Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
зрадоёбы, а куда вы все делись?
Автор Повідомлення
Exotic Немає
Писатель
***

Повідомлень: 502
Приєднався: Sep 2006
Cherkassy
Octavia 1.8T WTS, Captiva 2.4
Повідомлення: #91
07-05-2020 14:46 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

(07-05-2020 14:29)juristkostya :  удивительно, но я не наблюдаю особого стремления новой власти "откатить" сильные шаги предыдущих. Возможно, это от непонимания, или просто руки ещё не дошли, х.з.
сейчас медреформа в трэндах!

Чтобы жить по-человечески, надо,чтобы платили по-божески.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #92
07-05-2020 14:49 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

да, но перед тем было полных 8 месяцев...

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #93
07-05-2020 15:28 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

вы от темы отвлеклисьMr. Green

[Зображення: dcc5efd8e557ab9b667d3e041dfba236.gif?fbc...TIYFF1X13o]

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #94
08-05-2020 07:27 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
parfumer67 Немає
bar boss
****

Повідомлень: 812
Приєднався: Sep 2008
ХАРКІВ, ФАЙНАЮКРАЙНА
Oktavia IU 2000р.в. АЕЕ 1,6
Skype IDparfumer67
Повідомлення: #95
08-05-2020 11:19 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

++del
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-05-2020 11:21 parfumer67.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #96
08-05-2020 18:21 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

[Зображення: f9a256792aa29e7b2458b1116df43cc2.gif]

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #97
12-05-2020 04:32 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

Давненько я сюди не заходив, тільки не приписуйте мені зелебоба будьласка. Ще за довго до виборів, я писав, що Петя робе багато помилок, які приведуть до влади якесь гімно, мене торі робили тут зрадофілом. Хоча я не був його ні прихильником ні опонентом. Як тоді так і зазаз скажу да в його діях набагато більше хорошого, але було багато і недоліків, якими красиво і скористалися пропогандони. Ви дивуєтеся 73% відсоткам, а я ні - бо в нас народ з дитинства годують казочками про попелюшку де нічого робити не треба просто щастя принесе принц на білому коні. ( У варіації Михайла - блюдечко з голубою каймою). Чому у нас так процвітає лохотрон? - бо люди палкі до "халяви" . А Беня молодець у плані піару. В свій час красиво скористався словом "укроп" і на ріці популярності створив партію і переміг на виборах, потім Голобородько... Політтехнологи в нього свій хліб відпрацьовують по повній. Нажаль це розуміють лише 23%. Іншим не дано. Але саме страшне ще по переду, оті зелебоби вже почали розуміти що щось тут не те, але зробити правильні висновки в них не хватить розуму, тому я дуже боюся того що на наступних виборах вони приведуть до влади ригів. І нажаль тенденції до цього уже видно. Придивіться уважно, як потихеньку прописують Бойка. Повільно, крок за кроком, не нав'язливо, не хочу про це думати, але вангую що ми ще згадаємо цю фігуру. Що ж до зелебобіків, то ще багато залишилося упоротих але їх кількість потроху меншає. Точніше збільшується кількість тих що " да я за него не гголосовал"

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
bumblebee93 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 981
Приєднався: Sep 2011
ВЕ
Повідомлення: #98
12-05-2020 09:39 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

Не чужі мені люди(але не такі вже й близькі) свого часу голосували за клоуна, пояснюючи свій вибір новим багатим життям(воно точно мало бути...), новим обличчям в політиціВоротит станом на сьогодні кажуть що клоун краще шоколадного, просто йому не дають працювати як треба...а Пороху давали ригоанали чи бютівці, ляшко?!
Згоден з Тезеєм-наступні вибори приведуть ригів до влади Баян, приведуть ті ж самі 73, що галасавалі за ето.Скорбим
Зрадойоби ніде не поділися-вони перевтілились.

Пешеход-профессионал)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #99
12-05-2020 09:47 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

Чтобы регионалы не пришли к власти, нужно принять, как бы дико это не звучало, закон про статус государственного языка. Необходимо дать статус государственного украинскому, русскому и английскому.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-05-2020 09:47 Примат.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Putnik Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 134
Приєднався: Apr 2020
Полтавщина
Були ВАЗ 2101, ВАЗ 2106, і ООА. Наразі без коня.
Повідомлення: #100
12-05-2020 10:05 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

Державна мова повинна бути одна, українська!!! ЗАКОН!!!

Хто має менше, ніж бажає, повинен знати, що має більше, ніж заслуговує. Георг Крістоф Ліхтенберг (с)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2