Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Начали штрафовать за превышение скорости?
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #131
04-11-2019 17:25 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 15:40)SergM :  Заробляють? ЗП виплачує працедавець, а заробити ЗП може лише той хто працює на себе.

Так, саме заробляють. Заробляють в тому числі і тим, наскільки роботодавець вас цінує, і наскільки боїться втратити. Або, хоча б тим, який імідж своєї назамінности вам вдалося навколо себе створити.

Я розумію, що людські амбіції роботодавця можуть призвести до "не подобається - вали звідси", але, не думаю, що Ви маєте яусь унікальну спеціальнисть, і тільки одного роботодавця на всю країну. Можна ходити по співбесідам, щукати де можна заробити більше, а потім йти на розмову на старій роботі. Або не ходити на ту розмову зовсім.

Ви можете тисячу разів скептувати з наших українських реалій розвитку. Але це не заважає людям навколо Вас знаходити нову роботу, де можна заробити більше. Скажу більше, серед таких людей навіть є наші спільні знайомі.

Тим більш це треба робити зараз, поки багато хто з українських спеціалістів біля вас погнався за закордонним довгим євро, і утворив нестачу кадрів на внутрішньлму ринку. На дефциті можуть бути які завгодно цирки. Мені тут якось одна HR-ка розповідала, як їй поставили завдання знайти в одну фірму спеціаліста зз верхньою планкою аж до 90 тис, при тому, що свої старі спецалісти отримували макс. 50К за ту ж саму роботу. Так і вийшло. Прийшов хтось новий і амбітний, і за ту ж саму роботу став заробляти в 1,5 раза більші гроші. І буде заробляти, як мінімум, до рецесії.

П.С. Начали про швидкість, скотилися до ковбаси.
SergM, чи то я не в тій Європі живу, але не можу згадати в своїй країні, як би міра покарання залежала від достатку людини. Права у нас забирають у всіх однаково, залежно від ступеню тяжкости правопорушення. У в'язницю багатіїв теж не садять на довше, тільки тому, що він багатий. Можете нам росказати, звідки Ви взяли ту несенітницю, що написали?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #132
04-11-2019 17:34 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 16:55)Railnolds :  
(04-11-2019 15:40)SergM :  Невже вище не показано, що "усіх однаково" і виключає дисциплінування 10%, які відносно більше порушують?
Дисциплинирование 90% это мало по-вашему?
Як там? – Розскажете коли Вас протаранить представник 10%...

(04-11-2019 17:25)m.dreval :  
(04-11-2019 15:40)SergM :  Заробляють? ЗП виплачує працедавець, а заробити ЗП може лише той хто працює на себе.
Так, саме заробляють. Заробляють в тому числі і тим, наскільки роботодавець вас цінує, і наскільки боїться втратити. Або, хоча б тим, який імідж своєї назамінности вам вдалося навколо себе створити.
Нажаль знаю непоодинокі варіанти коли тупо все одно, бо прибуток є. – Ситуація а-ля макдональдс / піцерія = наймемо нових. А те що страждає бізнес і ситуація нездорова – до лампи.

(04-11-2019 17:25)m.dreval :  SergM, чи то я не в тій Європі живу, але не можу згадати в своїй країні, як би міра покарання залежала від достатку людини. Права у нас забирають у всіх однаково, залежно від ступеню тяжкости правопорушення. У в'язницю багатіїв теж не садять на довше, тільки тому, що він багатий. Можете нам росказати, звідки Ви взяли ту несенітницю, що написали?
Вже давненько з США дошуміло коли когось відомого покарали сильно, на що суддя журналістам сказав, що він відома людина і має подавати приклад. Ну а про скандинавські, шведські чи єміратські штрафи легко нагуглити.

У нас була вилка у 2 рази – прибрали (хоча і за нею крутелики уникали).
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #133
04-11-2019 17:44 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 17:34)SergM :  Вже давненько з США дошуміло коли когось відомого покарали сильно, на що суддя журналістам сказав, що він відома людина і має подавати приклад. Ну а про скандинавські, шведські чи єміратські штрафи легко нагуглити.

Один раз дошуміло, то Ви вирішили це взяти за правило? Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

Все, що я знайшов, то штрафи залежать від доходу людини в Фінляндії.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #134
05-11-2019 11:52 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(04-11-2019 17:44)m.dreval :  Один раз дошуміло, то Ви вирішили це взяти за правило? Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

Все, що я знайшов, то штрафи залежать від доходу людини в Фінляндії.
У них прецедентне право і думаю завдякі суддівський системі таке там не виключення. – Навіть поодинокі факти справляють вплив.

Цитата:Швеция; превышение скорости за $1 000 000
Мировой рекорд штрафа за превышение скорости принадлежит 37-летнему шведу. Водитель эксклюзивного «Мерседеса» проехался под камерами со скоростью 290 км/ч. Скоростное ограничение на дороге составляло 120 км/ч. Обвинение требовало штраф в размере миллиона долларов: согласно шведскому законодательству, важно не то, что ты просто превысил скорость, а то, на сколько ты ее превысил. Кроме того, важный нюанс шведского ПДД в том, что размер штрафа высчитывается в зависимости от благосостояния провинившегося. Так что лихач явно был не из бедных. Судя по отсутствию других новостей, расплатился.

