Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ
Автор Повідомлення
Hornet 7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 286
Приєднався: May 2015
Львів
Skoda Fabia Combi 1.4 16v
Повідомлення: #21
18-07-2020 13:53 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

Можливо причина в проводці на катушку або в ЕБУ
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kostyl Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Mar 2018
Київ || Корсунь-Шевченківський
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz
Повідомлення: #22
03-11-2022 00:28 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

вітання всім.
підніму тему, вже актуальну для мене.
вибачайте за велику к-сть тексту, але треба описати всі деталі, раптом щось є важливим.

прийшли пропуски і в мотор на моїй фабі.
1.4 16v BBZ
вася-діагност бачить пропуски в 3му циліндрі:
16687 - Цил.3
P0303 - 35-00 - обнаружены пропуски воспламенения

куди заглядав і що робив:
- пропуски система визначає тільки при роботі двигуна на газу
- при їзді на бензині - жодної помилки чи попередження
- пропуски починаються виключно після короткої поїздки на газу. тобто завів на бензині, прогрів хвилину, проїхав, перехід на газ, проїхав 2-4 км і пропуски із подальшим "троїнням" мотору
- влітку в дуже жарку погоду пропуски і "троїння" відбувалися швидше, достаньо було проїхати 2 км. в поточну погоду потрібно трохи довше часу і дистанції
- катушку на 3му цил. замінив на вживану, але робочу
- свічки в порядку, 3х контактні Денсо, 15.000 пробігу, виробітка мінімальна
- свічки міняли місцями по циліндрам
- газові форсунки переставляли місцями - перекидали фішки на форсунки і шланги форсунка-колектор
- газові форсунки всі робочі - як тільки мотор на хх перейшов на газ і ще не відключився циліндр (тобто 100% працює на 4х циліндрах) почергово перетискали газові шланги форсунка-колектор, тобто перекривали подачу газу. перетискаєш шланг - мотор починає глохнути, відпускаєш - працює
- бензинові форсунки перевірив лише на опір, як написано в Ельзі. не бачу сенсу їх чіпати так як на бензині пропуски не фіксує
- врізка дротів від мізків ГБО в дроти бензинових форсунок була зроблена на скрутках і в ізострічці. скрутки всі переробили на надійніші + термоусадка + ізострічка. скрутки покищо не пропаювали
- візуально проводка ціла. як газова так і моторна
- підключення газу по електриці правильне
- мембрана ВКГ перевірялася рік тому, сапун знімався і чистився
- клапан ЕГР міняв 30.000 тому, новий Пірбург
- компресія по 14 у всіх циліндрах, мітки всі на місці

додаю лог на бензині на хх.
якщо хтось шарить - гляньте, будь-ласка, чи там все ок.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

нюанс №1.
сьогодні, після того як проїхав 6 км із двома зупинками, і мотор знову затроїв, спробував перетиснути газові шланги форсунка-колектор. я офігів, але не працювала ПЕРША форсунка, а не третя. тобто перетискаю шланг 3ї форсунки - мотор глохне, відпускаю - працює, перетискаю шланг 1ї форсунки - ноль реакції.
завтра це перевірю ще раз.

нюанс №2. самий важливий.
із чого все почалося.
із заміни комплекту ГРМ.
після заміни ГРМ (ремені контітечь, ролики іна) я проїхав буквально 1 км і почув наростаючий стукіт десь з передка авто. так як із таким стикнувся вперше, не відразу зорієнтувався що робити. зупинився, відкрив капот, почув що стукає із сторони кришки ременів ГРМ, сів заглушити мотор а він і сам заглох.
зірвало різьбу болта на ролику в блоці, ремінь втратив натяг, але не порвався.
я думав що всьо, пінда мотору, але його на тому ж СТО перевірили на герметичність циліндрів і клапанів, перерізали ту різьбу на більшу, все зібрали і авто виїхало своїм ходом.
як забирав авто то при мені поміряли компресію - вся по 14.

