Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Начали штрафовать за превышение скорости?
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #121
04-11-2019 10:44 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(01-11-2019 17:46)SOA :  Как раз у Вас и "Всё пропало" ВО ВСЁМ!!!! Вы везде ищете плохое, а другие просто живут и пользуются хорошим.
Ну звичайно – спеціально придумую "проблеми" і усе геть безпідставно "всё пропало" – ну просто ні разу не по суті.

Ну то як Вам приклад наших Зе-виборців? – Цих людей, очевидно, усе влаштовує. А мене багато чого не влаштовує як для людини у 21-му сторіччі в результаті аналізу навколишнього – здається вже повинно вистачати розуму робити краще.

Те що я не пускаю слину і соплі з кожного позитиву чи "позитиву" ніяк не відміняє його наявність, чи не так? А якщо моменти критики Вас не влаштовують як такі, чи видаються безпідставними – то це можна обговорити. Чи Ви ведете статистику моїх висловлювань та можете об'єктивно довести своє "звинувачення"?

(01-11-2019 16:57)Railnolds :  1. Моя жизнь идеальна, потому что я из любой ситуации беру только хорошее, а плохое сразу забываю. Да, я не нарушил ПДД за 15 лет ни разу. А когда птицы срут на мое авто - это к деньгам.
2. Именно так я и делаю. А успокаиваться мне не надо, я итак всегда спокоен. А Вы даже не поняли почему стакан по определению всегда полон.
3. Всем по 200 евро. И по несколько раз.
4. Никаких разграничений вне зависимости от их доходов. Именно так. По другому не доходит. Степень вины за превышение скорости всегда одинаковая.
1. Не вірю, бо є елементарні незалежні від Вас обставини і за 15 років хоч раз мало статися (якщо Ви досить регулярно їздите, а не тільки влітку на дачу з поліцейським ескортом). Не кажучи вже про наші вади організації руху.
2. Я не знаю що у Вас за визначенням, але натяк зробив.
3. Бажаю Вам кілька разів попасти під роздачу по 200 Євро – щоби непримиренна об'єктивність буття навчила Вас трохи мудрості.
4. Ступінь вини однакова, так, але міра покарання має бути адекватна, бо якщо покарання таким не є – воно не працює (тому там, на Заході, наприклад, відповідальну чи публічну особу показово карають по-максимуму). – Це я Вам вже не один раз показував, але у вас більшовицька зрівняйлівка і Ви ніяк не зрозумієте, що суттєво порушують 10%, а Ви пропонуєте "дисциплінувати" в першу чергу тих, хто практично не порушує (а це більшість) – що робить ті 10% безкарними.

(01-11-2019 17:17)Railnolds :  
(30-10-2019 15:05)SergM :  Дивно. Я на наших дорогах не бачу постійного порушення правил ПДР (хіба що швидкісний режим буває у +)
А я бачу каждый день, и по несколько раз
{url} СБИЛ БЕРЕМЕННУЮ ЖЕНЩИНУ И УБЕГАЛ. НА КИЕВЩИНЕ ЗАДЕРЖАЛИ ПЬЯНОГО ВОДИТЕЛЯ BMW
И ещё скажите что он не нарушал ПДД или скоростной режим.
– Ну звичайно, це ж відбувається кожні 100 м, кожні півгодини, виключно з вагітними та дітьми – треба усіх водіїв розстріляти! Ну і пішоходів також – щоб не порушували ПДР.

Ви навіть собі не уявляєти цифру кількості взаємодій авто (проїздів поруч) за день у місті Києві і цифру ДТП – з Ваших слів випливає, що на наші дороги страшно виїзджати. Нажаль цифру усіх формальних порушень ПДР встановити нереально, але і вона буде суттєво більша за цифру ДТП.

(01-11-2019 16:51)m.dreval :  
(01-11-2019 16:29)SergM :  3. По 200 Євро усім однаково?
Так. Рівно як і ціна на хліб у супермаркеті не міняється залежно від достатку того, хто його купує. Чому? Недалеко була одна відповідь на пост тавровєда.
О – оце про сову на глобус. Нічого що Ви "плутаєте" ціну і покарання?

