Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
EPC Octavia A7 1.8 TSI
Автор Повідомлення
chortex Немає
Ученик
*

Повідомлень: 22
Приєднався: Sep 2018
Львів
Skoda Octavia A7 1.8 tsi
Повідомлення: #1
06-08-2020 21:23 EPC Octavia A7 1.8 TSI

Octavia A7 1.8 TSI 2013 рв. (~170 тис пробігу)

Всім привіт. Допоможіть розібратися і порадьте що робити. В мене часто появляється помилка EPC. Я читав це може виникати від замикання контактів і не сильно звертав на то увагу, бо після того як машину заглушити і завести знов помилка зазвичай пропадає. У Львові в ОД Галич Авто сказали цю помилку викликає те, що в бачку з охолоджуючою рідиною попала грязь. Але оскільки в того ОД така грязь після промивки з'явилася знов я поїхав до іншого ОД у Львові - Автотрейдинг. Вони підійшли трішки відповідальніше і по їх словам грязь в бачку через герметик який в тих бачках поставлявся або від накипу і корозії металевих трубок системи охолодження. Промили мені, замінили бачок на новий і зараз трохи поїжджу і дивитимусь чи не з'являється таке знов, але EPC загорілася після того як я виїхав з сервісу. Вони на діагностиці побачили була помилка турбіни і рекомендують провести діагностику турбіни. Я почитав трохи в неті і з того, шо зрозумів таки EPC часто свідчать про несправність турбіни.

От що показав ВАСЯ - логи бортового журналу

Основне моє питання - Чи стикався хто з помилками EPC і чи були в кого проблеми з охолоджуючою, про які я написав? Хто допоможе розібратися в тих логах?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-08-2020 21:25 chortex.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
astrolet Немає
Любитель
*****

Повідомлень: 1 666
Приєднався: Oct 2011

Универсальчег RS 1.9TDI / A5 сарай 1,6
Повідомлення: #2
07-08-2020 05:26 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

В нете куча тем как смотреть и регулировать актуатор турбонагнетателя.

Faba 1.9TDI (ATD)/ no EGR/no MAF/no CAT/GARRETT 2265/4Bar MAP/Pumpe-Düse 0.320/2,00bar boost/Front Cupra R FMIC/Chip Жека К
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Cossack Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 618
Приєднався: Feb 2008
Київ
Skoda Octavia A7 1.4TFSI Ambition+
Повідомлення: #3
07-08-2020 08:56 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

была ошибка по турбине с высвечиванием ЕРС, правда на двигателе 1.4
для понимания происходящего очень помогла вот эта тема: Октава А7, 1.4, сборки февраля 2014, турбина-всё. Upd: или не всё?
если это был у Вас первый сигнал, лучше не затягивать и выявлять точную причину, потому как турбина и/или актуатор очень не слабо стоят.
лично у меня ошибка по турбине была из-за подзакисшего штока. я его вычистил, купил специальную тугоплавкую пасту G052112A3 и мажу раз на 2-3 месяца. уже 2 года прошло и все нормально.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-08-2020 09:12 Cossack.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
chortex Немає
Ученик
*

Повідомлень: 22
Приєднався: Sep 2018
Львів
Skoda Octavia A7 1.8 tsi
Повідомлення: #4
07-08-2020 09:25 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

(07-08-2020 08:56)Cossack :  была ошибка по турбине с высвечиванием ЕРС, правда на двигателе 1.4
для понимания происходящего очень помогла вот эта тема: Октава А7, 1.4, сборки февраля 2014, турбина-всё. Upd: или не всё?
если это был у Вас первый сигнал, лучше не затягивать и выявлять точную причину, потому как турбина и/или актуатор очень не слабо стоят.
лично у меня ошибка по турбине была из-за подзакисшего штока. я его вычистил, купил специальную тугоплавкую пасту G052112A3 и мажу раз на 2-3 месяца. уже 2 года прошло и все нормально.

Яким чином Ви діагностували несправність турбіни?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Cossack Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 618
Приєднався: Feb 2008
Київ
Skoda Octavia A7 1.4TFSI Ambition+
Повідомлення: #5
07-08-2020 09:42 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

(07-08-2020 09:25)chortex :  
(07-08-2020 08:56)Cossack :  была ошибка по турбине с высвечиванием ЕРС, правда на двигателе 1.4
для понимания происходящего очень помогла вот эта тема: Октава А7, 1.4, сборки февраля 2014, турбина-всё. Upd: или не всё?
если это был у Вас первый сигнал, лучше не затягивать и выявлять точную причину, потому как турбина и/или актуатор очень не слабо стоят.
лично у меня ошибка по турбине была из-за подзакисшего штока. я его вычистил, купил специальную тугоплавкую пасту G052112A3 и мажу раз на 2-3 месяца. уже 2 года прошло и все нормально.

Яким чином Ви діагностували несправність турбіни?