щасливий я проїздив до вечора. ввечері проїхав 4 км, заглушив мотор, через 15 хв завожу і чую що мотор вібрує якось - троїть (я дійсно вперше відчув що таке "троїть мотор", хоча це моє друге власне авто і мав три робочих). від'їжаю від будинку і тут засвічується лампа тиску масла. глушу, завожу знову і лампа вже не горить. ну ок думаю, подивимося далі. проїжаю 4 км і ставлю авто на ніч.
вранці завожу, починаю виїжати з двору і чую троїння і стукіт гідрика(ів) ніби це старий дизель і знову засвічується лампа масла.
зупиняюся, глушу, перевіряю рівень масла (було 3-4 мм вище мінімуму), доливаю до максимуму.
завожу, знову лампа масла, даю газу до 3 тис обертів (приблизно бо вже не пам'ятаю) і лампа тухне і від того часу не засвічувалася жодного разу (1.000 км вже проїхав).

дякую, що прочитали все, якщо ви тут Smile

плани:
- перевірю ще раз яку газову форсунку вимикає ГБО після того як авто затроїло. чи таки 1шу
- перевірю чи троїтиме, якщо проїхатись щоб затроїла, заглушити, потерти помилки, завести, нікуди не їхати, стояти і працювати на хх

питання:
- чи може таке бути, що бензинові мізки фіксують пропуск по 3му цил, а вимикають форсунку 1го?
- якщо авто працює на хх на бензі - чи можна зняти фішку форсунки 1го циліндра? виб'є помилку по електриці форсунки, не по пропуску? є сенс перевіряти так кожен циліндр? не пошкодяться форсунки?
- може тоді є сенс відключити катушку 3го цил., і тоді почергово витягувати фішки бензинових форсунок, щоб пересвідчитися, що бензинові мізки вимикають таки 3тій циліндр, а не інші?
- наскільки я розумію, при переході на газ, мізки ГБО вимикають бензинові форсунки, вмикають газові і емулють роботу бензинових для бензинового мозку. може тоді варто перевірити мізки ГБО? на предмет тріщин пайки на контактах плати. наприклад поки контакти холодні то ел.сингал є і форсунки працюють, а як контакти трохи розігірються, то контакт пропадає. є сенс?
- може бути що щось не так із гідриками і відповідно із клапанами? може бути таке, що на газу це відчутніше ніж на бензі?

буду дуже вдячний за ідеї, роздуми, поради і т.д. !!!

а взагалі може хтось знає хто в Києві виконає отаку діагностику?:


(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-11-2022 23:15 Kostyl.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #23
03-11-2022 10:21 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

Бензиновые мозги отрубают тот цилиндр по которому фиксируется пропуск зажигания. Разъемы с форсунок скидывать можно.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kostyl Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Mar 2018
Київ || Корсунь-Шевченківський
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz
Повідомлення: #24
03-11-2022 23:12 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

(03-11-2022 10:21)shurken :  Бензиновые мозги отрубают тот цилиндр по которому фиксируется пропуск зажигания.
дякую за відгук!

сьогодні була досить сира і холодна погода, тому довелося накатати 15 км на обертах 3.000+ щоб почало троїти.
АЛЕ, від сьогодні троїть виключно перший циліндр. принаймні вася-діагност фіксує помилку по пропускам в 1му циліндрі.
16685 - Цил.1
P0301 - 35-10 - обнаружены пропуски воспламенения - Непостоянно

пропуски видно і в 1му полю 15ї групи і загальні по мотору в 3му полю 015ї групи.
   

далі переставив катушки 1й-2й циліндр. і все одно є пропуски по 1му.

(03-11-2022 10:21)shurken :  Разъемы с форсунок скидывать можно.
після того, як відключився 1й циліндр, я почергово перетискав газові шланги форсунка-колектор. 2й, 3й і 4й цилінд реагували на перекривання подачі газу, 1й не реагував.
я тоді спробував зняти фішку з форсунки 1го циліндра. зняв і мотор почав працювати ще гірше, то я її відразу вдів на місце.

що ще побачив.
після того як мотор затроїв, я потер помилки на заглушеному моторі, відкрив у васі-діагност три рядка параметрів 001, 014, 015 групи і проїхав 3-4 км на бензині.
в 1му і 3му полі групи 015 з'явилися значення "1", в 3му полі групи 014 значення "2". тобто система побачила по одному пропуску в 1му і 3му циліндрах при роботі на бензині.
ці зачення через декілька секунд роботи мотору на хх зникли, зчитування помилок по мотору ніяких помилок не виявило.
тобто, пропуски таки є на бензині, але вони мінімальні і не настільки часті як на газу.

