Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Короновирус.
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #4091
23-10-2021 14:05 RE: Короновирус.

(23-10-2021 08:43)Миша Чех :  Самое так, якщо користуватися термінами цитованого вами анекдоту, то проходження епідемії ковіду можна порівняти зі стрибком з парашутом. Одні роблять щеплення і проходять небезпеку хоча б з 60% ймовірностю, інші відмовляються надіти парашут і стрибають на авось. Кожному своє.

Я особисто "стрибаю з парашутом". Навіть якщо він і не досконалий. Бо стрибати все одно треба. Треба жити нормальним життям, ходити до ресторанів, мандрувати за кордон.

Можна звичайно замість того сидіти дома та мити руки, але якось нудно. Мені нудно.

Доречі, на днях Ізраїль відкривається до відвідування з туристичною метою. Здається, на відміну від України, вони ковід таки перемогли.
Щеплення проти ковіду та грипу не дорівнюють щепленню від кору. Перше – досить поганий парашут, а друге – достатньо надійний.

Якщо Ви цього не розумієте, то моліться і надалі на "щеплення" і папірець / QR-код, але вірусу це до лампи. У цьому Ви мені нагадуєте нашу владу, яка обмежує вхід до метро, але у вагоні метро людей все одно повно, зате це – "протиепідемічні заходи"...

Про Ізраіль є що казати саме у розрізі високого рівня вакцинації – у них на вересень 2021 припав класичний сезонний сплеск

https://www.google.com/search?q=covid+israel+data

– вищий за попередні, зараз пішов спад і вони розслабилися до наступного разу (що власне коректно, бо не варто пісяти проти вітру і нищити туристичну і не тільки економіку), а Ви і далі можете ганяти крокодилів палицею по калюжах і кричати "вакцинація – панацея".

До речі – можете порівняти Ізраіль з Україною:

https://www.google.com/search?q=covid+ukraine+data

а ще – подивитися на статистику грипу:

https://www.health.gov.il/PublicationsFi...12020e.pdf
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-10-2021 14:29 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #4092
23-10-2021 15:08 RE: Короновирус.

Може щеплення не панацея. Але поки що я не чув про важке перетікання хвороби у людей, які його мають. Так, я чув про випадкі, коли люди саме щеплення важко (і навіть смертельно) переносять. Знаю, особисто, дві сім'ї, які захворіли після щеплення. Так ці сім'ї перенесли захворювання в легкій формі одна, а друга взагалі безсимптомно. А ще, в неділю від коронавірусу помер знайомий. 47 років. Жодних хронічних захворювань. Не пив особо (навіть колись почав їздити на полювання, так після другої поїздки відмовився, бо безконтрольний бухач посеред лісу - то не його), не палив зовсім. Не таскав бетон чи розчин на 16 поверх взимку відрами. Бізнесмен. Грошей вистачало. Хата в селі (це я про відсутність, відносну, негативного впливу екології). І нема хлопа. Щеплення не робив. Тепер всі знайомі мудрують, як не дати померти з голоду жінці і дочці, які в той бізнес взагалі не вникали, бо навіщо?
Якщо щеплення перетворить коронавірус на легку простуду, то я за них.
П.С. Сам ще не щепленний. В вівторок маю запис на першу дозу Пфайзера.
П.П.С. Прохання до всіх: напишіть про своїх знайомих (мається на увазі тих людей, яких реально знаєте, а не кум казав, що йому на роботі казала техпрацівниця, що вона знає людей, родичі яких є сусідами... і т.д.), хто щепився, можна чим і коли, і скільки з них захворіло, і який перебіг хвороби. Може це допоможе людям наважитися на отой 5G чіп.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-10-2021 15:10 Юрий 4х4.)
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4093
23-10-2021 17:08 RE: Короновирус.

Не пойму тогда - чем антипрививочники не довольны? Им дали выбор - они его осознанно сделали. Так в чем теперь проблема?
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #4094
23-10-2021 19:34 RE: Короновирус.

Пфайзер, Модерна и Астра-Зенека очень даже неплохо справляются с вирусом. Жена привилась пфайзером, я болел а она нет. Племянницы муж привился короноваком и заболел пару дней назад, довольно жестко. Шмурдяк ещё тот.
По Израилю кое кто не владеет информацией. Позавчера жены сестра улетела с дочерью от нас назад в Израиль, там живут. После трёх вакцин в самолёт пустили только с негативным ПЛР тестом, по прилету сделали повторный, тоже негативный. В противном случае 14 дней самоизоляции жёстко контролируемый.
В Израиле много ортодоксальных евреев, «пейсатых». Так они ни в какую не вакцинируются, прилетали скопом в Умань в начале сентября, по липовым справкам вылетели обратно, тут нахапались по самое немогу, там раздали и раздают направо и налево. Как хасидов контролировать у них в Израиле не знают. Вот вам и статистика.
Наша статистика ниже плинтуса, в стране жопа полная, вакцинация провалена как количеством вакцинированных так и качеством вакцины. Силовиков и армию привили чуть ли не насильно короноваком, гавно ещё то, как и индийская пародия на астразенеку. Каналы украинские отключили, народ пожилой (основная группа риска) смотрит руское тв, там скабаевы и кисильовы несут прописанную кегебистами чушь. Православная церковь мацковского патриархата несёт ересь о вакцинации на уровне психбольных. Это основная проблема. Плюс не все могли выбирать чем вакцинироваться, хотя отдать должное у нас, в Шаргороде, были почти все вакцины доступны.
После стадиона и квартала ждём редкий скачек в Киеве, буквально в понедельник после выходных тесты, до среды результаты и все будут офигевшими от даже такой заниженной статистики.
ПС. Сегодня Шаргородская больница опять получила статус «ковидной» — ближайшие Жмеринка, Бар, Могилёв-Подольская и Винница забиты больными. От власти тишина — или вы заболели вам и лечиться.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4095
23-10-2021 19:58 RE: Короновирус.

