Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Передайте привет АА3700КС !!!
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #21
08-10-2020 10:55 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 10:36)uds214 :  
(08-10-2020 09:43)Миша Чех :  Как по мне все элементарно понятно. Один не прав в вопросе нарушения ПДД, второй не прав в вопросе вольного трактования этих ПДД. Вместо того, чтобы открыть окно, и полюбовно выяснить кто кому уступит, выяснялось кто кому наступит на горло. В результате на дорогу выплеснулась ненужная порция отрицательныъ эмоций.

майже кожний день там їду, спробую пояснити:
сформувала каста хитрожопих водіїв, котрі від перехрестяч Шухевича/Перова і до патруля на Півн.мосту тулять в полосі для громадського транспорту, і чхати вони на все хотіли. а в цей час із О.Бальзака вливається три ряди, дуже тяжке місце, особливо коли в полосі ломляться ті, кого там не повинно бути

Дякую за пояснення! Hello! Але я прекрасно розумію, про яке місце йдеться! Я 20 років прожив на Оболоні. і ще 20 на лівому березі.

Розкажіть мені, а яким місцем тяжкість того виїзду до настільки вільного трактування Правил дорожнього руху??? Тобто з хитрожипими та нахабними на дорозі потрібно боротися ще більшим нахабством?

Ще раз повторюю, я зовсім не оправдую поведінку 3700. Життя його колись все одно накаже. А що гарна була Шкода, так Млада Болєслав ще наклепає кращих. Але яка б не була ситуація, я не вважаю, що хтось на дорозі має право судити іншого та по-своєму виконувати ПДР.

Ще раз повторю, там де можна було вирішити питання ввічливостю, найшла коса на камінь, і на дорогу виплеснулася непотрыбна доза негативу.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #22
08-10-2020 11:22 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 10:55)Миша Чех :  
(08-10-2020 10:36)uds214 :  
(08-10-2020 09:43)Миша Чех :  Как по мне все элементарно понятно. Один не прав в вопросе нарушения ПДД, второй не прав в вопросе вольного трактования этих ПДД. Вместо того, чтобы открыть окно, и полюбовно выяснить кто кому уступит, выяснялось кто кому наступит на горло. В результате на дорогу выплеснулась ненужная порция отрицательныъ эмоций.

майже кожний день там їду, спробую пояснити:
сформувала каста хитрожопих водіїв, котрі від перехрестяч Шухевича/Перова і до патруля на Півн.мосту тулять в полосі для громадського транспорту, і чхати вони на все хотіли. а в цей час із О.Бальзака вливається три ряди, дуже тяжке місце, особливо коли в полосі ломляться ті, кого там не повинно бути

Дякую за пояснення! Hello! Але я прекрасно розумію, про яке місце йдеться! Я 20 років прожив на Оболоні. і ще 20 на лівому березі.

Розкажіть мені, а яким місцем тяжкість того виїзду до настільки вільного трактування Правил дорожнього руху??? Тобто з хитрожипими та нахабними на дорозі потрібно боротися ще більшим нахабством?

Ще раз повторюю, я зовсім не оправдую поведінку 3700. Життя його колись все одно накаже. А що гарна була Шкода, так Млада Болєслав ще наклепає кращих. Але яка б не була ситуація, я не вважаю, що хтось на дорозі має право судити іншого та по-своєму виконувати ПДР.

Ще раз повторю, там де можна було вирішити питання ввічливостю, найшла коса на камінь, і на дорогу виплеснулася непотрыбна доза негативу.

у людей уривається терпець дивитись на таке бл_дство, що тут дивного? не всі хочуть бути терпилами, і поліція не особливо рветься наводити порядок. чи може у Чехії так само, а ми тут злимося, неадеквати такі?
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #23
08-10-2020 11:31 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 11:22)uds214 :  у людей уривається терпець дивитись на таке бл_дство, що тут дивного? не всі хочуть бути терпилами, і поліція не особливо рветься наводити порядок. чи може у Чехії так само, а ми тут злимося, неадеквати такі?

Я все розумію. Але хіба це може якось виправдрвувати невиконання ПДР?

П.С. Щось я вже втретє повторююсь. Курить

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-10-2020 11:32 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #24
08-10-2020 11:31 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 11:22)uds214 :  і поліція не особливо рветься наводити порядок.
А там где пытается, люди всё-равно едут у них на глазах, так как у них от заторов тоже нервы сдают, и им плевать, что их могут остановить. Такова действительность, расчитывать на сознательность или призывать к ней смысла нет. Нужно делать нормальные развязки, чтобы никто не мог в принципе "нарушать". Если я не путаю, может мне показалось, но в Будапеште, там на полосу ОТ и не заехать, там типа "клыки" такие отделяют полосу, не каждый рискнет на них лезть.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-10-2020 11:32 Примат.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #25
08-10-2020 11:37 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 11:31)Примат :  в Будапеште, там на полосу ОТ и не заехать, там типа "клыки" такие отделяют полосу, не каждый рискнет на них лезть.

Чем выше разделители, тем ниже культура вождения. Есть у меня такое наблюдение.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #26
08-10-2020 11:39 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 11:37)Миша Чех :  Чем выше разделители, тем ниже культура вождения. Есть у меня такое наблюдение.

Я не верю в то, что человека можно перевоспитать. Каким он родился, таким и будет. Может начать приспосабливаться, но измениться - нет.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #27
08-10-2020 11:49 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 11:39)Примат :  
(08-10-2020 11:37)Миша Чех :  Чем выше разделители, тем ниже культура вождения. Есть у меня такое наблюдение.

Я не верю в то, что человека можно перевоспитать. Каким он родился, таким и будет. Может начать приспосабливаться, но измениться - нет.

Насчет "какой он родился" конечно круто сказано. Не думаю, что поведение на дороге результат рождения. Но в целом вопрос скорее философский. Из серии что рагьше, курица или яйцо.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #28
08-10-2020 12:28 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

та дайте любій Чехії/Німеччині/чи іншій Європі нашу поліцію і наші суди - гарантую, через декілька місяців буде як у нас. трахать, трахать і ще раз трахать штрафами, кращого поки що не придумали
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #29
08-10-2020 12:39 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 11:31)Миша Чех :  Я все розумію. Але хіба це може якось виправдрвувати невиконання ПДР?
Конечно можно. Понаписывают, понимаешь, дебильных правил, а мы тут выконуй. Упал и качаюсь


(08-10-2020 11:39)Примат :  Я не верю в то, что человека можно перевоспитать. Каким он родился, таким и будет. Может начать приспосабливаться, но измениться - нет.
Ещё как можно. Но нужно иметь желание это сделать.


(08-10-2020 12:28)uds214 :  та дайте любій Чехії/Німеччині/чи іншій Європі нашу поліцію і наші суди - гарантую, через декілька місяців буде як у нас. трахать, трахать і ще раз трахать штрафами, кращого поки що не придумали
Европейские водители их через два месяца сами поубивают, из-за того что они правил не соблюдают.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-10-2020 12:41 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #30
08-10-2020 12:42 RE: Передайте привет АА3700КС !!!

(08-10-2020 12:28)uds214 :  та дайте любій Чехії/Німеччині/чи іншій Європі нашу поліцію і наші суди - гарантую, через декілька місяців буде як у нас. трахать, трахать і ще раз трахать штрафами, кращого поки що не придумали

В целом соглашусь. Практика показывает, что иностранцы у нас тоже нарушают.
Но, кроме денежных штрафов, еще неплохо было бы штрафовать временем особо спешащих. Заставлять стоять минут 40-часик, чтобы остыть. Для многих время важнее денег.
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1