мабуть ще гляну всі маси під капотом, їх там 8 шт.


сьогодні вранці ретельно почистив спільну масу катушок запалювання, ту що на клапанній кришці.
замінив свічку в 1му циліндрі на б/в з цього мотору, яку зняв 15.000 тому, NGK з пробігом в 30.000, зазор всіх трьох бокових електродів 0.9-1.0 мм до центрального, центральний не трикутний.
перший пуск вранці на бензині був чудовий, ніякого підтраювання, мотор працював рівно. далі наїздив на газу з 15 км, і вже вдома паркуючись почалося троїння.
3й циліндр.

поставив в нього таку ж свічку як і в 1му циліндрі, завів і відразу ж пропуски як на бензині так і після переходу на газ.
переставив катушки 3й і 4й циліндри - те ж саме, навіть гірше бо на бензині система не могла вирівняти чи нівелювати ті пропуски в 3му циліндрі, код несправності било по пропуску в 3му циліндрі.

поставив назад в 3й свічку Denso із пробігом в 15.000, повернув на місце катушки 3го і 4го циліндра.
як тіки завів на бензині то відразу фіксувалися пропуски, думав що таки відключиться 3й циліндр, але за півхвилини вони зникли і на бензині працювала більш-менш стабільно але не рівно, хоча пропуски не фіксувалися, помилку по циліндру не било.
при увімкненні газу - пропуски відразу і черз секунд 20 система вимикає 3й циліндр.

завтра планую передивитися всю косу від катушок до мізків. якщо там все ціле, то наступний крок це нові катушки і свічки.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-11-2022 16:35 Kostyl.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kostyl Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Mar 2018
Київ || Корсунь-Шевченківський
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz
Повідомлення: #25
05-11-2022 21:36 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

поміряв опір форсунок на прогрітому моторі
15.5, 15.3, 15.4, 15.5 Ом
Ельза каже, що:
Код:
Прoвeрить coпрoтивлeние oтдeльныx клaпaнныx фoрcунoк.
Трeбуeмoe знaчeниe при 20 °C: 14,0...17,0 Ω
У прогретого двигателя повышается сопротивление прибл. на 4...6 Ω.
тобто мав би бути опір 18...21 Ом мінімум.
в моїх форсунок опір менший.
можливо хтось вкурсі, це нормальний опір - 15.3...15.5 Ом чи не нормальний?
можливо хтось має можливість і бажання поміряти в себе на машині?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #26
06-11-2022 10:56 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

Забыл добавить, снимать разъемы с бензофорсунок имеет смысл только при работе на бензине. При работе на газе не имеет. Разве только вынимать предохранитель бензонасоса.

По сопротивлению - может быть погрешность измерения китайского тестера. Главное, что они примерно одинаковы. Вероятность замыкания витков сразу на всех форсунках стремится к нулю.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kostyl Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Mar 2018
Київ || Корсунь-Шевченківський
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz
Повідомлення: #27
07-11-2022 23:40 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

(06-11-2022 10:56)shurken :  Забыл добавить, снимать разъемы с бензофорсунок имеет смысл только при работе на бензине. При работе на газе не имеет. Разве только вынимать предохранитель бензонасоса.
а не знаєте, чому тоді коли мотор вже троїть, і цилінд, а власне бензинова форсунка вже відключені бензиновими мізками - мотор реагує на зняття фішки із бензинової форсунки?

(06-11-2022 10:56)shurken :  По сопротивлению - может быть погрешность измерения китайского тестера. Главное, что они примерно одинаковы. Вероятность замыкания витков сразу на всех форсунках стремится к нулю.
по опору форсунок зрозумів. дякую!

а генератор не може впливати на систему запалення?
звернув увагу, що підсвітка приборки трохи змінює свою яскравість при роботі двигуна на холостих. і є невеликий, але шум в районі генератора.
а ще, я випадково почув короткочасний (секунд 3-5) писк в районі правої сторони мотору, коли авто стоїть і мотор не працює. писк може повторюватися разів зо три. ніби цей писк від генератора. гугл каже, що це діодний міст вмирає.

