справа не у вартості, а у ефективності вкладання грошей.
Я не вижу эффективности в том, что бы строить такие мосты например в Киеве, по сути Киев не создает добавленную стоимость.... зачем тогда ему такие мосты? Потому что есть кредитные деньги и деньги с регионов ?

Раз не создаёт добавленную стоимость, то Киеву и тротуары не нужны,
и парки не нужны, а зачем?
Я правильно вас понял?
Шукати всі повідомлення учасника
tompson Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 785
Приєднався: Mar 2008
Киев
Superb II 2.0 170 hp, Renault Trafic, LC 200 '20
Повідомлення: #13
05-09-2019 15:50 RE: Симуляція регулювання руху

(05-09-2019 15:35)Losem :  Раз не создаёт добавленную стоимость, то Киеву и тротуары не нужны,
и парки не нужны, а зачем?
Я правильно вас понял?
а зачем парки Киеву? ну построили парки, дальше что ? все должно быть логично - заработали - построили, создали - получили, а выдергивать с регионов деньги + кредиты и строить здесь мега-гетто (мегаполис у нас не получится) не надо.
Шукати всі повідомлення учасника
Losem Немає
Banned

Повідомлень: 242
Приєднався: Apr 2019
Харків
A5 2011
Повідомлення: #14
05-09-2019 16:19 RE: Симуляція регулювання руху

(05-09-2019 15:50)tompson :  
(05-09-2019 15:35)Losem :  Раз не создаёт добавленную стоимость, то Киеву и тротуары не нужны,
и парки не нужны, а зачем?
Я правильно вас понял?
а зачем парки Киеву? ну построили парки, дальше что ? все должно быть логично - заработали - построили, создали - получили, а выдергивать с регионов деньги + кредиты и строить здесь мега-гетто (мегаполис у нас не получится) не надо.

Согласен, парки - Харькову!
Мы заработали!
Кто так сказал?
Мы, харьковчане, так сказали Дружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-09-2019 17:15 Losem.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #15
05-09-2019 16:37 RE: Симуляція регулювання руху

(05-09-2019 15:07)tompson :  
(05-09-2019 14:54)SergM :  Пояснюю банально: від прочитання з дитиною книги до гарних доріг такий же не близький шлях як пішки на Місяць (але більш непевний)...

Просто державна політика має бути і має бути щось у головах, як працедавців, так і працівників.
выделил две сентенции.... собственно это я и пытался объяснить, кто-то что-то кому-то должен прийти и сделать.... не бывает такого ))
???
Ви якось дивно скачете. Читання книг не гарантує результату – СРСР теж будували, книжки читали і писали – гарні, але у консерваторії щось пішло не так і через кілька років оті партійні бонзи, що були втіленням "ума, чєсті і совєсті" – чистої та світлої мети, в один момент усе забули, як і більшість населення СРСР.

Другий приклад – нацисти. Усі як один з якісною класичною освітою, але...

Я нічого не писав про те що хтось комусь винен – це Ваші особисті фантазії. Розвивати тему у багато літер не хочу, але держава складається з нас і наш рівень розвитку є її основою, та тільки рухає вперед її нажаль не більшість. Так ось, державна політика відповідає (має відповідати) вимогам громадян та їхнім прагненням в сенсі розвитку. Якщо громадянам наплювати – нічого не буде. Якщо у керма знову будуть схеми та персоналії – також.

Про працедавців: коли працедавець думає про те, що він відповідальний за працівника, що це частина системи, що не може бути кріпацтва – йде розвиток усього, а коли залишковий принцип – стагнація. Якщо працівник дозволяє на собі їздити – теж діла не буде.

(05-09-2019 15:07)tompson :  Лично для меня начало постройки дорог это знания, в том числе прочитать книгу с ребенком, в противном случае кто их будет строить ? кому они нужны будут ?
Розуміння що таке усе навколо і для чого – це головне.

(05-09-2019 15:07)tompson :  Ну построите вы в Киеве клевер, ну настроят рядом три микрорайона.... и что дальше ? какая цель ? Пока что я вижу цель одну - что бы так же круто и красиво как у них там за бугром...
Причому тут "круто" – ми жевемо зараз і хочеться зараз жити по-людські.

(05-09-2019 15:07)tompson :  К слову было бы интересно узнать, как инфраструктура США (например их дороги по пустыням) помогают им в прогрессе? Лично я не вижу взаимосвязи между локальными дорогами и лидерством на международном уровне....
Ну, сперш вони пройшли не одне економічне потрясіння, і в результаті Другої Світової отримали перевагу. А ось Китай не маючи доріг їх будує, бо це тягне за собою і освіту, і виробництво (дорожня техніка тощо), і робочі місця.

(05-09-2019 15:07)tompson :  
(05-09-2019 14:54)SergM :  На загал – йдіть у ГуглМапс та вивчайте великий Лондон чи міста поменше – сильно здивуєтесь.
да был я там, а не только там... ну да - болото, но увы развивать Лондон по другому очень сложно, тем более куча мигрантов.... Или вы имели ввиду что-то другое ?
Я мав на увазі те, що у передмістях будують сучасні розв'язки – з огляду на майбутній розвиток.

(05-09-2019 15:50)tompson :  
(05-09-2019 15:35)Losem :  Раз не создаёт добавленную стоимость, то Киеву и тротуары не нужны,
и парки не нужны, а зачем?
Я правильно вас понял?
а зачем парки Киеву? ну построили парки, дальше что ? все должно быть логично - заработали - построили, создали - получили, а выдергивать с регионов деньги + кредиты и строить здесь мега-гетто (мегаполис у нас не получится) не надо.
Нє... – Так Ви цю корову не продасте. Це у Вас навіть не комунізм, а чорт зна що... Чомусь після воєн відбудовуються, а потім живуть краще.

