Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
зрадоёбы, а куда вы все делись?
Автор Повідомлення
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #241
15-06-2020 15:27 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

А якщо я напишу що мої сусідки, дві бабусі-кульбабки, щойно відминили карантин і почали іздити до своєї городини і вже другий день поспіль дарують мені по відру тої полуниці, до цього часу громадський транспорт не їздив, і вони за своєю полуницею взагалі ніяк не доглядали. По своїй полуниці дивлюсь що вона є, хоча зазвичай її всю з'їдав собака ) тому у нас небагато її насаджено. І черешня з вишнею в мене росте, що правда трохи гнилувата навіть на гілках, але то за обільних опадів сталося.
До чого я все це - може у вас у Кременчуці і була холодна весна, у нас під Києвом все вродило, навіть абрикос, хоча як раз заморозки вночі були коли він вже зацвів.
Тому журналісти і зазначають, що підняття цін утричі необгрунтоване, навіть якщо врахувати аномально холодну весну цього року.
І взагалі, в цій темі йдеться обговорювання досягнень зеленої КОломойськогоМАНДИ, і у людей, таких що голосували за цих бовдурів, намагаються дізнатися врешті решт, чому вони за них проголосували, якщо очевидно з ким зеля намагається товаришувати, які політичні рішення просуває, проти кого вони фабрикують політично вмотивовані кримінальні справи, на кшталт незаконно ввезених картин або перевищення захисту що призвело до вбивства нападника, або дипломата у Франції який зумів відмінити фінансування терориста-актора що стріляв по українських військових а тепер за гроші жере йогурт. Прикладів безліч. Беркут що розстрілював МАйдан в роісю, нам якихось махрових сепарів, зміненя закона про Мову, збитки великих підприємств що раніше приносили гроші. Бурштин копають, Свинарчуки при посаді, контрабанда не зупинена, в бюджеті діра, українські війська відступають і Turbo 4x4, Компас, Молнія і щє всілякі зелебоби не можуть привести на другому році царювання клоуна бодай один приклад покращеня не апелюючи до Порошенка - а от він, а от він..
24 сторінки, а влучних доводів що порохоботи марно агітували за ПАП і ми обрали дійсно проукраїнського преЗЕдента який лобіює суто державні інтереси, не пов'язан з москалями через єрмаків, незалежний від бородатої бабусі, є проФФесіАНАЛОМ , ненаркоманом зрештою, який може домовитись з меркелями, макронами, і тд, Н Е М А Є.
І не буде, я думаю Курить

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #242
15-06-2020 16:55 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

Я ще раз підкреслюю, я ніяким чином не заступаюся за ту зелебобську лепрозорію. І я не писав що немає клубники, є але дуже мало і сама вона дрібна і миршава. Є в мене і черешня, але так як і в тебе гніє на дереві, я не навиджу те що коїться зараз в політиці в моїй країні, я ржу ( але з болем у душі) з тих зелебобіків, які вибіралі попріколу. Клоун, дійсно клоун і ніграма більше, але давайте і ми не будемо смішними. Ато неврожай клубники приписувати призедкнту, це просто смішно, давайте не будемо опускатися до рівня 73процентних....


П.С. у нього хватає з чого поржать. Шо слово то жопа, що не дія то ще гірше, тільки поспівай...

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-06-2020 17:00 TEZEY.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #243
15-06-2020 17:33 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

(15-06-2020 16:55)TEZEY :  давайте не будемо опускатися до рівня 73процентних....

Пане, Вашу б делікатность, та тоді, коли тут зраду розганяли. Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #244
15-06-2020 21:05 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

(15-06-2020 16:55)TEZEY :  Я ще раз підкреслюю, я ніяким чином не заступаюся за ту зелебобську лепрозорію. І я не писав що немає клубники, є але дуже мало і сама вона дрібна і миршава. Є в мене і черешня, але так як і в тебе гніє на дереві, я не навиджу те що коїться зараз в політиці в моїй країні, я ржу ( але з болем у душі) з тих зелебобіків, які вибіралі попріколу. Клоун, дійсно клоун і ніграма більше, але давайте і ми не будемо смішними. Ато неврожай клубники приписувати призедкнту, це просто смішно, давайте не будемо опускатися до рівня 73процентних....


П.С. у нього хватає з чого поржать. Шо слово то жопа, що не дія то ще гірше, тільки поспівай...
Та не в клубніці ожині чи грибах справа. При Президенстві Пороха всі гріхи валили на нього: від борщового набору до місячних бомжихи на перехресті ... з ..., причому ніхто з продажних журналюг не цитував Конституцію чи повноваження Президента України. Але про «свєклу с борщєвого набора» верещали всі в кого є допуск, ну і як результат судовий квартал проти екс Президента України по замовленню довічного царька (за його лалала версією).

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #245
15-06-2020 23:31 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

Вспоминаю цибулю по 30+ грн...при ПорохеMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #246
16-06-2020 04:08 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

(15-06-2020 14:25)TEZEY :  якраз клубника в цьому році ніхрена не вродила, притому що не те що на варення а внучці поїсти не було толком ( за себе то взагалі мовчу).
Не знаю у кого там что не уродило. У тёщи этой клубники завались, черешня уже тоже на подходе.


(15-06-2020 23:31)Lady :  Вспоминаю цибулю по 30+ грн...при ПорохеMr. Green
Не, ну Вы не сравнивайте. Тогда война была.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-06-2020 04:10 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #247
16-06-2020 12:33 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

   
2020 - это вчера под Шевченковским судом...Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #248
16-06-2020 12:43 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

(16-06-2020 12:33)Lady :  2020 - это вчера под Шевченковским судом...Курить

Це так майбутнє, зробили зеДолбайоби своїм дітям!

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #249
16-06-2020 19:50 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

Всі потоки через МОЗ. Всі закупівлі через міністра. Ніколи не було такого і от знову. Кабмін змінив процедуру закупівель ліків. Тепер спецільно створена агенція не зможе навіть чихнути без погодження з міністерством. Навіть тендер не можна оголосити, поки міністр Степанов не дасть команду "можна".

Міністерство вже нахабно та незаконно втручалося в закупівлю захисних костюмів для лікарів. Видно, сподобалось і тепер зможут втручатись буквально в кожну закупівлю ліків для тяжкохворих українців. Очевидно, що МОЗ зацікавлений не в оперативних та якісних закупівлях, а в намаганні заробити і віддати гроші туди, куди "треба", а не де дешевше.

А постраждають в першу чергу пацієнти, чесний бізнес і платники податків: 0
https://antac.org.ua/news/kabmin-zatverd...bez-likiv/

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #250
17-06-2020 10:37 RE: зрадоёбы, а куда вы все делись?

(15-06-2020 17:33)Миша Чех :  
(15-06-2020 16:55)TEZEY :  давайте не будемо опускатися до рівня 73процентних....

Пане, Вашу б делікатность, та тоді, коли тут зраду розганяли. Hello!

Я завжди старався бути делікатним. Просто навіщо нам, опускатися до рівня тих дурнів, хай вони спробують піднятися до нас..... хоча я чудово розумію, якщо нема ума, то навіть "прозрение" еавряд чи їм поможе Hello!

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1