Швейцария; превышение скорости за $290 000
Аналогичная кара настигла швейцарского миллионера, разогнавшего Ferrari Testarossa до ничтожных, в общем-то, 137 км/ч, на трассе, где максимальным пределом было 80 км/ч. Он был приговорен к выплате штрафа в 200 тысяч швейцарских франков (по тогдашнему курсу, это примерно 290 000 долларов). Отягчающим обстоятельством стало то, что швейцарец числился злостным нарушителем скоростного режима. Тяжело быть владельцем Ferrari в Европе, ну?

Финляндия; превышение скорости за 170 000 евро
В 2004 году миллионер Юсси Салоноя ехал по Хельсинки со скоростью 80 км/ч. Тихоня, скажешь ты, и ошибешься: разрешенная скорость движения составляла 40 км/ч, чем не преминула воспользоваться полиция, – Саланоя получил штраф на 170 000 евро. Впрочем, окружной суд уменьшил сумму до 100 000. Тоже немало.

Финляндия; превышение скорости за $100 000
И снова финны: в 2002 году Анcси Ваньоки, экс-глава финского подразделения Nokia, газанул на мотоцикле на сумму $100 000. Превышение составило всего-то 25 км/ч: Ваньоки ехал 75 км/ч там, где ограничение составляло 50 км/ч. И тем не менее, из-за прогрессивной шкалы (в которой сумма штрафа зависит от доходов нарушителя) Ваньоки пришлось выплатить почти целое состояние!

ОАЭ; превышение скорости за $12 295
Можно было бы предположить, что в Объединенных Арабских Эмиратах штрафы будут почище европейских, но нет. Один гражданин ОАЭ, имя которого не называется, за пять минут умудрился получить аж 12 штрафов за превышение скорости – суммарно выплата составила 45 тысяч дирхамов (это порядка $12 000). По уверению автовладельца, он просто очень сильно спешил. Автомобиль у торопыги отобрали на год.

Ще раз хочу звернути увагу: розмова не про те – я вище наводив посилання на теорію ігор. З неї багато чого випливає та вона досить непогано пояснює певні базові речі та явища. Наприклад: якщо хтось дбає лише про себе, то з великою імовірністю для загала це буде йти у мінус; чи якщо немає розуміння колективізму, то знову ж таки для загала це може йти у мінус, чи цим буде користуватися маленька купка людей що приймають рішення / керують і їм буде у плюс, а іншим – у мінус (– що державні діячі, що працедавці); чи психологічні моменти парадоксів відсутності покращення від певних дій, бо треба бачити усю картинку цілком, а не вирішувати свою окрему лінійну задачу...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #135
05-11-2019 12:06 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(05-11-2019 11:52)SergM :  Ще раз хочу звернути увагу: розмова не про те – я вище наводив посилання на теорію ігор. З неї багато чого випливає та вона досить непогано пояснює певні базові речі та явища. Наприклад: якщо хтось дбає лише про себе, то з великою імовірністю для загала це буде йти у мінус; чи якщо немає розуміння колективізму, то знову ж таки для загала це може йти у мінус, чи цим буде користуватися маленька купка людей що приймають рішення / керують і їм буде у плюс, а іншим – у мінус (– що державні діячі, що працедавці); чи психологічні моменти парадоксів відсутності покращення від певних дій, бо треба бачити усю картинку цілком, а не вирішувати свою окрему лінійну задачу...
Пишите проще... иначе Ваша писанина похожа на
"С точки зрения банальной эрудиции, каждый индивидуум, критически мотивирующий абстракцию, не может игнорировать критерии утопического субъективизма, концептуально интерпретируя общепринятые дефанизирующие поляризаторы, поэтому консенсус, достигнутый диалектической материальной классификацией всеобщих мотиваций в парадигматических связях предикатов, решает проблему усовершенствования формирующих геотрансплантационных квазипузлистатов всех кинетически кореллирующих аспектов"
Фигня, короче выходит, никому не понятная, кроме Вас. Или я дурак. -))))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 370
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #136
05-11-2019 12:08 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

Вот зачем в подобной ситуации варианты предлагать?))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #137
05-11-2019 12:20 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(05-11-2019 12:06)SOA :  Пишите проще...
Краще читайте популярне накшталт наведеного (дублюю посилання):

https://osvitoria.media/ru/experience/pyat-zadach-po-teoryy-ygr-dlya-yntegryrovannyh-urokov/

https://pikabu.ru/story/rossiyskaya_model_raspredeleniya_resursov_i_teoriya_igr_5329847
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #138
05-11-2019 13:17 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(05-11-2019 12:20)SergM :  Краще читайте популярне накшталт наведеного (дублюю посилання):

https://osvitoria.media/ru/experience/pyat-zadach-po-teoryy-ygr-dlya-yntegryrovannyh-urokov/

https://pikabu.ru/story/rossiyskaya_model_raspredeleniya_resursov_i_teoriya_igr_5329847
А Путинский Мэйн камф Вы случайно не читаете?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rabbit Немає
думает, что у него 25 см )))
****

Повідомлень: 1 221
Приєднався: Jan 2013
Украина
АнтилопаГну
Повідомлення: #139
05-11-2019 13:39 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

а шо, Майн кампф тоже уже путен написал? Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #140
05-11-2019 13:59 RE: Начали штрафовать за превышение скорости?

(05-11-2019 13:39)Rabbit :  а шо, Майн кампф тоже уже путен написал? Курить
У него свой.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Что начали строить в конце моста Патона ( правый берег)? MaksimusSkodovec 12 4 698 29-11-2013 09:38
Останнє: Gerzik
  В Киеве начали работать 100 камер, фиксирующих нарушения ПДД R-TEm 41 9 744 09-06-2009 16:48
Останнє: Viedzmin

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1