Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Короновирус.
Автор Повідомлення
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #2281
10-04-2020 09:32 RE: Короновирус. Развод или нет?

(10-04-2020 09:03)Andriy_BC :  ...А якщо дізнатись, що заражених Ковід19 значно більше, ніж протестованих, що, фактично, так і є, то цей % летальності буде ....як летальність від грипу. А то й значно менша...
Тобто нові випадки захворювання ми знайдемо, а нові випадки смертей ні? Мені чомусь здається, що в нас дууууже багато смертей, яким допоміг коронавірус, показані як смерті від пневмонії, запалення легень, вивиху лівої п'ятки.
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #2282
10-04-2020 09:33 RE: Короновирус. Развод или нет?

(10-04-2020 09:16)Andriy_BC :  Майстер, дядько, напевне, це ви, судячи по вашим постам. Я молодший.
А якщо не можете довести протилежне від цієї теорії, то вона має право на життя.

Не пишіть чого не знаєте. Насправді хронологія така:
На початку листопада 2019 в Росії був спалах пневмонії, яка до COVID-2019 ніяким боком не відноситься. Але в неті є відео як китайці їдять все що шевелиться, от і з‘їли пару сотнів вражених кацапів які при важкому перебігу хвороби не могли вже тікати. Частина «гурманів» китайської діаспори В кінці листопада повернулась з Сибіру в Хуань навідати родичів. І було би нічого страшного, якби м‘ясо кацапів не викликали діарею. І от цих пару мільйонів китайців зісрали все що могли, а летучі миші тільки і чекали цієї пірушки. Вони їли «відходи» росіян що з’явились через китайську дупу, їх їли китайці, через це вірус мутував і що маємо то маємо.
Питання: яким боком тут ви приплели Українців?
ПС. Доведіть протилежне.Курить

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #2283
10-04-2020 09:34 RE: Короновирус. Развод или нет?

Хоча якщо дуже хочеться пограти " в рулетку" - будь ласка.
Тільки як вже писали мої колеги на багатьох інтернет ресурсах, напишіть собі на чолі:
"Не реанімувати!"
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #2284
10-04-2020 09:35 RE: Короновирус. Развод или нет?

(10-04-2020 09:33)Майстер :  ...ПС. Доведіть протилежне.Курить
Сильно Недоумение...
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #2285
10-04-2020 09:42 RE: Короновирус. Развод или нет?

(10-04-2020 09:32)Юрий 4х4 :  
(10-04-2020 09:03)Andriy_BC :  ...А якщо дізнатись, що заражених Ковід19 значно більше, ніж протестованих, що, фактично, так і є, то цей % летальності буде ....як летальність від грипу. А то й значно менша...
Тобто нові випадки захворювання ми знайдемо, а нові випадки смертей ні? Мені чомусь здається, що в нас дууууже багато смертей, яким допоміг коронавірус, показані як смерті від пневмонії, запалення легень, вивиху лівої п'ятки.
Андрій, дайте відповідь...
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #2286
10-04-2020 09:54 RE: Короновирус. Развод или нет?

(10-04-2020 09:32)Юрий 4х4 :  
(10-04-2020 09:03)Andriy_BC :  ...А якщо дізнатись, що заражених Ковід19 значно більше, ніж протестованих, що, фактично, так і є, то цей % летальності буде ....як летальність від грипу. А то й значно менша...
Тобто нові випадки захворювання ми знайдемо, а нові випадки смертей ні? Мені чомусь здається, що в нас дууууже багато смертей, яким допоміг коронавірус, показані як смерті від пневмонії, запалення легень, вивиху лівої п'ятки.
Юра, але він правий, що той ВІДНОСНИЙ показник смертності, на який вказуєш, як, наприклад, коли рахував по ЮК понад 10% - то до жопи). То лише відношення виявлених випадків до випадків смертності, який залежить від скільки тестів та в якій группі ризику зробили ці тести. Якась країна правильно визначила групи ризику, якась "вхолосту" тести робить... То таке... Естонія, аби цієї помилки уникнути після проеведення тестування по групам ризику, зараз буде проводити вибіркове тестування всієї країни (як Ісландія), Це тоді хоч якесь уявлення про масштаби хвороби дасть.
А поки, дивись вже тоді АБСОЛЮТНИЙ показник: кількість смертей на 1 млн. населення
Ось в Латвії 612 підтверджених випадків, і 2 смерті = 0,32% (по твому показнику). І шо з того?))
Я був в березні в тому числі в період карантину в 4 країнах, (не на дивані в наморднікі через Інет), а по факту літаком, чи на авто через кордони та аєропорти.
І Латвія була сама розслаблена: кордони відносно відкриті, громадський транспорт працює до цього часу, маски не носять, деякі кафе відкриті, бізнес працює, є лише одне правило - ходити 2 чоловіки на відстані 2 метри, ввели обовязкову самоізоляцію для тих хто повертається із-за кордону на 14 днів.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-04-2020 10:53 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #2287
10-04-2020 10:10 RE: Короновирус. Развод или нет?