вы не прочитали тему, ссылку на которую я Вам дал
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
chortex Немає
Ученик
*

Повідомлень: 22
Приєднався: Sep 2018
Львів
Skoda Octavia A7 1.8 tsi
Повідомлення: #6
07-08-2020 12:27 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

(07-08-2020 09:42)Cossack :  
(07-08-2020 09:25)chortex :  
(07-08-2020 08:56)Cossack :  была ошибка по турбине с высвечиванием ЕРС, правда на двигателе 1.4
для понимания происходящего очень помогла вот эта тема: Октава А7, 1.4, сборки февраля 2014, турбина-всё. Upd: или не всё?
если это был у Вас первый сигнал, лучше не затягивать и выявлять точную причину, потому как турбина и/или актуатор очень не слабо стоят.
лично у меня ошибка по турбине была из-за подзакисшего штока. я его вычистил, купил специальную тугоплавкую пасту G052112A3 и мажу раз на 2-3 месяца. уже 2 года прошло и все нормально.

Яким чином Ви діагностували несправність турбіни?

вы не прочитали тему, ссылку на которую я Вам дал

якось пропустив лінку, дякую
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
lammer Немає
Писатель
***

Повідомлень: 506
Приєднався: Sep 2008
Kiev
Octavia Tour 1.8T
Повідомлення: #7
11-08-2020 13:14 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

Актуатор турбины, если вовремя отрегулировать то будет все ок, если не вовремя, то либо искать актуатор (которого отдельно типа нету) либо менять улез турбины целиком ...
Умиляют люди, которым про это рассказываешь, а они говорят, да не, тут крыло только крашенное, а в целом машина огонь ))))

[Зображення: bugaga1.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
chortex Немає
Ученик
*

Повідомлень: 22
Приєднався: Sep 2018
Львів
Skoda Octavia A7 1.8 tsi
Повідомлення: #8
20-09-2020 08:44 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

Дякую всім. Проблему вирішив.

Продіагностував я в офіціалів, вони сказали допомогти не зможуть нічим.
Зібрався і поїхав на РІК АВТО сервіс, в них є відділ, який окремо займається ремонтом турбін. Зняли турбіну, знайшли проблему (клапан, який впускає повітря не відкривався повністю із-за завіси, на якій він кріпиться, він коли відкривався його починало трясти в різні сторони), поремонтували мені той клапан (прийшлось залишати машину в них на добу).
Забрав машину і проїхав вже ~1000км - помилки ЕРС немає, машина краще їде на розгонах. Задоволений, що вирішив проблему.
Бюджет: 3000 грн ремонт турбіни + 1200 грн зняти/поставити.

Всім дякую за підказки.


Питання з гряззю в бачку охолоджуючої рідини залишається відкритим. Хтось з таким стикався?


Файл(и) Мініатюри
   
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2020 09:11 chortex.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleks Немає
Ученик
*

Повідомлень: 1
Приєднався: May 2021

Повідомлення: #9
13-05-2021 15:34 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

Доброго дня колеги. У мене питання стосовно роботи актуатора Октавії А7 2013р.в. При різкому натисненні на газ, відчуваються удари по дв. Таке враження що наче колеса потрпляють у ями на дорозі. Перед цим була така історія: закис важіль актуатора, горить ЕРС, зняли актуатор і прочистили його, при цьому зламали важіль, заварили його. Авто поїхало чудово, проте як я писав вище при різкому натисненні підальки відчуваються удари. На СТО замінили актуатор, який із турбіною надсилався спец. СТО для регулювання. Наразі знову те саме!!! У когось подібне було? Дякую за реальні поради.[/size]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
lammer Немає
Писатель
***

Повідомлень: 506
Приєднався: Sep 2008
Kiev
Octavia Tour 1.8T
Повідомлення: #10
13-05-2021 23:49 RE: EPC Octavia A7 1.8 TSI

(20-09-2020 08:44)chortex :  Дякую всім. Проблему вирішив.

Продіагностував я в офіціалів, вони сказали допомогти не зможуть нічим.
Зібрався і поїхав на РІК АВТО сервіс, в них є відділ, який окремо займається ремонтом турбін. Зняли турбіну, знайшли проблему (клапан, який впускає повітря не відкривався повністю із-за завіси, на якій він кріпиться, він коли відкривався його починало трясти в різні сторони), поремонтували мені той клапан (прийшлось залишати машину в них на добу).
Забрав машину і проїхав вже ~1000км - помилки ЕРС немає, машина краще їде на розгонах. Задоволений, що вирішив проблему.
Бюджет: 3000 грн ремонт турбіни + 1200 грн зняти/поставити.

Всім дякую за підказки.


Питання з гряззю в бачку охолоджуючої рідини залишається відкритим. Хтось з таким стикався?

Развели вас скорее всего, регулируется там все без снятия турбины ключём на 10 , в течении 10 минут )

[Зображення: bugaga1.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1