(01-11-2019 17:00)m.dreval :  SergM, у Вас паталогическое желание "взять и поделить". Проблема Вашено мировозрения воспета в анекдоте:
[про внучку декабриста]
Вы не любите богатых. И вините их во всех грехах. А нужно не любить себя, потому что Вы - не рядом с ними.
Ні – це у Вас більшовицьке сприйняття (може правда тільки мене). Я як раз за те, щоби не було бідних – щоби платили справедливо ЗП, податки, штрафи. Щоби з розумом вирішували суспільні проблеми, а не ставили перед фактом необхідності виконанння недолугих рішень.

Художня замальовка для Вас: Корольов у Зоряному Містечку наказав прокласти дорожки так, як люди будуть натоптувати, а не там де архітектори запланують.

Нажаль ми маємо фазу "оголтєлого капіталізма", коли усі "розумні" доять ситуацію виключно для свого блага і стають "багатими". Є випадки коли люди заробили на пристойне життя виключно завдяки власній праці та талантам (і вони знають ціну копійці та зазвичай нормально платять найманим працівникам), але усе інше має ознаки "тупо гребсти під себе" – тому ми маємо олігархів і низькій ріст економіки, бо в головах деяких немає ніякого розуміння майбутнього. Ну а наймані працівники і громадяни взагалі ще не мають у голові того, що навколо усе у державі робиться виключно за їхні податки і їхньою працею.

Посилання для розвитку:
https://osvitoria.media/ru/experience/pyat-zadach-po-teoryy-ygr-dlya-yntegryrovannyh-urokov/

https://pikabu.ru/story/rossiyskaya_model_raspredeleniya_resursov_i_teoriya_igr_5329847


P.S. Це здається елементарно – пункти ПДР 12.9 в) та г) є окремими заборонами, що ілюструють визнання потенційно небезпечними вказаних ситуацій.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-11-2019 15:42 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #122
04-11-2019 11:02 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

Опус №2 или 3....
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #123
04-11-2019 14:07 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 10:44)SergM :  4. Ступінь вини однакова, так, але міра покарання має бути адекватна, бо якщо покарання таким не є – воно не працює (тому там, на Заході, наприклад, відповідальну чи публічну особу показово карають по-максимуму). – Це я Вам вже не один раз показував, але у вас більшовицька зрівняйлівка і Ви ніяк не зрозумієте, що суттєво порушують 10%, а Ви пропонуєте "дисциплінувати" в першу чергу тих, хто практично не порушує (а це більшість) – що робить ті 10% безкарними.
Бля, этот как? Типа немножко беременна чтоли?
Как может быть степень наказания быть разной при одинаковой степени нарушения? Почему те 10% должны наказывать по другому, чем остальные 90%?
Я предлагаю дисциплинировать всех одинаково, кто нарушает правила. А не исключать какие-то 10%.
(04-11-2019 10:44)SergM :  – Ну звичайно, це ж відбувається кожні 100 м, кожні півгодини, виключно з вагітними та дітьми – треба усіх водіїв розстріляти! Ну і пішоходів також – щоб не порушували ПДР.
Расскажете это, когда Вашу беременную жену пьяная тварь собьёт на переходе.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #124
04-11-2019 14:10 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 10:44)SergM :  Я як раз за те, щоби не було бідних – щоби платили справедливо ЗП

SergM - все! Далі можна навіть не сперечатися. "Платити" зарплати - це совок. Як і визнам "получка". Так, це при "соціально справедливому" соціалізмі платили всім однаково і справедливо. При капіталізмі не платять - при капіталізмі заробляють. І виплачений розмір заробітної плати буде саме таким, за який саме конкретна людина погодилася виконувати цю роботу. Тобто за одну і ту ж роботу можна отримувати як прожитковий мінімум. так і "дурну", в Вашому розумінні, зарплату. І скільки отримувати - вирішуєте Ви. Бо рабства немає, і завжди можна піднятися, і піти туди, де платять більше.

