Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Начали штрафовать за превышение скорости?
Автор Повідомлення
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #101
31-10-2019 03:56 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(30-10-2019 15:05)SergM :  Держава не призначена для обмеження свободи, закони можуть дещо обмежувати, але на загал більшості громадян дозволено усе що не заборонено. Якщо не обмежувати свободи, то хаоса не настане, а якщо обмежувати, то як раз і вийде сперш поліцейська держава, а потім лише вниз – до наступного витка розвитку.
Ну так о чем мы говорим тогда? Вы же все сами прекрасно понимаете, что разрешено все что не запрещено. Стоит ограничение 50 км/ч, значит запрещено ехать быстрее. Почему Вы считаете что можете этот запрет нарушить?
По поводу свободы - почитайте ПДД и скажите - разве они не ограничивают свободу Вашего передвижения? Ведь если бы их небыло, вы могли бы ездить где и как угодно, и все остальные точно также. И скажите - разве это был бы не хаос?
(30-10-2019 15:05)SergM :  Так штраф у 200 Євро дисциплінує при середній ЗП близько 300 Євро, чи вводить майновий ценз "можу собі дозволити порушувати правила"?
Ну вот видите, основную массу людей эти штрафы таки будут дисциплинировать. А для королей дорог отдельные меры. Три нарушения за превышение - отобрать права на месяц. И так далее. Штрафы это только первый дисциплинарный этап.
(30-10-2019 15:05)SergM :  Та до сих пір не зрозуміли природи людини – якщо б правила і закони були б ідеальні як і люди що їх пишуть та виконують, то ми б вже давно жили дещо інакше і однозначно дуже нецікаво...
Правила и законы НИКОГДА не будут идеальными.
Ну я так и понял, что нарушать правила и при этом не быть пойманным это такая интересная игра, чтоб нескучно жить было.
(30-10-2019 15:05)SergM :  Чи таки повернемося до питання адекватності і мети?
Я уже высказал своем мнение по обоим этим вопросам. Четко и ясно. Я не навязываю его Вам, я лишь хочу чтобы Вы его поняли.
(30-10-2019 15:05)SergM :  ? – Ой як добре...
І у чому тоді полягає справедливість та принципи відповідності кари до ступеня вини?
Для мене 500 грн. гроші, а хтось за 500 грн. п'є каву з круасаном і йому той штраф до лампочки... – Досягли мети дисциплінування?
Только штрафами нет. Выше уже писал и про другие дисциплинарные меры.
(30-10-2019 15:05)SergM :  Чому ні про що не каже? Це певний рівень, як мінімальна ЗП чи подушний ВВП. В нашому випадку відсутності середнього класу він каже про те, що більшість отримує ЗП нижче цього рівня.
А взагалі я питав про штраф у 200 Євро для нас...
Потому что в нашей стране этот показатель взят из справочника Стеля. Его можно посчитать только по официальным показателям ЗП, а у нас 80% населения получает ЗП в конвертах.
200 евро для нас отличное начало.
(30-10-2019 15:05)SergM :  Дивно. Я на наших дорогах не бачу постійного порушення правил ПДР (хіба що швидкісний режим буває у +) та тотальної небезпеки. А розумників що "знають ПДР" (саме у лапках) чи керують "дивись – я їду" трохи є, але не переважна більшість. – Виникає питання може саме з цим працювати, а не з середньою температурою по лікарні? – Тобто: а чи не буде ефективніше боротися з причинами, а не наслідками?
А я каждый день вижу. Кто-то там чуток нарушил, кто-то здесь. А потом в одном месте звезды сошлись и кто-то погиб.
(30-10-2019 15:05)SergM :  Ну і питання було чи самими лише штрафами...
Третий раз говорю - нет, не только штрафами.
(30-10-2019 15:05)SergM :  Вам – можна.
Laughing Laughing Laughing
Отличный ответ. Раскрывает всю суть дискуссии.
(30-10-2019 15:05)SergM :  Це питання філософське. Справа у тому що свобода – вона всередині і полягає у самообмеженні, а не у сліпій вірі у силу ідеального закона чи правил.
А судя по Вашим постам свобода - это убрать все ограничения и жить как хочу. И если каждый будет так делать - будет хаос. Хотите так жить - Вам дорога на необитаемый остров. А в обществе так не получится.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #102
31-10-2019 11:16 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(30-10-2019 17:00)m.dreval :  Мне вот интересно, чтобы SergM сказал по этому поводу? Mr. GreenMr. GreenMr. Green
Ща начнёте дискуссировать на тему "Как можно оттармаживаться , как дурной, с 70 до 50...."" -))))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
zhenya Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Jul 2006
Deutschland
1.2 htp -> А5 vRS 2.0 TFSI -> A170 CDI -> A5 FL vRS 2.0 TDI DSG + Golf 7 Kombi 1,6 TDI
Повідомлення: #103
31-10-2019 13:05 Начали штрафовать за превышение скорости?

