Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ
Автор Повідомлення
Kostyl Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Mar 2018
Київ || Корсунь-Шевченківський
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz
Повідомлення: #31
22-11-2022 11:40 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

(21-11-2022 14:47)Sergeevich :  Имея возможность сделать тесты эффективности и системы зажигания мотортестером, Вы бы давно решили вопрос по ремонту, там ведь все видно от первички до состояния искры.
И не исключал бы я вопрос с клапанами. Масло давно меняли? И если да, то новое какое-то не заливали?
розумію за мотор-тестер.
і зроблю цю діагностику, якщо на нових свічках і катушках із новими накінечниками будуть пропуски на бензині.
свічки вчора забрав, накінечники на катушки вже теж маю, одну катушку навіть вже зробив.
трохи потепліє і буде сухіше то займуся, авто покищо не користуюся бо не потрібно.

(21-11-2022 14:47)Sergeevich :  Если нужна диагностика мотортестером, могу помочь. Так же есть дымогенератор. Левый берег. ноль635161811
я Вас ще тиждень тому знайшов на ОЛХ і записав собі у контакти Smile
такщо якщо що - наберу!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 625
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #32
22-11-2022 18:16 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

КуритьКуритьКурить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kostyl Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Mar 2018
Київ || Корсунь-Шевченківський
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz
Повідомлення: #33
28-07-2023 01:13 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

ну що, я ж не здався )))
Вже місяць як авто зремонтоване і я катаюся із посмішкою і сльози щастя витираю )))

якщо коротко, мої діїї в хронології від останнього повідомлення в листопаді 2022 року:
- ремонт своїх робочих катушок - ставив нові накінечники. в Україні є чувак який їх виготовляє для ВАГ і інших авто. але не рекомендую цим займатися - нові накінечники мають трохи менший посадочний отвір на свічку ніж заводські. і навіть якщо помастити їх спеціальним мастилом - вони всеодно щільно залипають на свічці і коли виймаєш катушку то накінечник і металевий екран залишаються в моторі;
- мотор-тестер на Лівому березі біля Вересевого авторинку (контакт пару постами вище). проблему не знайшов, вказаний напрямок ремонту виявився хибним. але майстер ніби норм, впевнений що комусь він таки допоміг;
- повний сервіс і діагностика на газовому СТО - нові форсунки, проводка, перевірка свічок на стенді, накатка нової карти, танці з бубном. згадали що в них був такий колись клієнт на Калині, була проблема з клапаном;
- мотор-тестер в Гостомелі. діагностували випускний клапан в 3му циліндрі, але порадили не вскривати ГБЦ, а спробувати замінити гідрики. типу так дешевше. впринципі толкові чуваки, хз чому діагностували випускний клапан;
- заміна гідриків. заміну виконував в Георгія, Бокс 60. так в гуглі і пишете - Бокс 60. в Ютубі є також його дуже цікавий канал, власне по Ютубу його і знайшов. класний моторист і хороша людина. він не вірив в те що це гідрики і схиляв мене до того щоб не міняти їх, але я наполіг. два дні авто поїздило без пропусків, на третій - затроїла. не гідрики були причиною ))). заміряли також тиск масла - 2.4 на хх на прогрітому моторі - це ок. компресія теж була ок;
- ревізія підкапотної проводки - передивилися все що можна, "зелені" дроти і які із полопаною ізоляцією - замінено. не допомогло;
- вирізав два ката так як авто давно тупило + датчик тиску у впускному колекторі показував завищені показники - грішив що вихлопні гази не виходять з мотору, давлять у впуск і суміш неправильна і через це троїть. перший кат (металевий, той що в колекторі) був в хлам, другий (кераміка) вже почав вигорати. авто поїхало набагато краще, але всеодно троїло.

ну і тут я псіханув і вирішив зробити те, що потрібно було зробити відразу - ремонт ГБЦ.
але, не все так просто.
ще моторист Георгій звернув увагу, що в мене добре чути перекладку поршнів - дуже чути на холодну, потім пропадає, потім як нагріється мотор чутно стає теж.
так як мотор не хавав мастило і мене цей стукіт не напрягав - то можна кататися собі далі, лише потрібно було усунути причину троїння.

