Современное ГБО

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Острівці безпеки
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 13 340
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia III 2.0TDI
Повідомлення: #51
17-10-2020 19:58 RE: Острівці безпеки

Блин, долбаный Т9.
Имел ввиду, что к весне ко мне пустят. Жду!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 11 486
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #52
17-10-2020 20:22 RE: Острівці безпеки

(17-10-2020 19:58)Миша Чех :  Блин, долбаный Т9.
Имел ввиду, что к весне ко мне пустят. Жду!
Спасибо, Миша.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 900
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #53
18-10-2020 19:04 RE: Острівці безпеки

Михаил Батькович, Димон, буквально час назад видел такой охуен#ый переход с островками! Поезжайте оба и посмотрите! На Мазепы, возле начала короновирусного рассадника. Если бы его увидел Маск - удавился бы от зависти!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 636
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #54
19-10-2020 15:26 RE: Острівці безпеки

(16-10-2020 18:06)Dimon325 :  Традиционно все скатилось в срач на тему нужны островки или нет. А начиналось с совсем другого:
1. Сами островки - идея годная.
2. Их исполнение - полное дерьмо.
Вот и все.
- Саме так, мало того – повинні бути на НЕрегульованих пішохідних переходах, а стоять на регульованих (!). + Натицяли усюди, навіть там де немає постійних потоків ні людей, ні авто (– супер безпекова стратегія розганяти крокодилів у калюжах Києва).

(17-10-2020 18:52)Миша Чех :  
(17-10-2020 18:36)Dimon325 :  Только бабки вкинули в дорогие островки, а на банальную заметность остального дикого количества переходов не дали не копейки - вот в чем проблема.
Блин!... Дима, ты серьезно знаешь сколько стоит тот или иной элемент безопасности? А еще ты точно знаешь эффективность каждого из них? Ты провел рассчеты сколько тот или иной элемент безопасности смог бы сохранить жизней пешеходов и за сколько денег? Ты мистер лчевидность? Чем ты тогда отличаешься от создателя сей темы?
У тому то і справа, що ніхто нічого не думав і не рахував – одразу впроваджувати. Тільки я по Києву їх бачив 5 різних типів (зроблені геть по-різному, різних розмірів та форм).

По-друге, це так не працює. Ефект безпеки не можливо прорахувати наперед, так само як неможливо виключити те що не спрацює. Ось коли усе інше банальне зроблено, і є гроші і можливості покращити далі – тоді можна замислюватися. А коли банальне не зроблено, а гроші витрачаються на такі витребенькі сумнівної ефективності, то...

(17-10-2020 18:52)Миша Чех :  
(16-10-2020 21:54)Dimon325 :  Только теперь еще и водителям от говнобордюров уворачиваться нужно зачем-то.
Может для них, проклятых, уже "автоматические палкобросатели в лобовуху" наконец ставить чтобы просто отомстить им за их возможность передвигаться на автомобиле?
[...]
Так я тебе могу сказать, что когда я вижу вот таку. херню посреди дороги, то автоматически снижаю скорость, потому что нужно не побить диск, и не затереть справа идущего. И даже если переход не освещен, то шансов увидеть пешехода у меня больше.
[...]
Може одразу заборонити авто?

Якого дідька влаштовується звуження, що не відповідає вимогам смуги для руху і здатне зпровокувати притирання їдучого зправа? Тільки на одному переході перемалювали смуги так, що звузилася широка перша смуга, у інших випадках – тупо звуження лівої. А в деяких місцях смуги однакові і стандартні.

Не хочете щоб їздили надто бистро – робіть вузькі смуги + ловіть літунів (досвід Північного мосту, Патона і інших вулиць є).

(18-10-2020 19:04)Снусмумрик :  Михаил Батькович, Димон, буквально час назад видел такой охуен#ый переход с островками! Поезжайте оба и посмотрите! На Мазепы, возле начала короновирусного рассадника. Если бы его увидел Маск - удавился бы от зависти!
Фото у студію!