І не треба нікому рохказувати казки про поганих олігархів. Бо, наприклад, кажуть, що той же олігарх Порошенко платить досить достойні гроші. Я, навіть, особисто бачив його пропозицію на досить непросту, але цікаву посадув Рошені , з заробітньою платою у Ваші "дві дурні зарплати". По відгукам, дуже непогано платить Косюк на "Миронівському хлібопродукті". І, начебто, соціалка у нього велика. Не знаю як зараз, а в 2011-2012 роках я спілкувався з хлопцями з СКМ Ахмєтова. Були дуже задоволені. І це тільки те, що знаю я. А знаю я далеко не все, судячи з того, на яких автомобілях українці їздять, та які ціни на ковбасу в супермаркетах. Так що Ваша ідея про поганих олігархів не витримує жодної критики.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #125
04-11-2019 14:11 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 14:07)Railnolds :  Я предлагаю дисциплинировать всех одинаково, кто нарушает правила. А не исключать какие-то 10%.
Тем более, что на крутых машинах и при должностях будут иметь справки, что они малообеспеченные....
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #126
04-11-2019 14:20 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 10:44)SergM :  (тому там, на Заході, наприклад, відповідальну чи публічну особу показово карають по-максимуму)

SergM, не пишіть дурниць. Немає такого на Заході. Особливо що стосується порушень ПДР. Поліція не питає, де ви працюєте, а тим більш, на дай Боже, скільки ви заробляєте. Блдкуючі щтрафи для всіх однакові, будь Ви на Бентлі, чи на 120-ці.

Прив'язка штрафів до доходу зовсім не поширена у Європі, і існує, здається, у трохи поїхавшій мізками, Скандинавії.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-11-2019 14:55 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #127
04-11-2019 14:39 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 14:20)m.dreval :  SergM, не пишіть дурниць. Немає такого на Заході. Особливо що стосується порушень ПДР. Поліція не питає, де ви працюєте, а тим більш, на дай Боже, скільки ви заробляєте. Блдкуючі щтрафи для всіх однакові, будь Ви на Бентлі, чи на 120-ці.
Та шо Вы там знаете за ту Европу.


(04-11-2019 14:11)SOA :  Тем более, что на крутых машинах и при должностях будут иметь справки, что они малообеспеченные....
Перестаньте заглядывать в чужой карман. Заглядывайте в свой. И станет легче жить.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-11-2019 14:40 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #128
04-11-2019 15:40 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 14:10)m.dreval :  
(04-11-2019 10:44)SergM :  Я як раз за те, щоби не було бідних – щоби платили справедливо ЗП
SergM - все! Далі можна навіть не сперечатися. "Платити" зарплати - це совок. Як і визнам "получка". Так, це при "соціально справедливому" соціалізмі платили всім однаково і справедливо. При капіталізмі не платять - при капіталізмі заробляють. І виплачений розмір заробітної плати буде саме таким, за який саме конкретна людина погодилася виконувати цю роботу. Тобто за одну і ту ж роботу можна отримувати як прожитковий мінімум. так і "дурну", в Вашому розумінні, зарплату. І скільки отримувати - вирішуєте Ви. Бо рабства немає, і завжди можна піднятися, і піти туди, де платять більше.
Заробляють? ЗП виплачує працедавець, а заробити ЗП може лише той хто працює на себе.

Нагадати як при капіталізмі зарплати стали достойними? Чи у нас капіталісти такі самі просунуті як і чорнороби? ЗП платить працедавець і у умовах відсутності будь-якого тиску це залежить лише від його розуміння – виключення у вигляді Рокфеллера чи Форда у розгляд не приймаю.

Давайте проведемо опитування – серед тих хто працює "на чужого дядю", чим закінчується розмова про адекватну ЗП – "не подобається – звільняйтеся"? (у моїй статистиці це – правило). Мало того – іноді знаходяться нові люди на таку ж ЗП, але як правило доводиться платити вищу (розсказати чим це закінчується?). По-друге, це гарно коли є умови для зміни роботи, але у нас немає економічного росту і тому маємо рівень безробіття та трудову міграцію – чи не так? По-третє, в нашій країні розповсюджене явище "теплих місць", коли одні отримують ЗП (куми-друзі-синки-дочки), а інші за них роблять роботу і з суто економічних причин на усіх ЗП не хватає.