чи впливає чи ні, але на тижні запишуся на Генстар на капремонт генератора.

а ще два дні тому зняв лог від холодного старту мотору при +7 і до кінця короткої поїзки (3км).
все на бензині.
по показникам були присутні пропуски по всім циліндрам, десь кілька пропусків десь більше, як на холодному так і на прогрітому моторі.
також присутні короткочасні просадки напруги нижче 13.9 В.

якщо хто має бажання і час - прогляньте табличку, там виділив критичні значення.


Файл(и)
.xlsx  log_05.11.2022-from cold start to the center.xlsx (Розмір: 43,34 кб / Завантажень: 1)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #28
08-11-2022 17:27 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

Когда цилиндр уже отключило, реакции на съем разъема не будет.

Генератор может влиять.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kostyl Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Mar 2018
Київ || Корсунь-Шевченківський
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz
Повідомлення: #29
11-11-2022 22:39 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

ітак, сьогодні зробили капремонт генератора на Генстарі.
замінили майже все - ротор, щітки і регулятор напруги, два підшипники, все вимили і вичистили, почистили контакти на дротах.

далі, так як був поряд біля одного моториста, який має мотор-тестер, зідзвонився з ним і домовився під'їхати поговорити по моїй проблемі.
щиро дякую цьому мотористу (його звати Остап), що він витерпів мої "нудотства" і розповіді Laughing
також мене витерпів і його колєга Валерій із сусіднього гаража та клієнти Остапа і Валерія Mr. Green.
на щастя мені сьогодні трапилися лише адекватні люди Respect

як результат всіх розмов, вирішив не мучити далі Остапа і не робити мотор-тест, а перевірити свічки на сусідньому газовому СТО, бо в цих хлопців є стенд перевірки свічок під тиском.
із чотирьох свічок Denso K20PBR три пробивають на ізолятор, причому нормально так пробивають.
одна нормально себе показала. свічкам 15.000 км пробігу. ціна перевірки - 150 грн.

на всякий випадок я мав із собою старі NGK ­BKUR6ET, яким пробігу 30.000 км.
із них вибрав 3 шт. візуально "нормальних".
встановив 3 шт. NGK в перші три циліндри і 1 шт. Denso (та що робоча) в четвертий циліндр. в другому циліндрі - свічка із зменшеними до 0.8-0.7мм зазорами.
катушки лишив старі. ще оригінал 07го року виробництва.

проїхав 10 км + хх, всього 21 хв роботи мотору.

по напрузі за цей час
один раз 13.40 В, один раз 13.50 В, тринадцять разів 13.70 В. всі значення при обертах двигуна нижче 700 об/хв.
весь інший час (а це 638 значень напруги) - не нижче 13.80 В і не вище 14.00 В.
це те що фіксує контролер двигуна.

по пропускам по циліндрах на бензині за цей час.
перший циліндр - 12 пропусків (всі були підряд один за одним).
другий - 0 пропусків.
третій - 19 пропусків (майже всі були підряд один за одним, лише два через 46 секунд).
четвертий - 2 пропуски (підряд один за одним, паралельно із двома в третьому циліндрі).
жоден циліндр не відключився, мотор не троїв, в пам'ять помилку контролер не записав, так як зафіксовані пропуски анулювалися сситемою автоматично.

далі 10 хв перерва і вже спробував коротку поїздку в 2 км на газу і холостий хід 5 хв на парковці.
перший циліндр - 0 пропусків.
другий - 15 пропусків (всі були підряд один за одним).
третій - 14 пропусків (всі були підряд один за одним, паралельно із пропусками в третьому циліндрі).
четвертий - 0 пропусків.
жоден циліндр не відключився, мотор не троїв.
чи записав в пам'ять якусь помилку контролер - не глянув, гляну завтра.

