Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Короновирус.
Автор Повідомлення
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 053
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #3871
17-09-2021 12:13 RE: Короновирус.

(17-09-2021 12:11)Миша Чех :  Я прибічник того, що восени, завдяки тому, що діти йдуть до школи, а більшість повертається з відпусток, збільшується кількість контактів, що прискорює розширення зараження. Тому восени кількість ковіду зростає порівняно з літом. А сезонність тут до сраки.

100%, летом больше контакт на открытом пространсве, а уже после начинается контакт в закрытых помещениях, от сюда и увеличение
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #3872
17-09-2021 12:50 RE: Короновирус.

(17-09-2021 12:13)Ozzy :  
(17-09-2021 12:11)Миша Чех :  Я прибічник того, що восени, завдяки тому, що діти йдуть до школи, а більшість повертається з відпусток, збільшується кількість контактів, що прискорює розширення зараження. Тому восени кількість ковіду зростає порівняно з літом. А сезонність тут до сраки.

100%, летом больше контакт на открытом пространсве, а уже после начинается контакт в закрытых помещениях, от сюда и увеличение

Таке враження ніби влітку ми всі працюємо на вулиці. І не ходимо в магазини, а все купляємо на вулиці. І не їздимо комунальним транпортом...

Навіть навпаки я б сказав (сам по собі знаю). Якщо осінню-взимку я ще можу закрити маскою рота та носа і так походити по магазині чи побути в транспорті (холодно-легше дихати) , то влітку хоч вбийте....максимум - це маска на роті і то недовгий час.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3873
17-09-2021 12:52 RE: Короновирус.

Осенью-зимой по определению слабее иммунитет.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3874
17-09-2021 12:59 RE: Короновирус.

(17-09-2021 12:50)otarnavsky :  Таке враження ніби влітку ми всі працюємо на вулиці. І не ходимо в магазини, а все купляємо на вулиці. І не їздимо комунальним транпортом...

Навіть навпаки я б сказав (сам по собі знаю). Якщо осінню-взимку я ще можу закрити маскою рота та носа і так походити по магазині чи побути в транспорті (холодно-легше дихати) , то влітку хоч вбийте....максимум - це маска на роті і то недовгий час.

Враження може бути яке завгодно. А от те, що літом закриваються школи, відвідувачі харчових закладів віддають перевагу заградкам, а кількість випуску громадського танспорту зменшується - то доведений факт.

П.С. В приміщеннях ходжу в респіраторі, який закриває і ріт і ніс. Елементарно можна витримати. Навіть, коли летиш в літаку, чи їдеш автобусом не одну годину. Було б бажання поважати комфорт інших.


(17-09-2021 12:52)Railnolds :  Осенью-зимой по определению слабее иммунитет.

Особенно там, где нет зимы )))

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-09-2021 13:00 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3875
17-09-2021 13:01 RE: Короновирус.

У Дніпрі ліквідували ботоферму з 5 тисячами ботів, яка працювала на замовлення кураторів з РФ та займалася зривом національної вакцинації в Україні

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3876
17-09-2021 13:27 RE: Короновирус.

(17-09-2021 12:59)Миша Чех :  Особенно там, где нет зимы )))
А зима и не обязательна. И я за Украину говорю. Вот например одесский климат просто премерзский в этом плане. У меня дети в школу ходят неделя через две.
Шукати всі повідомлення учасника
alexa111 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 221
Приєднався: Aug 2020

Повідомлення: #3877
17-09-2021 14:03 RE: Короновирус.

основні розносчики вірусу діти, в школі, садках і потім по сімям. тому що в переповненій школі на квадратний метр дітей більше ніж людей в офісі. діти ще і не притримуються ніяких дистанцій. вентиляція в школі гірше, іі там просто
нема відносно офісів з централізованим кондиціюванням і вентиляцією.
важче притриматися правил гігієни серед дітей, наприклад руки мити постійно , або обробляти антисептиками, маски, тощо.
тому осінню і спалахи.
в додачу діти невакциновані.
ще спалахи осінню, бо люди літом розслабляються, перестають притримуватися правил дистанції, маски, гігіени.
для прикладу весною в електричці мінімум людей було без масок. осінню навпаки, мінімум людей у масках.


(17-09-2021 13:01)Шкодчук :   У Дніпрі ліквідували ботоферму з 5 тисячами ботів, яка працювала на замовлення кураторів з РФ та займалася зривом національної вакцинації в Україні
навіть тільки прочитавши цю новину варто вакцинуватись. росія українцям завжди шкодила.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-09-2021 14:12 alexa111.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3878
17-09-2021 19:19 RE: Короновирус.

В Италии с 15 октября ковид-паспорт станет обязательным для всех работников

С 15 октября все итальянцы смогут работать только при наличии COVID-паспорта - документа, подтверждающего отсутствие коронавируса или наличие иммунитета к нему. Соответствующий указ в четверг приняло правительство Италии, сообщает Corriere della Sera.

COVID-паспорт, или Green Pass ("зеленый пропуск") можно получить тремя способами: сделав прививку от коронавируса, предоставив свидетельство о недавно перенесенном COVID-19 или отрицательный тест на коронавирус. Результат теста действителен в течение 72 часов, причем бесплатно его сделать можно только тем, кому противопоказана вакцинация.

Работников, которые после 15 октября не предоставят COVID-паспорт, отстранят от работы без сохранения зарплаты. Тем, кто продолжит работать без Green Pass, грозит штраф в размере от 600 до 1500 евро, следует из текста указа, опубликованного Corriere della Sera. Контролировать наличие пропуска должен работодатель.

Работать удаленно по-прежнему можно без COVID-паспорта.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 871
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #3879
17-09-2021 22:07 RE: Короновирус.

вот так и будем колоться каждые пол года/год, все это будет в К-паспорте записываться
Свыкнемся с тем, что на работе, в транспорте, да везде где нужен будет контроль, будем
предъявлять коды. Может оно, ковид, потом и пройдет как-то )) очень хочется, разумеется.

ПС: родственники из роисси рассказывали, что там официально сказали, что работодатель
может не принимать на работу/не продлевать контракт/и т.д. с невакцинироваными лицами

600 К 3665
Шукати всі повідомлення учасника
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #3880
17-09-2021 23:17 RE: Короновирус.

Одна знакомая дама категорически не хотела вакцинироваться, там было из разряда «над нами ставят эксперимент» и т.д. Привезла из Турции дельту, 10 дней в больничке, 6 под ИВЛ, капельницы, лошадиные дозы антибиотиков, куча денег…
Выглядит как смерть, но счастливая… теперь все хорошо, вакцина не нужна.
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1