Женя, дуже багато факторів впливають на смертність. Це не лише населення, це і його густота, і стан медицини, і тоталітарність держави, і середній дохід населення, і терміни введення карантину, і ще багато чого. Я це все розумію. Всього не врахуєш. Є тільки моделі інших країн. Я лише можу враховувати їх. Але мені здається, що тупо вважати, що якщо на 1000 тестів, 100 виявлених і 1 смертельний випадок, то на 10 000 тестів буде 1000 виявлених і той самий 1 смертельний. Тим більше, що в нас на 99.99%, із-за обмеження в кількості тестів то їх не роблять померлим дідусям і бабусям, які старші 70ти років, і померли десь у далекому селі. Я хочу сказати, що якби в нас було більше тестів (і нічого не замовчувалося) то ми б могли наздогнати "лідерів" по % смертності...
Шукати всі повідомлення учасника
Владимир_ Немає
Воффка
*****

Повідомлень: 2 608
Приєднався: Jun 2013
АТ
Octavia А5 FL 2,0 TDI-CR DSG-6
Повідомлення: #2288
10-04-2020 10:17 RE: Короновирус. Развод или нет?

А Андрушко невгамовний вже замахався цифри ліпити в своєму ніку, перейшов на реєстрцію по автономерам Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
leninV Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Jun 2009
Днепр
Fabia FL 1.6AT Elegance+
Повідомлення: #2289
10-04-2020 10:20 RE: Короновирус. Развод или нет?

(09-04-2020 15:31)Майстер :  І тут доблесні правоохоронні органи вирішили що переміщення стосується і приватного автомобільного транспорту, і там повинно бути не більше двох осіб, і складають протоколи.Я удивлен Як вони нездогадались заходити в автобус і штрафувати всіх підряд, що переміщуються групою осіб більше двох. А причина в банальному тупому тексті, який можна трактувати як завгодно. Хтось ж це написав, хтось це підписав, а скільки «юристів» поставили своє «погоджено».Facepalm

Зато в других случаях очень непринужденно генерируется 16000 поправок )

[Зображення: ab181811.gif]
блог
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным.
Марк Порций Катон
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #2290
10-04-2020 10:36 RE: Короновирус. Развод или нет?

(10-04-2020 10:10)Юрий 4х4 :  Але мені здається, що тупо вважати, що якщо на 1000 тестів, 100 виявлених і 1 смертельний випадок, то на 10 000 тестів буде 1000 виявлених і той самий 1 смертельний.
Тут, я з тобою цілком згідний. По-перше тести не робляться вибірково, або довільно, а робляться по групам ризику, які визначає сімейний лікар. В Латвії я, наприклад, можу вільно зробити тест за 80 евро, а в Естонії - вже ні, тільки по направленню сімейного лікаря. Відповідно в різних групах буде різний відсоток підтведження, та ще більше різний відсоток - смертності. По-друге, щоб так робити, подрібно робити вибірку по регіонам та по групам населення, наприклад, 5% у всіх групах населення та у всіх регіонах, а потім ці результати можна масштабувати на всю країну.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-04-2020 10:47 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1