(04-11-2019 14:10)m.dreval :  Так що Ваша ідея про поганих олігархів не витримує жодної критики.
Ну так – через одного ілонимаски з маркамицукербергами. Усі як один розвивають все що можна – вакансій як багна, економічний зріст пре, виробництвом та іноваціями завалили пів світу – Японія з США, Німеччиною, Францією та Китаєм заздрять. Ну і звичайно – в мене немає жодної інфи про що де і як всередині і про різнницю, а тим більше – власного досвіду.

(04-11-2019 14:20)m.dreval :  
(04-11-2019 10:44)SergM :  (тому там, на Заході, наприклад, відповідальну чи публічну особу показово карають по-максимуму)
SergM, не пишіть дурниць. Немає такого на Заході. Особливо що стосується порушень ПДР. Поліція не питає, де ви працюєте, а тим більш, на дай Боже, скільки ви заробляєте. Блдкуючі щтрафи для всіх однакові, будь Ви на Бентлі, чи на 120-ці.
Якщо брати порушення ПДР, то так – не у всіх країнах є прогресивна шкала штрафу, але якщо брати інші заходи (час на скільки забирають права) чи кара поза ПДР (за інші порушення) – це є частіше (і це впливає на дисциплінування інших).

Але ж у нас інша історія, менталітет та коефіцієнт Джині .

(04-11-2019 14:07)Railnolds :  
(04-11-2019 10:44)SergM :  4. Ступінь вини однакова, так, але міра покарання має бути адекватна, бо якщо покарання таким не є – воно не працює (тому там, на Заході, наприклад, відповідальну чи публічну особу показово карають по-максимуму). – Це я Вам вже не один раз показував, але у вас більшовицька зрівняйлівка і Ви ніяк не зрозумієте, що суттєво порушують 10%, а Ви пропонуєте "дисциплінувати" в першу чергу тих, хто практично не порушує (а це більшість) – що робить ті 10% безкарними.
Бля, этот как? Типа немножко беременна чтоли?
Как может быть степень наказания быть разной при одинаковой степени нарушения? Почему те 10% должны наказывать по другому, чем остальные 90%?
Навіть якщо мова йде про карний злочин, кару відміряють по конкретній людині, а не "усім по 5 років" – бо рецидивіст чи випадковий порушник – речі різні. Зі штрафом, як я наводив вище, те саме – одного 500 грн. дисциплінує, а іншого треба на 2000 грн. щоб дійшло, бо 500 для нього не гроші. Там, у них, є додаткова "стимуляція" – штрафні бали, відсоток страховки та інше.

(04-11-2019 14:07)Railnolds :  Я предлагаю дисциплинировать всех одинаково, кто нарушает правила. А не исключать какие-то 10%.
Невже вище не показано, що "усіх однаково" і виключає дисциплінування 10%, які відносно більше порушують?

(04-11-2019 14:07)Railnolds :  
(04-11-2019 10:44)SergM :  – Ну звичайно, це ж відбувається кожні 100 м, кожні півгодини, виключно з вагітними та дітьми – треба усіх водіїв розстріляти! Ну і пішоходів також – щоб не порушували ПДР.
Расскажете это, когда Вашу беременную жену пьяная тварь собьёт на переходе.
– Нажаль не застрахований ніхто. Ні від цеглини, ні від метеориту, ні від дурня. Тому і завдання зменшувати кількість саме отих 10%, бо як Ви не будете гарно дотримуватись ПДР, якесь *** все одно може наробити горя.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #129
04-11-2019 16:36 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

ща переименую тему в колбасу и т.п.Mr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #130
04-11-2019 16:55 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 15:40)SergM :  Невже вище не показано, що "усіх однаково" і виключає дисциплінування 10%, які відносно більше порушують?
Дисциплинирование 90% это мало по-вашему?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Что начали строить в конце моста Патона ( правый берег)? MaksimusSkodovec 12 4 701 29-11-2013 09:38
Останнє: Gerzik
  В Киеве начали работать 100 камер, фиксирующих нарушения ПДД R-TEm 41 9 746 09-06-2009 16:48
Останнє: Viedzmin

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1