Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.
Автор Повідомлення
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 373
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #31
12-05-2020 21:20 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

Вы когда, например, ножницы покупаете, знаете основные принципы их работы? Что если лезвий не два? Если ось выпала?
Так отчего купив автомобиль, вы его начали эксплуатировать не имея ни малейшего представления о ДВС вообще?
Может вы и купленный телевизор гвоздем к стене прибъете - там же картинка должна быть. А потом на профильном форуме телевизороводов будете спрашивать почему он показывает только паучка и, затем, дико обижаться что всех порвало.
Изучите то, что вы покупаете. Хотя бы самые банальные "азы".
При этом вам не лень было сбацать тему тут, хотя Гугл явно выдал вам тонны доказательств что двигателю хана.
Но, нет. А вдруг по Шкоде известно некое заклинание, от которого ваша ситуация не говорит о 110% капиталке.
Зачем вам вообще автомобиль нужен?
Обслуживать у специалистов вы его не хотите, сами о нем ничего не знаете вообще от слова совсем. Или дурака валяете, на что больше похоже.
Этот бред еще обсуждать нужно и сопли глотать. Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Putnik Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 134
Приєднався: Apr 2020
Полтавщина
Були ВАЗ 2101, ВАЗ 2106, і ООА. Наразі без коня.
Повідомлення: #32
13-05-2020 07:03 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

(12-05-2020 21:15)Анатоличь :  Не ображайтесь, це Шкода Клуб, тут завжди так...
Оце точно. Сам попав під роздачу. Big Grin Але нічого. Все нормально. Всим наливаю Дружба
А по темі. Зовсім, зовсім дурна думка прийшла в голову. А не могло бути так, що при пошкодженні піддона, або підігнуло, або одірвало маслоприймач?
ТС, я так зрозумів, піддон заварювали не знімаючи? Чи знімали? Якщо знімали, то повинні були бачити, і тоді ця версія відпадає.
Правда я не знаю, де в Шкоді розташований маслоприймач, тому може бути так, що я таку дурість зморозив... Так що вибачайте. Hello!

Хто має менше, ніж бажає, повинен знати, що має більше, ніж заслуговує. Георг Крістоф Ліхтенберг (с)
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 774
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #33
13-05-2020 07:17 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

Не можна пiддон якiсно заварити не знiмаючи його з авто. Залишки масла треба ретельно видаляти
Шукати всі повідомлення учасника
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 291
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #34
13-05-2020 07:34 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

Да там скорее всего поршень скололо, элемент которого и болтался издавая звук,

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
saxa Немає
Писатель
***

Повідомлень: 648
Приєднався: Mar 2007

SuperB TSI
Повідомлення: #35
13-05-2020 10:20 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

(12-05-2020 20:45)Soultrash :  Дякую всім за поради, критику ну і за насмішки. Завтра тягну до моториста, нехай вскриває, дивиться. Виникло відчуття, що я не свій автомобіль зіпсував, а автомобілі мінімум половини учасників даної теми, судячи з вилитого ними на мене негативу. Погоджуюсь, що по незнанню, своїми діями тільки нашкодив ще більше, але такого відвертого глумління не чекав. Мені та машина не з неба впала і я по глупості своїй до останнього сподівався, що двигун не заклинило, тому і пробував стартером крутити, не виходило, одразу глушив. "На стартері" не їздив, з буксира не заводив як тут дехто писав... три рази спробував завести, один раз з них вийшло, більше не мучив машину. Мабуть всі жартівники, що тут відписалися одразу сідали за кермо і досконало знали свій автомобіль і що робити в критичних ситуаціях.
Вибачайте, що потурбував та дякую за поради!

я без задної думки, але нік у Вас трохи намікає на трешнячок Mr. Green , і це Ви ще не висказали свої політичні погляди Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 373
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #36
13-05-2020 18:18 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

(13-05-2020 10:20)saxa :  я без задної думки, але нік у Вас трохи намікає на трешнячок Mr. Green
Отож, почему выше и писал.
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #37
13-05-2020 18:59 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

500-700$ и пыль столбом...
Не забудьте поставить защиту двигателя...Mr. Green

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
Soultrash Немає
Ученик
*

Повідомлень: 0
Приєднався: May 2020

Повідомлення: #38
14-05-2020 06:49 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

І того 500$ двигун б/у з навісною, 150$ установка... Вибачайте, що турбував, незнаю на що сподівався, але буде мені уроком на майбутнє. За машиною стараюсь слідкувати, сезонні заміни фільтрів/масла, діагностику робив стабільно, ремінь ГРМ міняв і т.д.... Удар знизу був не Бог знає який сильний, тому навіть не думав що так піддон пошкодив, поїхав далі, приїхав, а масло рікою тече. А ще теперішній моторист каже, що ті, хто мені піддон варили, не злили нормально старе мастило і з його слів "не звернули уваги на шатунну шийку". Ну дорогий урок, але багато чому навчив. Буду за машиною в майбутньому краще слідкувати. Всім дякую!
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #39
14-05-2020 06:57 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

Ииии? Где реклама разборки?Недоумение

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 291
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #40
14-05-2020 07:27 RE: Допоможіть зрозуміти чи двигун вже безнадійно застукав.

Параноик Смешно

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Допоможіть зрозуміти LUPUS 29 5 191 04-06-2015 09:14
Останнє: Lokki2006

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1