(16-10-2020 21:51)Снусмумрик :  Разрешите две фразы.
1. У меня проблем с островками нет.
2. Мне кажется СергМ какую-то ху#ню несёт.
Спасибо.
1. У мене теж проблем з ними немає. У мене проблема з тим, що на мій погляд це той же совок – коли заради галочки, коли вирішують не проблему, а борються з наслідками. + Виявилося що мало б бути на нерегульованих переходах, а натицяли зоопарк на регульованих.
2. Якщо щось незрозуміло – я завжди можу пояснити (якщо мене спитати). Це не моя проблема, що деякі вгадують свою мелодію з першої ноти і далі виходять саме з цього.

(16-10-2020 16:59)Миша Чех :  Дратує трошки інше. SergM, хочете ображайтеся, хочете ні - але велике роздратування викликає Ваша всестороння обізнанність. Якої сфери не торкнись - Ви і швець, і кравець, і на гуслях гравець. Ціни на ковбасу - будь ласка. Електрика - немає проблем. Сучасне облаштування вулиць та доріг - прошу!

Поясніть мені, тупому, чому у всіх Польшах, Чехіях і Німеччинах ті острівці існують, всі їздять, і нікому не заважає? Чому на дорогах малюють які завгодно слаломи розміткою і у всіх виходить пересторюватися? Бо у всіх кермо крутиться, а у Вас ні?

Яка ціль Ваших істерик? Не будували міст - погано. Побудували - погано побудували. Були в столиці України дороги як за часів СРСРу - погано. Стали щось робити на кшталт цивілізації - погано роблять! Коли ж Вам уже стане добре?
Дратує? – Я тут до чого? З деяких питань я маю свою думку і готовий її аргументувати, але далеко не з усіх. Мало того – якщо інша думка буде слушною, я отримаю додаткове знання і змнію свою. Чи по-Вашому будь-яка думка є апріорі висловлюванням незаперечної істини?

Я не обговорюю Польші, Чехії і Німеччини (хтось сказав що там усе ідеально і так як має бути?) – є конкретна наша реалізація. Якщо комусь Рабінович наспівує Карузо і з цього робляться висновки, то це анекдот. Якщо б усі люди були б однакові – питань мабуть було б менше, але ж ми не гіпотетичну тему обговорюємо. До того ж коли я наводив європейский приклад протилежний нашому, то все одно це не вважалося аргументом. Усе має межі і умови застосування, не завжди можна тупо переносити досвід у очікуванні не гіршого результату – іноді вони бувають геть протилежні.

Ось до прикладу ми обговорювали штрафи і дехто був апологетом їхнього задирання до захмарних розмірів,– у той час коли "цивілізований світ" вже давно зрозумів, що не розмір штрафу визначає ефективнісь його застосування, а невідворотність покарання. І чомусь такий досвід так само був проігнорований.

Істерик? Я лише ставлю питання і цікавлюся думкою інших людей. Якщо Ви у всьому вбачаєте добре і належне з невпинним покращенням, то це таки більше подібно до рожевих окулярів. Бо я бачу що по третьому разу перекривають Бандери, ніби реставрували і відкрили міст, але чомусь іржава арматура у конструкціях так і стирчить та й перекрили рух знову. Розсказують одне, а результат "чомусь" інший... – Мабуть я повинен нестримно радіти. Але вибачте – не можу. До того ж, наприклад, фіксую в середньому +10...15 хвилин більше витрат часу і +10% вища витрата пального по тому ж маршруту – мабуть покращення (включно з екологією).


P.S. В принципі є відома психологічна причина – люди зазвичай негатив сприймають і пам'ятають краще, тому наприклад у новинах не подають все як є, бо загал зробить з реального стану речей висновок "все пропало". Але ж я не новини, не ЗМІ, і не чорнуху продукую, а цікавлюся конкретними речами (що ж я зроблю з тим що реально діється?)...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-10-2020 13:48 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 900
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #55
19-10-2020 19:26 RE: Острівці безпеки

СергМ, не заснял, за рулём был.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1