як поточний підсумок, що хочу сказати.
я витратив купу часу на збір і аналіз інформації, написання цих всих текстів тут, задовбував багатьох людей.
покищо ніби рішення просте - нові свічки і мабуть катушки.
всього-навсього потрібно було на нормальному стенді перевірити свічки!!
а не переставляти місцями "пробиті" свічки.
в містечку в батьків, де я міняв ГРМ і мудохався минулго тижня із тачкою, ні в кого такого стенду немає. в кого не спитаєш - дивляться на тебе як на фантазьора.
сьогодні реально пощастило, що випадково натрапив на те газове СТО.
сподіваюся, що проблему локалізовано.

всім дякую, хто читав і вникав!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-11-2022 22:44 Kostyl.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sergeevich Немає
Ученик
*

Повідомлень: 3
Приєднався: Oct 2021

Повідомлення: #30
21-11-2022 14:47 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

Имея возможность сделать тесты эффективности и системы зажигания мотортестером, Вы бы давно решили вопрос по ремонту, там ведь все видно от первички до состояния искры.
И не исключал бы я вопрос с клапанами. Масло давно меняли? И если да, то новое какое-то не заливали?


(03-11-2022 00:28)Kostyl :  вітання всім.
підніму тему, вже актуальну для мене.
вибачайте за велику к-сть тексту, але треба описати всі деталі, раптом щось є важливим.

прийшли пропуски і в мотор на моїй фабі.
1.4 16v BBZ
вася-діагност бачить пропуски в 3му циліндрі:
16687 - Цил.3
P0303 - 35-00 - обнаружены пропуски воспламенения

куди заглядав і що робив:
- пропуски система визначає тільки при роботі двигуна на газу
- при їзді на бензині - жодної помилки чи попередження
- пропуски починаються виключно після короткої поїздки на газу. тобто завів на бензині, прогрів хвилину, проїхав, перехід на газ, проїхав 2-4 км і пропуски із подальшим "троїнням" мотору
- влітку в дуже жарку погоду пропуски і "троїння" відбувалися швидше, достаньо було проїхати 2 км. в поточну погоду потрібно трохи довше часу і дистанції
- катушку на 3му цил. замінив на вживану, але робочу
- свічки в порядку, 3х контактні Денсо, 15.000 пробігу, виробітка мінімальна
- свічки міняли місцями по циліндрам
- газові форсунки переставляли місцями - перекидали фішки на форсунки і шланги форсунка-колектор
- газові форсунки всі робочі - як тільки мотор на хх перейшов на газ і ще не відключився циліндр (тобто 100% працює на 4х циліндрах) почергово перетискали газові шланги форсунка-колектор, тобто перекривали подачу газу. перетискаєш шланг - мотор починає глохнути, відпускаєш - працює
- бензинові форсунки перевірив лише на опір, як написано в Ельзі. не бачу сенсу їх чіпати так як на бензині пропуски не фіксує
- врізка дротів від мізків ГБО в дроти бензинових форсунок була зроблена на скрутках і в ізострічці. скрутки всі переробили на надійніші + термоусадка + ізострічка. скрутки покищо не пропаювали
- візуально проводка ціла. як газова так і моторна
- підключення газу по електриці правильне
- мембрана ВКГ перевірялася рік тому, сапун знімався і чистився
- клапан ЕГР міняв 30.000 тому, новий Пірбург
- компресія по 14 у всіх циліндрах, мітки всі на місці

додаю лог на бензині на хх.
якщо хтось шарить - гляньте, будь-ласка, чи там все ок.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

нюанс №1.
сьогодні, після того як проїхав 6 км із двома зупинками, і мотор знову затроїв, спробував перетиснути газові шланги форсунка-колектор. я офігів, але не працювала ПЕРША форсунка, а не третя. тобто перетискаю шланг 3ї форсунки - мотор глохне, відпускаю - працює, перетискаю шланг 1ї форсунки - ноль реакції.
завтра це перевірю ще раз.

нюанс №2. самий важливий.
із чого все почалося.
із заміни комплекту ГРМ.
після заміни ГРМ (ремені контітечь, ролики іна) я проїхав буквально 1 км і почув наростаючий стукіт десь з передка авто. так як із таким стикнувся вперше, не відразу зорієнтувався що робити. зупинився, відкрив капот, почув що стукає із сторони кришки ременів ГРМ, сів заглушити мотор а він і сам заглох.
зірвало різьбу болта на ролику в блоці, ремінь втратив натяг, але не порвався.
я думав що всьо, пінда мотору, але його на тому ж СТО перевірили на герметичність циліндрів і клапанів, перерізали ту різьбу на більшу, все зібрали і авто виїхало своїм ходом.
як забирав авто то при мені поміряли компресію - вся по 14.

