Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
RNS 510 не грає музика та радіо
Автор Повідомлення
Michajlo Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Jun 2020

Повідомлення: #1
27-12-2020 01:02 RNS 510 не грає музика та радіо

вітання
Є Коламбус RNS510.
Якось днем прийшов завів машину, і ....
Не грає музика, не можу вибрати жодну пісню, не грає радіо, хвиля типу вибирається, але тиша. Типу тільки музика і радіо не грають.
Якщо включити навігацію, то все ок, розрахунок маршруту, поверніть направо, поверніть наліво і тд, все чутно в колонках в що вана там собі говорить, а музика немає ... З чим може бути пов'язано, стикався хто з таким?

Octavia a5 2004 1.9TDI
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
bo Немає
Писатель
***

Повідомлень: 665
Приєднався: Feb 2006
Киев
OCTAVIA A5 RS, 2.0 tdi
Повідомлення: #2
18-01-2021 23:35 RE: RNS 510 не грає музика та радіо

Вітаю. Думаю, для початку спробуйте перегрузити магнітолу. Це робиться, одразу натиснувши три клавіші. Якщо не вийде, то це може бути початком кінця материнської плати коламбуса. Тобто, коламбус може запрацювати на деякий час, а потім знову проблема повернеться особливо в морози. Наприклад, в мене сьогодні зранку -18 коламбус вмикнувся, але звуку немає та екран не реагує на дотики. Запрацював тільки вдень, коли температура впала. Доречі, ще може бути конденсат, але не певен. В інтернеті є інфа.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Ніштяк Немає
Писатель
***

Повідомлень: 582
Приєднався: Sep 2019
Вінниця
Skoda Octavia A7 Greenline, 1.6 TDI CRKB, 81kW, ручка
Повідомлення: #3
19-01-2021 08:48 RE: RNS 510 не грає музика та радіо

Теж зранку помічав (було два рази), що не реагує на дотики, але звук є. Ніби висить. Тицяв по екрану багато разів - нічого не відбувалося, потім через декілька хвилин почалися скажені перемикання станцій радіо (оті мої натискання). Після того, як заглушив, витягнув ключ і знову завів - все норм. Тоді не було сильного морозу, десь -3. Ось сьогодні -18 і все добре працює.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Zakferi Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 98
Приєднався: Aug 2020

Octavia A7 1.6TDI DBKA
Повідомлення: #4
19-01-2021 09:42 RE: RNS 510 не грає музика та радіо

Плюсую к тому что пока пару минут машина не прогреется ТАЧ отзывается с некими задержками и потом может все воспроизвести что было нажато)))).... ну а так все работает,играет,звучит.... (к примеру сегодня утром -18 полет нормальный все ок)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
bo Немає
Писатель
***

Повідомлень: 665
Приєднався: Feb 2006
Киев
OCTAVIA A5 RS, 2.0 tdi
Повідомлення: #5
19-01-2021 22:06 RE: RNS 510 не грає музика та радіо

И у меня сегодня в минус 18 все ок! Тач работает нормально и не тормозит на таком морозе.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StreetLine Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 336
Приєднався: Dec 2009
Днепропетровск
Skoda Octavia Tour - была, VW Passat B7 2.0 TDI
Повідомлення: #6
21-01-2021 08:14 RE: RNS 510 не грає музика та радіо

(27-12-2020 01:02)Michajlo :  вітання
Є Коламбус RNS510.
Якось днем прийшов завів машину, і ....
Не грає музика, не можу вибрати жодну пісню, не грає радіо, хвиля типу вибирається, але тиша. Типу тільки музика і радіо не грають.
Якщо включити навігацію, то все ок, розрахунок маршруту, поверніть направо, поверніть наліво і тд, все чутно в колонках в що вана там собі говорить, а музика немає ... З чим може бути пов'язано, стикався хто з таким?

Octavia a5 2004 1.9TDI

У меня RNS 510. Тоже в свое время появились всякие приколы. Сначала просто начала выключаться и якобы перезагружаться и все ок, потом через время выключилась и больше не включилась. Поменяли мне плату и все ок работает. Ставил себе китайскую, оригинал бешенных денег стоит.

НА НЕБЕСА---ЭТО БЫСТРО...НО НАВСЕГДА! НЕ ГОНЯЙТЕ!
[Зображення: flagmap.php?visited=ATBGCZHUPLROUATR]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
bo Немає
Писатель
***

Повідомлень: 665
Приєднався: Feb 2006
Киев
OCTAVIA A5 RS, 2.0 tdi
Повідомлення: #7
21-01-2021 14:03 RE: RNS 510 не грає музика та радіо

У меня RNS 510. Тоже в свое время появились всякие приколы. Сначала просто начала выключаться и якобы перезагружаться и все ок, потом через время выключилась и больше не включилась. Поменяли мне плату и все ок работает. Ставил себе китайскую, оригинал бешенных денег стоит.
[/quote]

А где вы делали ремонт? Я так понял, что есть уже готовая китайская плата для замены оригинальной? Сколько стоит такой ремонт?
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StreetLine Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 336
Приєднався: Dec 2009
Днепропетровск
Skoda Octavia Tour - была, VW Passat B7 2.0 TDI
Повідомлення: #8
22-01-2021 14:23 RE: RNS 510 не грає музика та радіо

(21-01-2021 14:03)bo :  А где вы делали ремонт? Я так понял, что есть уже готовая китайская плата для замены оригинальной? Сколько стоит такой ремонт?

Ремонт делал у нас в Днепре. Ребята занимаются только автомагнитолами всех видов. Толковые парни. Да, плату мне заказали и заменили. Поэтому, я так думаю, уже есть готовые. Они вроде бы ничего больше там не мудрили. Я конечно сначала скептически относился к китайской, но уже три года безпрерывной работы и все ок. Проблем никаких. Если интересно, могу дать их контакты.

НА НЕБЕСА---ЭТО БЫСТРО...НО НАВСЕГДА! НЕ ГОНЯЙТЕ!
[Зображення: flagmap.php?visited=ATBGCZHUPLROUATR]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
bo Немає
Писатель
***

Повідомлень: 665
Приєднався: Feb 2006
Киев
OCTAVIA A5 RS, 2.0 tdi
Повідомлення: #9
23-01-2021 01:36 RE: RNS 510 не грає музика та радіо

Спасибо
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Музика в авто Ярослав Нест 1 1 325 28-11-2018 11:09
Останнє: dannetis
  Музика на основі штатної голови. vladdash 12 2 822 03-03-2008 10:11
Останнє: RostGlukhivskyj
  Музика Aston87 2 1 323 01-03-2008 17:41
Останнє: WereWolF

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1