Задам банальне питання: подушний ВВП РФ, Білорусі і України – у чому різниця і які її причини?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-09-2019 16:38 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
SOA На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 878
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #16
05-09-2019 16:47 RE: Симуляція регулювання руху

Успокойтесь -)), не будет пробок на Шулявке, а если и будут, то совсем по другим причинам....
Шукати всі повідомлення учасника
tompson Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 785
Приєднався: Mar 2008
Киев
Superb II 2.0 170 hp, Renault Trafic, LC 200 '20
Повідомлення: #17
05-09-2019 17:05 RE: Симуляція регулювання руху

(05-09-2019 16:37)SergM :  Ви якось дивно скачете. Читання книг не гарантує результату – СРСР теж будували, книжки читали і писали – гарні, але у консерваторії щось пішло не так
Причому тут "круто" – ми жевемо зараз і хочеться зараз жити по-людські.

Союз был закрытым и диктатурой, поэтому искусственно обесценили знания, но это никак не унижает значимость знаний

Жить сейчас и хорошо, это конечно круто.. опять же пример - ну выкинули кучу бабла построили дорогу от Лавины до метро и что? Там стало комфортно ездить? Немного да, но все так же опасно, потому что как ездили как придурки так и ездят ! Поэтому в очередной раз повторяю - сама по себе инфраструктура построенная на кредитные деньги не даст нам развития....
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #18
06-09-2019 11:14 RE: Симуляція регулювання руху

(05-09-2019 17:05)tompson :  
(05-09-2019 16:37)SergM :  Ви якось дивно скачете. Читання книг не гарантує результату – СРСР теж будували, книжки читали і писали – гарні, але у консерваторії щось пішло не так

Причому тут "круто" – ми жевемо зараз і хочеться зараз жити по-людські.
Союз был закрытым и диктатурой, поэтому искусственно обесценили знания, но это никак не унижает значимость знаний

Жить сейчас и хорошо, это конечно круто.. опять же пример - ну выкинули кучу бабла построили дорогу от Лавины до метро и что? Там стало комфортно ездить? Немного да, но все так же опасно, потому что как ездили как придурки так и ездят ! Поэтому в очередной раз повторяю - сама по себе инфраструктура построенная на кредитные деньги не даст нам развития....
Щось Ви не про те. У СРСР у книжках, Конституції і у всьому іншому окрім реального життя (за виключенням обраних) було все ідеально. – Більшість ентузіастів вірила у світле майбутнє (за залізною завісою це було легко), але потім дійсність дорослого життя їм ламала цю картину (бо коли ковбаса закінчується і взутя гарного не купити, то...). До того ж Ви знову випустили приклад крайнощів знання у вигляді нацизму (до чого їх це довело?). Знання самі по собі абстрактні, але далі розивати не буду.

Перейдемо до того що треба робити зараз. По-перше, щоби зробити авто, тролейбус та автобус (чи будь-що більш-менш складне) треба дуже багато супутніх виробництв. Тобто виробництво авто стимулює багато інших виробництв. Навіть ті ж дороги прокладати – треба добувати / виробляти матеріали, виробляти техніку (за якою заховано купа виробництва), конструкції, опори, кабелі тощо.

Ви так кажете, ніби я написав що треба у хутір Задрипанськ прокласти 8-ми смуговий автобан і аеропорт зафігачити – заради 10 жителів. Тим не менш неможна відкладати життя на потім – воно вже таке що на протязі життя людини відбуваються досить кардинальні зміни.

Давайте не будемо конкретні київські "прожекти" оцінювати як якісний розвиток інфраструктури – вони далеко не усі переважно однозначні і успішні. До прикладу: якщо б добудували / розбудували Велику Окружну + мости + безсвітлофорний рух з модернізацією розв'язок, то її вплив на рух буб би більше ніж помітний (заодно дозволив би внутрішню модернізацію доріг зробити). Але є реальні приклади що спрацювали: Севастопільська, Теліги-Щусєва, Московська – хіба те вкладання грошей помітно не вирішило проблеми?

Тепер на загал про викидання бабла: не так давно Китай навчався у нас, але вже перестав, бо інвестиції та кредити зробили свою справу і від простіших виробництв вони перейшли до заохочення усього світу переностити виробництва до них. І який результат? Дивимося: з 2000-го року середня ЗП у Китаї росте з прискоренням, у 2011-му вона вже була 554$. Також Ви проігнорували моє питання про подушний ВВП, хоча він є певною ознакою і індикатором.

Не вкладаючи гроші неможливо заробити – навіть щоб продати ресурси (які не потребують виробництва) треба витрати на добування та транспортування. А інфраструктура має бути просто актуальною до стану економіки, причому у розвитку, а не у золотому ямковому ремонті.

З економічної точки зору питання залучення кредитів не таке просте, хоча банальщина можлива – кредити треба вкладати у розвиток (як і прибутки), а не у проїдання, тоді буде результат.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Про внесення змін до Правил дорожнього руху Майстер 10 2 641 01-11-2021 16:42
Останнє: Юрий 4х4
  5 змін Правил дорожнього руху для українських водіїв Vitaly_N 177 27 955 13-11-2015 23:39
Останнє: pete
  Значно збільшено штрафи за порушення правил руху через залізничні переїзди. Шкодчук 12 3 695 23-05-2012 20:09
Останнє: turbulent3385

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1