Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Начали штрафовать за превышение скорости?
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #111
01-11-2019 13:14 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(31-10-2019 17:42)Railnolds :  
(31-10-2019 14:21)SergM :  Нажаль Ви мене не читаєте і робите власний висновок – я не писав про можливості порушення заборони. ПДР писані кров'ю і на мій погляд головне в них – безпека.
Нажаль, это Вы не читаете самого себя. Или не думаете когда пишете. Или слепой, раз не видите нарушений. Но только не надо говорить что это не Вы сказали, а Макиавэли. Эту цитату привели Вы в качестве примера.
?
Я не можу заглянути до Вас у голову чи постійно повторювати "не робіть хибних висновків". Ви маєте повне право читати своє, чи розсказувати яке неідеальне життя навколо (цікаво – Ваше життя ідеальне?).

Мені не треба читати себе – комусь стакан напівпустий, а комусь – напівповний, але є люди яким сам стакан не такий, не келих і не те налито тощо...

Може я таки дочекаюся (знову) елементарних відповідей: чи дисциплінує штраф у, скажімо, 500 грн. того, для кого це не гроші? Чи є урівняйлівка рівністю перед законом? І як працювати у неідеальному світі з неідеальними законами, правилами та людьми для досягнення результату?


P.S. Тут вище жартували про "відторможуватись", але чомусь у ПДР є пункти 12.9 в) та г), та й за інтенсивного руху у місті можливі небезпечні ситуації навіть за банальних обставин, але "опоненти" чомусь дозволяють собі жарти (а Ви, весь такий містер Пропер, тихенько мовчите на це)...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-11-2019 13:15 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #112
01-11-2019 13:24 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

1. Вывод из этой фразы, Вами процитируемой, вполне очевиден. Иначе бы Вы эту фразу не цитировали. Я не рассказываю про неидеальную жизнь. Моя жизнь идеальна.
2. Стакан всегда полон по определению. Тот кто этого не знает - плохо учил физику.
3. Нет, 500 грн не дисциплинируют, поэтому я предлагаю 200 евро. Працювать - много и качественно, постоянно совершенствуясь.
Что такое урівняйлівка?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #113
01-11-2019 13:29 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(01-11-2019 13:14)SergM :  P.S. Тут вище жартували про "відторможуватись", але чомусь у ПДР є пункти 12.9 в) та г), та й за інтенсивного руху у місті можливі небезпечні ситуації навіть за банальних обставин, але "опоненти" чомусь дозволяють собі жарти (а Ви, весь такий містер Пропер, тихенько мовчите на це)...

Ги-ги ))) Полізла сова на глобус.

г) тут не проходить, бо перед ти є пункт б),
а в в) йдеться про "рухаючись без потреби з дуже малою швидкістю". Якщо Вам вдасться доказати, що швидкість, встановлена обедувальним знаком на цій ділянц, або ПДР в насеоенних рунктаї є дуже мала порівняно з тим як мають їхати всі, то сова таки налізе на голбус.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 878
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #114
01-11-2019 15:26 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

А вобче, кто-то понимает, что хочет SergM ? о чём дискутирует??? Дороги строят не правильно, дорого, знаки вешают и снимают не в вовремя и тоже дорого, скорость у нас низкая и везде, утепляем стены не так, небо не достаточно голубое или синее, мы всё думает исключительно в рамках исключительно своего мнения,не правильно продаём и покупаем вещи и машины ... фиг знает что ещё... горе от ума.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #115
01-11-2019 16:29 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(01-11-2019 13:24)Railnolds :  1. Вывод из этой фразы, Вами процитируемой, вполне очевиден. Иначе бы Вы эту фразу не цитировали. Я не рассказываю про неидеальную жизнь. Моя жизнь идеальна.
2. Стакан всегда полон по определению. Тот кто этого не знает - плохо учил физику.
3. Нет, 500 грн не дисциплинируют, поэтому я предлагаю 200 евро. Працювать - много и качественно, постоянно совершенствуясь.
Что такое урівняйлівка?
1. Який висновок? Пан Макіавелі просто зафіксував людську природу – це констатація факта. Ваше життя ідеальне? – Як так – у такому неідеальному світі навколо? Ви ось просто жодного разу не порушили ПДР за N років? Навіть птахи облітають Ваше авто стороною?
2. Ну тоді пийте воду зі свого завжди повного стакана і заспокоюйтесь.
3. По 200 Євро усім однаково?
4. Урівняйлівка? = Всіх під один гребінець. Наприклад ідентичні вимоги безвідносно до можливостей, завдань чи порушень. = За все штраф 200 Євро. І плювати на відповідність кари ступеню вини. Відмінити адмінкодекс – за все карну відповідальність, чи навпаки. Ну і далі "стимулювати" і "дисциплінувати" у такому ж дусі – "отнять", "запрєтіть", "поделить", "отключить" тощо.