щасливий я проїздив до вечора. ввечері проїхав 4 км, заглушив мотор, через 15 хв завожу і чую що мотор вібрує якось - троїть (я дійсно вперше відчув що таке "троїть мотор", хоча це моє друге власне авто і мав три робочих). від'їжаю від будинку і тут засвічується лампа тиску масла. глушу, завожу знову і лампа вже не горить. ну ок думаю, подивимося далі. проїжаю 4 км і ставлю авто на ніч.
вранці завожу, починаю виїжати з двору і чую троїння і стукіт гідрика(ів) ніби це старий дизель і знову засвічується лампа масла.
зупиняюся, глушу, перевіряю рівень масла (було 3-4 мм вище мінімуму), доливаю до максимуму.
завожу, знову лампа масла, даю газу до 3 тис обертів (приблизно бо вже не пам'ятаю) і лампа тухне і від того часу не засвічувалася жодного разу (1.000 км вже проїхав).

дякую, що прочитали все, якщо ви тут Smile

плани:
- перевірю ще раз яку газову форсунку вимикає ГБО після того як авто затроїло. чи таки 1шу
- перевірю чи троїтиме, якщо проїхатись щоб затроїла, заглушити, потерти помилки, завести, нікуди не їхати, стояти і працювати на хх

питання:
- чи може таке бути, що бензинові мізки фіксують пропуск по 3му цил, а вимикають форсунку 1го?
- якщо авто працює на хх на бензі - чи можна зняти фішку форсунки 1го циліндра? виб'є помилку по електриці форсунки, не по пропуску? є сенс перевіряти так кожен циліндр? не пошкодяться форсунки?
- може тоді є сенс відключити катушку 3го цил., і тоді почергово витягувати фішки бензинових форсунок, щоб пересвідчитися, що бензинові мізки вимикають таки 3тій циліндр, а не інші?
- наскільки я розумію, при переході на газ, мізки ГБО вимикають бензинові форсунки, вмикають газові і емулють роботу бензинових для бензинового мозку. може тоді варто перевірити мізки ГБО? на предмет тріщин пайки на контактах плати. наприклад поки контакти холодні то ел.сингал є і форсунки працюють, а як контакти трохи розігірються, то контакт пропадає. є сенс?
- може бути що щось не так із гідриками і відповідно із клапанами? може бути таке, що на газу це відчутніше ніж на бензі?

буду дуже вдячний за ідеї, роздуми, поради і т.д. !!!

а взагалі може хтось знає хто в Києві виконає отаку діагностику?:



Если нужна диагностика мотортестером, могу помочь. Так же есть дымогенератор. Левый берег. ноль635161811
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-11-2022 14:51 Sergeevich.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Свечи зажигания sema1.8T 723 291 000 20-06-2023 07:56
Останнє: Romatr
Smile Пропуски запалення Xtoznae 3 400 18-02-2023 17:15
Останнє: Xtoznae
  Катушка зажигания СаняШ 7 2 434 06-11-2022 19:11
Останнє: PavelLen
Question Проблемы с замком зажигания SergioT 0 463 29-07-2022 17:48
Останнє: SergioT
  Пищит при вкл зажигания Ігор33 7 1 972 18-12-2021 08:30
Останнє: mixaskm
  Пропуски зажигання в 4-му цилиндрі 1.6 BSE Witalij93 17 2 369 18-03-2021 08:00
Останнє: Witalij93
  Катушки зажигания slavung 9 2 237 27-07-2020 01:32
Останнє: kiloso
  Help: Fabia - перегорает предохранитель зажигания F52 DmytroVB 21 4 638 25-05-2020 11:08
Останнє: DmytroVB
  Провода і пропуски в циліндрах gea_zhorik 9 1 835 28-12-2019 22:48
Останнє: Владимир_
  Горит предохранитель №10 при включении зажигания CrAaAzy 25 5 700 20-09-2019 15:19
Останнє: DmytroVB

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1