(31-10-2019 11:16)SOA :  
(30-10-2019 17:00)m.dreval :  Мне вот интересно, чтобы SergM сказал по этому поводу? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ща начнёте дискуссировать на тему "Как можно оттармаживаться , как дурной, с 70 до 50...."" -))))

А что говорить о том, если после участка без ограничения скорости, где кто-то едет 140, кто-то 180, а кто-то за 200, стоит знак 100? )
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #104
31-10-2019 13:41 [split] Перекрытия, ограничения движения и т.п. в Киеве - только по делу

(30-10-2019 22:53)Sergeo :  Все, накатались Курить
Снижение скорости до 50км/ч
– Авжеж...
У них швидкісний режим по календарю, а не з розумом – по безпеці, якості та призначенню дороги, погоднім умовам. З однієї сторони вони думають про звуження доріг для природнього зменшення швидкості, а з іншого вішають знаки "кінець обмеження 80" перед звуженням...

Ну і трошки бюджету треба вішати-знімати знаки...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #105
31-10-2019 13:45 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(31-10-2019 11:16)SOA :  
(30-10-2019 17:00)m.dreval :  Мне вот интересно, чтобы SergM сказал по этому поводу? Mr. GreenMr. GreenMr. Green
Ща начнёте дискуссировать на тему "Как можно оттармаживаться , как дурной, с 70 до 50...."" -))))

Дежавю??? Недоумение


(31-10-2019 13:05)zhenya :  А что говорить о том, если после участка без ограничения скорости, где кто-то едет 140, кто-то 180, а кто-то за 200, стоит знак 100? )

Да...

Или когда валишь под 200, а перед тобой слоник на шайбе начинает другого слоника на шайбе объезжать. И ты оттормаживаешься - в пол! А сверху с моста тебя еще и камера на 400 евро берет за несоблюдение дистанции. )))

И вот интересно, почему ни одной фуре не прийдет в голову решить, что закон глупый и поехать хотя бы 120? В потоке, так сказать. ))) Ведь высокие штрафы в полицейском государстве Германии давно должны были вызвать фурный протест и неприятие?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-10-2019 14:03 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #106
31-10-2019 14:21 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  Ну так о чем мы говорим тогда? Вы же все сами прекрасно понимаете, что разрешено все что не запрещено. Стоит ограничение 50 км/ч, значит запрещено ехать быстрее. Почему Вы считаете что можете этот запрет нарушить?
Нажаль Ви мене не читаєте і робите власний висновок – я не писав про можливості порушення заборони. ПДР писані кров'ю і на мій погляд головне в них – безпека.

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  По поводу свободы - почитайте ПДД и скажите - разве они не ограничивают свободу Вашего передвижения? Ведь если бы их небыло, вы могли бы ездить где и как угодно, и все остальные точно также. И скажите - разве это был бы не хаос?
ПДР обмежують конституційну свободу пересування? Я не можу їхати в Одесу?

Насправді ніде хаосу немає і не буде, навіть там де броунівський рух на дорогах – там просто інший спосіб руху і свої "правила".

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  Так штраф у 200 Євро дисциплінує при середній ЗП близько 300 Євро, чи вводить майновий ценз "можу собі дозволити порушувати правила"?
Ну вот видите, основную массу людей эти штрафы таки будут дисциплинировать. А для королей дорог отдельные меры. Три нарушения за превышение - отобрать права на месяц. И так далее. Штрафы это только первый дисциплинарный этап.
Я не почув: дисциплінує чи таки майновий ценз?
А так – усіх під один горщик – це взірець виховної роботи...

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  Та до сих пір не зрозуміли природи людини – якщо б правила і закони були б ідеальні як і люди що їх пишуть та виконують, то ми б вже давно жили дещо інакше і однозначно дуже нецікаво...
Правила и законы НИКОГДА не будут идеальными.
Здається є банальний висновок – треба працювати над вдосконаленням і законів, і доріг, і обмежень, а не над виконнанням недолугих і вважати їх чимось взірцевим та вічним.

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  Ну я так и понял, что нарушать правила и при этом не быть пойманным это такая интересная игра, чтоб нескучно жить было.
– Це знову виключно Ваш висновок, але тему розвивати не буду.

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  Чи таки повернемося до питання адекватності і мети?
Я уже высказал своем мнение по обоим этим вопросам. Четко и ясно. Я не навязываю его Вам, я лишь хочу чтобы Вы его поняли.
Особисто я не бачу "чітко і ясно" – бачу лише те, що Ви вважаєте що не повинно бути адекватності (хоч крайні прояви цього Ви заперечуєте). Мої спроби обговорення адекватності впираються у Ваші власні висновки і у забетоновану позицію – на фоні розуміння як мети, так і неідеальності законів, правил і іншого. Чи допускаєте Ви неідеальність людей і як з цим працювати – я теж не бачу.

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  ? – Ой як добре...
І у чому тоді полягає справедливість та принципи відповідності кари до ступеня вини?
Для мене 500 грн. гроші, а хтось за 500 грн. п'є каву з круасаном і йому той штраф до лампочки... – Досягли мети дисциплінування?
Только штрафами нет. Выше уже писал и про другие дисциплинарные меры.
Ну так а висновок? Чи виходить що штраф – то для бідних, які у масі не порушують?
Може треба повернути вилку штрафів? Контролювати їхнє призначення? Опрацювати адекватні міри? (Бо деюре берзробітніх на Поршах, що винні у ДТП у нас журять чи просто тихо визнають невинуватими...)