і от субота якогось червня, авто в Андрія на Зрошувальній, ГБЦ знята і чекає понеділка щоб поїхати на Промотор. мою увагу звертають на те, що вже досить достатній люфт поршнів в циліндрі (те що казав Георгій). хоча блок норм, є хон, задирів немає. тобто як мінімум - заміна кілець. наступні дні прикинув вартість і погодився.
але як вийняли поршні і скинули відос - я заплакав... порші в задирах страшних, в піддоні стружка, пальці - не сині як ізолєнта, а фіолетові... як блок лишився цілим - хз.

ну і фініш епопеї:
1. ремонт ГБЦ:
- всі 8 впускних клапанів підігнуті, всі під заміну
- випускні цілі і рівні, їх реставрували
- стандартний набір ремонту ГБЦ - тест на герметичність, шліфовка, заміна направлючих і т.д.
2. заміна поршнів в зборі.
блок не точив і не міряв. поршні стали без люфта, хон присутній, задирів немає, бабла на капіталку разом із блоком і коліном - немає.
3. після ремонту накатав вже 1.300 км по Києву в режимі обкатки до 2.500 обертів. на бензині - ідеально працює, мені аже не віриться що це мій старий мотор.
на газу - не троїть, ура!!! хоча на холодну працює чучуть нерівно, інколи гуляє хх на світлофорах. буде ТО по газу, глянемо що це.
4. витратив купу грошей і саме головне - нервів і часу - на пошук проблеми.
якби на тому СТО, де провтикали різьбу в блоці і розслабило натяжний ролик, я таки наполіг на знятті ГБЦ відразу ще в серпні минулого року - давно б катався довольний і витратив би менше грошей. але так як то були товариші батька, я не захотів сваритися, бо повірив що проблема таки дійсно трівіальна, а не така серйозна.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-07-2023 01:13 Kostyl.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #34
28-07-2023 12:36 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

Подогнутые клапана мотортестер должен был увидеть. А вообще для диагностики этого дела есть такая штука как детектор утечек, правда редко встречаемая на сто.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kostyl Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Mar 2018
Київ || Корсунь-Шевченківський
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz
Повідомлення: #35
29-07-2023 23:22 RE: Пропуски зажигания Фабия 1.4 BBZ

(28-07-2023 12:36)shurken :  Подогнутые клапана мотортестер должен был увидеть. А вообще для диагностики этого дела есть такая штука как детектор утечек, правда редко встречаемая на сто.
хз чому мотор-тестер не побачив дефект впускних клапанів.
можливо тому, що вони якось дуже легенько були підігнуті, щоб цього було достатньо для пропусків і відключення циліндру при роботі на газу.
бо при роботі на бензині взагалі ніяких зауважень до роботи мотору не було.

детектор утічок якраз був на сто в Гостомелі, якщо я вірно зрозумів про що Ви. він якраз і показав по 3му циліндру косяк.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Свечи зажигания sema1.8T 723 291 671 20-06-2023 07:56
Останнє: Romatr
Smile Пропуски запалення Xtoznae 3 415 18-02-2023 17:15
Останнє: Xtoznae
  Катушка зажигания СаняШ 7 2 452 06-11-2022 19:11
Останнє: PavelLen
Question Проблемы с замком зажигания SergioT 0 470 29-07-2022 17:48
Останнє: SergioT
  Пищит при вкл зажигания Ігор33 7 2 015 18-12-2021 08:30
Останнє: mixaskm
  Пропуски зажигання в 4-му цилиндрі 1.6 BSE Witalij93 17 2 449 18-03-2021 08:00
Останнє: Witalij93
  Катушки зажигания slavung 9 2 256 27-07-2020 01:32
Останнє: kiloso
  Help: Fabia - перегорает предохранитель зажигания F52 DmytroVB 21 4 723 25-05-2020 11:08
Останнє: DmytroVB
  Провода і пропуски в циліндрах gea_zhorik 9 1 856 28-12-2019 22:48
Останнє: Владимир_
  Горит предохранитель №10 при включении зажигания CrAaAzy 25 5 745 20-09-2019 15:19
Останнє: DmytroVB

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1