(01-11-2019 15:26)SOA :  А вобче, кто-то понимает, что хочет SergM ? о чём дискутирует??? Дороги строят не правильно, дорого, знаки вешают и снимают не в вовремя и тоже дорого, скорость у нас низкая и везде, утепляем стены не так, небо не достаточно голубое или синее, мы всё думает исключительно в рамках исключительно своего мнения,не правильно продаём и покупаем вещи и машины ... фиг знает что ещё... горе от ума.
Кожен бачить лише те, що хоче бачити... – Відповідно Ви так само не читаєте конкретику, а одразу переходите до власних висновків. Я пишу що не зробили робіт по забезпеченню відводу води і в результаті на новому асфальті з'явилися ями, але для Вас це просто "дороги будують неправильно" і я пишу про "ми всє умрьом"... (наприклад) – І хто тут правий у власній думці?

Якби я тут як Railnolds почав писати що усі навколо порушують ПДР, всіх штрафувати на 200 Євро і т.і. – там не по смузі їдуть, там на лінію заїхали, там раніше ніж переривчаста повернули тощо, то Ви б зараз же почали своє "знову йому все не так". – Але при цьому до Railnolds у Вас питань немає, а до мене – є... Відповідно я роблю висновок про наявність шаблону / упередження у сприйнятті.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #116
01-11-2019 16:51 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(01-11-2019 16:29)SergM :  3. По 200 Євро усім однаково?

Так. Рівно як і ціна на хліб у супермаркеті не міняється залежно від достатку того, хто його купує. Чому? Недалеко була одна відповідь на пост тавровєда.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-11-2019 16:52 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #117
01-11-2019 16:57 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(01-11-2019 15:26)SOA :  А вобче, кто-то понимает, что хочет SergM ? о чём дискутирует???
Если кратко, то жизнь - гавно Smile Вот об этом и дискутирует.
To SergM
1. Моя жизнь идеальна, потому что я из любой ситуации беру только хорошее, а плохое сразу забываю. Да, я не нарушил ПДД за 15 лет ни разу. А когда птицы срут на мое авто - это к деньгам.
2. Именно так я и делаю. А успокаиваться мне не надо, я итак всегда спокоен. А Вы даже не поняли почему стакан по определению всегда полон.
3. Всем по 200 евро. И по несколько раз.
4. Никаких разграничений вне зависимости от их доходов. Именно так. По другому не доходит. Степень вины за превышение скорости всегда одинаковая.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-11-2019 17:03 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #118
01-11-2019 17:00 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

SergM, а ше вдумайтеся в ці слова С. Ротару:

В первую очередь деньги - личная свобода, которая предоставляет мне возможность выбирать именно то, что хочу, и жить, как считаю правильным.


Вы понимаете весь глубинный смысл сказанного?

SergM, у Вас паталогическое желание "взять и поделить". Проблема Вашено мировозрения воспета в анекдоте:

В 1917 году внучка декабриста слышит шум на улице и посылает прислугу узнать, в чем дело.
Вскоре прислуга возвращается:
— Там революция, барыня!
— О, революция! Это великолепно! Мой дед тоже был революционером! И чего же они хотят?
— Они хотят, чтобы не было богатых.
— Странно... А дед хотел, чтобы не было бедных.


Вы не любите богатых. И вините их во всех грехах. А нужно не любить себя, потому что Вы - не рядом с ними.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #119
01-11-2019 17:17 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(30-10-2019 15:05)SergM :  Дивно. Я на наших дорогах не бачу постійного порушення правил ПДР (хіба що швидкісний режим буває у +)
А я бачу каждый день, и по несколько раз
СБИЛ БЕРЕМЕННУЮ ЖЕНЩИНУ И УБЕГАЛ. НА КИЕВЩИНЕ ЗАДЕРЖАЛИ ПЬЯНОГО ВОДИТЕЛЯ BMW
И ещё скажите что он не нарушал ПДД или скоростной режим.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 878
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #120
01-11-2019 17:46 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(01-11-2019 16:29)SergM :  Кожен бачить лише те, що хоче бачити... – Відповідно Ви так само не читаєте конкретику, а одразу переходите до власних висновків. Я пишу що не зробили робіт по забезпеченню відводу води і в результаті на новому асфальті з'явилися ями, але для Вас це просто "дороги будують неправильно" і я пишу про "ми всє умрьом"... (наприклад) – І хто тут правий у власній думці?
Как раз у Вас и "Всё пропало" ВО ВСЁМ!!!! Вы везде ищете плохое, а другие просто живут и пользуются хорошим.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Что начали строить в конце моста Патона ( правый берег)? MaksimusSkodovec 12 4 679 29-11-2013 09:38
Останнє: Gerzik
  В Киеве начали работать 100 камер, фиксирующих нарушения ПДД R-TEm 41 9 720 09-06-2009 16:48
Останнє: Viedzmin

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1