Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.
Автор Повідомлення
YARI Немає
Писатель
***

Повідомлень: 468
Приєднався: Apr 2011
Львів
1.6MPI
Повідомлення: #1
25-12-2019 15:48 Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

Доброго дня.
Не вперше маю питання по якості наданих послуг, по суті лідера по доставці товарів в межах України.
Остання співпраця з Новою поштою спонукала створити тему. У вартість доставки була включена не надана послуга -послуга пакування. При цьому щоб отримати посилку треба оплатити і вартість не наданої послуги, і написати претензію, та лише після розгляду в 30-денний термін буде прийнято рішення про повернення коштів на банківську картку...
Що думаєте про роботу цього оператора?
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #2
25-12-2019 16:58 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

Идеального ничего нет. У Вас есть выбор среди перевозчиков, например. укрпочта или Fedex
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2019 16:59 SOA.)
Шукати всі повідомлення учасника
Porter На сайті
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #3
25-12-2019 16:59 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

А що тут думати? Одиничні випадки розглядаються в індивідуальному порядку.
Якщо по документах було пакування - видати вам без його оплати не зможуть - система не дасть. При розгляді, якщо претензія підтвердиться, нагнуть тих, хто там далеко не запакував і кошти повернуть. Ті, хто видавав - до цієї проблеми відношення не мають.
Ну і було б круто пояснити, як ви дізнались, що послуга пакування була не наданою Wink Мо відправник коробки і скотчу немав то й їх і порахували у пакування?
Які маса і габарити товару? Яка ціна не наданого пакування?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2019 17:01 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
Александр_ал Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Jan 2019
Олександрія
А5 MPI
Повідомлення: #4
25-12-2019 20:12 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

последние 4-5 месяцев с нп что-то недоброе твориться. какие-то непонятные преобразования - у нас в городе поменялось руководство, личный состав главного отделения, что отразилось на получении грузов в худшую сторону. общая логистика перевозок тоже стала удивлять. я понимаю, что обьем у них большой, но логист видно студент - груз может ездить от одного узла к другому через город назначения. вообщем колемся, но жрем - деваться особо некуда
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 077
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #5
25-12-2019 21:03 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

Я не знаю как с упаковкой, но если к примеру не правильно указан вес, то на месте перевзвес и изменение цены доставки
Шукати всі повідомлення учасника
Александр_ал Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Jan 2019
Олександрія
А5 MPI
Повідомлення: #6
25-12-2019 21:11 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

(25-12-2019 21:03)Ozzy :  Я не знаю как с упаковкой, но если к примеру не правильно указан вес, то на месте перевзвес и изменение цены доставки
в 99% случаев идет не фактический, а обьемный вес и практически ничего не пересчитают. еще "интереснее" получается стоимость с обрешеткой
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 077
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #7
25-12-2019 21:20 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

(25-12-2019 21:11)Александр_ал :  
(25-12-2019 21:03)Ozzy :  Я не знаю как с упаковкой, но если к примеру не правильно указан вес, то на месте перевзвес и изменение цены доставки
в 99% случаев идет не фактический, а обьемный вес и практически ничего не пересчитают. еще "интереснее" получается стоимость с обрешеткой

Обрешетовка это ваще космос по цене.
А по поводу веса я не писал, что фактический.берется тот вес, который больше (обьемный или фактический), но не суть. Я к тому клоню, если пришел допустим куб, а по факту там явно существенно меньше, то лучше сделать перевзвес. Это так процедура определения обьемного веса у них называется. Тоесть посылку просто перемеряют и если меньше то выписывают новый обьемный вес и по нему уже платим. У меня когда подозрения, что они сильно много насчитали, я сразу делаю перевзвес. Бывало такое, что доставка в 2 раза дешевле обходилась после перевзвеса. А у меня лишние несколько сотен грн нет желания платить новой почте


Так вот мне кажется с упаковкой то же самое должно быть. Если они вписали, но не применили, я думаю можно сразу этот момент пересчитать. У оператора есть вся информация о посылке. Сколько доставка, сколько упаковка.


Но обрешетовка это жесть


И еще прикол кто не знал. У нас к примеру в краматорске обрешетовку не делают. Отправлял манекены из гибса наложкой... Молился чтоб доехали... Тоесть с 5 отделения манекены поехали на 1 отдедение чисто в стрейче замотаны. На 1 отделении потом перегрузили в другую машину и они поехали уже в славянск и там им делали обрешетовку...
Не ну не сказочные персонажи?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2019 21:26 Ozzy.)
Шукати всі повідомлення учасника
Porter На сайті
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #8
25-12-2019 21:35 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

У них текучка кадрів, причому дика... Щомісяця на відділенні нові люди. Їм хтось підігнав "ефективного менеджера". Меблі міняють, їх розміщення. Поки важко сказати добре це чи ні...
Знайомий у великій мережевій канторі, у них теж такий менеджер появився. робота раком стає. Sad У буса пас засвистів, два тижні погоджували заміну. Став в полі, тягнули, тепер стоїіть в гаражі, другий тиждень погоджують ремонт.
Працівникам придумують дурну роботу, теж починається текучка кадрів.
У дружини на роботі було аналогічне перед розвалом фірми.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2019 21:38 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
Александр_ал Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Jan 2019
Олександрія
А5 MPI
Повідомлення: #9
25-12-2019 22:03 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

(25-12-2019 21:35)Porter :  У них текучка кадрів, причому дика... Щомісяця на відділенні нові люди. Їм хтось підігнав "ефективного менеджера". Меблі міняють, їх розміщення. Поки важко сказати добре це чи ні...
во-во и я про то же! и логистика поменялась. например: раньше узел был в кременчуге и все приходило раньше, а теперь сделали в кропивницком и получается черти-что. ладно из киева или полтавы. но из одессы югом едет в запорожье, потом в днепр, из днепра кропивницкий и обратно в александрию. а местные джамшуты умудряются иногда не принять груз и он ездит между алексой и кропивницким туда-сюда. "забавно" наблюдать по их приложению перемещения посылок((((
Шукати всі повідомлення учасника
Porter На сайті
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #10
25-12-2019 22:34 RE: Нова пошта-доставка вантажів. Якість послуг.

У нас по часу доставки навпаки покращилось.
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Exclamation нова "забавка" американських нігерів Nikolya13 29 4 129 26-11-2013 10:25
Останнє: Маххх
  Доставка из России Vladko 6 1 680 17-01-2012 20:19
Останнє: Spun
  Нова Конституція))) Dimon325 4 1 162 04-12-2009 14:46
Останнє: =Nazar=

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1