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  Чому ні про що не каже? Це певний рівень, як мінімальна ЗП чи подушний ВВП. В нашому випадку відсутності середнього класу він каже про те, що більшість отримує ЗП нижче цього рівня.
А взагалі я питав про штраф у 200 Євро для нас...
Потому что в нашей стране этот показатель взят из справочника Стеля. Его можно посчитать только по официальным показателям ЗП, а у нас 80% населения получает ЗП в конвертах.
200 евро для нас отличное начало.
Ось тут Ви не праві. Можна почати з пенсіонерів і закінчити масою чорноробів. Та й оцінка тіні значно нижча за 80%, але закони у нас пишуть олігархи для себе, вони ж мають зиск як з держави, так і з кожного громадянина – зокорема від ЗП у конверті. Вони ж отримають зиск і від штрафу у 200 Євро... (натякаю)

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  Дивно. Я на наших дорогах не бачу постійного порушення правил ПДР (хіба що швидкісний режим буває у +) та тотальної небезпеки. А розумників що "знають ПДР" (саме у лапках) чи керують "дивись – я їду" трохи є, але не переважна більшість. – Виникає питання може саме з цим працювати, а не з середньою температурою по лікарні? – Тобто: а чи не буде ефективніше боротися з причинами, а не наслідками?
А я каждый день вижу. Кто-то там чуток нарушил, кто-то здесь. А потом в одном месте звезды сошлись и кто-то погиб.
Ну якщо дивитися як на абсолют і усі дрібниці рахувати – то можна і вмерти від осягнення думки про кількість мікробів навколо чи пилових кліщів у подушці {художня замальовка}. А так – люди не роботи і вони помиляються і геть поганого стану немає (хоча московського "дивись я їду" у Києві стало більше, як і двері в метро гірше притримують). Може краще виходити з неідеальності?

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  Вам – можна.
Laughing Laughing Laughing
Отличный ответ. Раскрывает всю суть дискуссии.
Дублюю: Laughing Laughing Laughing
Пишу: довго сміюся.
Значення: юмор.

(31-10-2019 03:56)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  Це питання філософське. Справа у тому що свобода – вона всередині і полягає у самообмеженні, а не у сліпій вірі у силу ідеального закона чи правил.
А судя по Вашим постам свобода - это убрать все ограничения и жить как хочу. И если каждый будет так делать - будет хаос. Хотите так жить - Вам дорога на необитаемый остров. А в обществе так не получится.
Ні – це Ваше особисте лінійне сприйняття і екстраполяції на підставі хибних висновків. Дивіться "буквальний всесвіт".
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-10-2019 14:23 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 370
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #107
31-10-2019 14:30 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

Буду % за оуверквотинг выписывать. Надоели уже эти описания дуба Толстым. Facepalm
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #108
31-10-2019 15:45 RE: Перекрытия, ограничения движения и т.п. в Киеве - только по делу

(31-10-2019 13:41)SergM :  
(30-10-2019 22:53)Sergeo :  Все, накатались Курить
Снижение скорости до 50км/ч
– Авжеж...
У них швидкісний режим по календарю, а не з розумом – по безпеці, якості та призначенню дороги, погоднім умовам. З однієї сторони вони думають про звуження доріг для природнього зменшення швидкості, а з іншого вішають знаки "кінець обмеження 80" перед звуженням...

Ну і трошки бюджету треба вішати-знімати знаки...
Вам одной темы мало??????
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #109
31-10-2019 16:09 RE: Перекрытия, ограничения движения и т.п. в Киеве - только по делу

(31-10-2019 15:45)SOA :  Вам одной темы мало??????
Тут інший привід. Чим Вам мій коментар не догодив? – Не пишу що "ми всє умрьом"? Smile
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #110
31-10-2019 17:42 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(31-10-2019 14:21)SergM :  Нажаль Ви мене не читаєте і робите власний висновок – я не писав про можливості порушення заборони. ПДР писані кров'ю і на мій погляд головне в них – безпека.
Нажаль, это Вы не читаете самого себя. Или не думаете когда пишете. Или слепой, раз не видите нарушений. Но только не надо говорить что это не Вы сказали, а Макиавэли. Эту цитату привели Вы в качестве примера.
(30-10-2019 11:55)SergM :  Ну і який ефект в результаті (є / буде)?
Такий собі Макіавелі казав: недолугість законів поборюється їхнім невиконанням.
Жаль что нам не дают тут поговорить. Видите ли оверквотинг у них там какой-то. Устроили тут понимаешь полицейское государство и диктатуру.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-10-2019 17:46 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Что начали строить в конце моста Патона ( правый берег)? MaksimusSkodovec 12 4 698 29-11-2013 09:38
Останнє: Gerzik
  В Киеве начали работать 100 камер, фиксирующих нарушения ПДД R-TEm 41 9 744 09-06-2009 16:48
Останнє: Viedzmin

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1