(23-10-2021 19:34)Майстер :  Пфайзер, Модерна и Астра-Зенека очень даже неплохо справляются с вирусом. Жена привилась пфайзером, я болел а она нет. Племянницы муж привился короноваком и заболел пару дней назад, довольно жестко. Шмурдяк ещё тот.
Сразу видно профессионального медика. По двум случаям определил какая вакцина хорошая, а какая нет Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #4096
23-10-2021 20:57 RE: Короновирус.

(23-10-2021 19:58)Railnolds :  
(23-10-2021 19:34)Майстер :  Пфайзер, Модерна и Астра-Зенека очень даже неплохо справляются с вирусом. Жена привилась пфайзером, я болел а она нет. Племянницы муж привился короноваком и заболел пару дней назад, довольно жестко. Шмурдяк ещё тот.
Сразу видно профессионального медика. По двум случаям определил какая вакцина хорошая, а какая нет Упал и качаюсь
+1)))


(23-10-2021 19:34)Майстер :  Пфайзер, Модерна и Астра-Зенека очень даже неплохо справляются с вирусом. Жена привилась пфайзером, я болел а она нет. Племянницы муж привился короноваком и заболел пару дней назад, довольно жестко. Шмурдяк ещё тот.
Определение по индексу шмурдячности нужно вести исходя из анализа на количество антител в организме после вакцин.
Организмы у нас все разные , соответственно реагируют по-разному.
Нужно сдать кровь на антитела IgG к S-белку коронавируса SARS-CoV-2
Сделать это лучше всего в хорошей лаборатории, доверяю всем известной С…(не хочу рекламировать)
Так вот после коронавака у моей жены значение 355, у меня 934.
У коллеги после пфайзера 450, у другого около 2000.
Как тут вы определите что есть шмурдяк?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-10-2021 20:58 ПетроФФ.)
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #4097
23-10-2021 21:06 RE: Короновирус.

(23-10-2021 19:58)Railnolds :  
(23-10-2021 19:34)Майстер :  Пфайзер, Модерна и Астра-Зенека очень даже неплохо справляются с вирусом. Жена привилась пфайзером, я болел а она нет. Племянницы муж привился короноваком и заболел пару дней назад, довольно жестко. Шмурдяк ещё тот.
Сразу видно профессионального медика. По двум случаям определил какая вакцина хорошая, а какая нет Упал и качаюсь

Сразу видно человека не умеющего внимательно читать: спросили о своём опыте а не понаслышке.
А официально ВОЗ одобрила короновак для экстренного использования а многие страны вообще не признают. Эффективность около 50%. Это не шмурдяк? В Великобритании вакцинируют в основном астразенекой и смертность от короны упала почти в десять раз это показатель?
Другая племянница с мужем привились модерной, две прививки. Тест на антитела «G» показал 35986,5 Au/ml у неё и 15 тыс. с копейками у него.
Я уже молчу о засекречености стоимости вакцин что закупаются Украиной.
Есть чем поделиться со своего опыта? Люди спрашивают — рассказывайте.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-10-2021 21:27 Майстер.)
Шукати всі повідомлення учасника
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 880
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #4098
23-10-2021 21:08 RE: Короновирус.

можно только представить размер всеобъемлющего пиз№%:ца, будь та вакцинация платной )))

600 К 3665
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-10-2021 21:08 Максимилиан.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 625
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #4099
23-10-2021 21:23 RE: Короновирус.

(23-10-2021 21:06)Майстер :  Есть чем поделиться со своего опыта? Люди спрашивают — рассказывайте.

а смысл делиться - у вас всё равно всё плохо...

и статистика суровая, три родственника Laughing

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #4100
23-10-2021 21:23 RE: Короновирус.

А вона безкоштовна? Державі її дають за дякую? Чи держава закупає? А гроші чиї? Звідки?
Чому ціна засекречена не розумієте? Чому колотись треба буде більше наступного року?
До речі, кажуть нова вакцина буде більш ефективною - після неї в легкій формі будуть переносити не тільки ковід а й смерть.
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1