Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Фантомний сенсор дощу на А8
Автор Повідомлення
kick_off Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Dec 2020

Повідомлення: #1
28-12-2020 18:36 Brick Фантомний сенсор дощу на А8

Привіт всім, хто не полінується прочитати мою першу тему.
Намагаюся зрозуміти чи можливий апгрейд без необхідності заміни заліза.
Маю нову А8 в комплектації Ambition. В комплектації "немає сенсора дощу", але є "функція автоматичного світла" (мовою менеджерів в автосалоні).
   
Інформація яку маю зараз:
1. По ЕТКА можливі 2 варіанти сенсора RLS:

.pdf  RLS_table_2.pdf (Розмір: 272,69 кб / Завантажень: 12)
- 81A 955 599 A (Дощ/Світло)
- 81A 955 595 A (Дощ/Світло/Вологість)

.pdf  RLS_photo.pdf (Розмір: 187,87 кб / Завантажень: 14)
В будь якому варіанті, при наявності автосвітла - має бути сенсор дощу.
2. В меню хед'юніта в розділі "дзеркала та склоочисники" відсутня опція ввімкнення реакції на сенсор.
   
3. Намагався дізнатися в "1-му автосалоні Шкода" - дивляться посміхаючись "в вашій комплектації немає сенсора дощу". Як автомобіліст з досвідом та користувач діаг-тулів на інших марках авто, одразу розумієш, що тебе мають за жертву маркетинга. Це в них майже на лобі написано. Типу навіть за гроші не можемо допомогти.
Розумію що є різні FEC/SWAP програмні опції під певною ліцензією, але так щоб поставити залізо на лобове скло і заборонити ним користуватися - вперше бачу. VAG сильно розчарував в порівнянні ... не буду казати з чим. Аналогічно можна поставити двигун V6 та активувати лише 4 горшка керуючись маркетинговим замутом.
Чи правильно я розумію, що без хака SFD, чи милості Skoda або електриків на дилерському СТО, я нічого власноруч тут не зроблю з усілякими "Васями" та іншими приблудами.

Дякую заздалегідь за відповідь.
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 774
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #2
28-12-2020 22:13 RE: Фантомний сенсор дощу на А8

Тут запитайте
https://www.skoda-club.org.ua/forum/show...?tid=40229
Шукати всі повідомлення учасника
Zakferi Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 98
Приєднався: Aug 2020

Octavia A7 1.6TDI DBKA
Повідомлення: #3
29-12-2020 08:50 RE: Фантомний сенсор дощу на А8

Эво как... Я всегда думал, что там где есть датчик света,то и сенсор дождя должен быть... а оно вон как оказывается и такое бывает. Другое дело когда есть датчик света и нет автоматического переключения с дальнего на ближний и обратно (должна быть камера)....
Шукати всі повідомлення учасника
kick_off Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Dec 2020

Повідомлення: #4
29-12-2020 12:18 RE: Фантомний сенсор дощу на А8

(28-12-2020 22:13)Ulisss :  Тут запитайте
https://www.skoda-club.org.ua/forum/show...?tid=40229

Дякую. Написав їм листа. Але надії мало, бо на сайті в списку авто якими займаються наразі стеля - A7 5E. Тут i я б щось шаманив з VAS тестером та Одісом.
Але MQB-evo(MQB37w) - де активована система "ЗАДниця" А по голове (захист автомобільної діагностики) SFD (Schutz Fahrzeug Diagnose), яка лочить будь-які Write операції по більшості ECU блоків без наявної онлайн-мітки з секьюрного сервера.
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 624
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #5
29-12-2020 15:10 RE: Фантомний сенсор дощу на А8

вам надо искать подход к электрику ОД - машина свежая, пока вариантов нет Курить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Kail Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 495
Приєднався: Oct 2009
Киев
Повідомлення: #6
03-01-2021 13:20 RE: Фантомний сенсор дощу на А8

Судя по фото - на авто стоит только датчик влажности. Его необходимо заменить и закодировать. Добавляем сюда еще переключатель света с режимом AUTO + необходимую проводку и получаем полноценные датчики света и дождя

http://forcars.pro - оригинальное дополнительное оборудование, чип-тюнинг VAG Group
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
kick_off Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Dec 2020

Повідомлення: #7
03-01-2021 16:41 RE: Фантомний сенсор дощу на А8

(03-01-2021 13:20)Kail :  Судя по фото - на авто стоит только датчик влажности. Его необходимо заменить и закодировать. Добавляем сюда еще переключатель света с режимом AUTO + необходимую проводку и получаем полноценные датчики света и дождя

Дякую за відповідь, але Ви мабуть полінувалися подивитися на приатачені документи з ЕТКА та мої пояснення.
1. Не існує сенсора тільки світла і вологості, який розташований за дзеркалом та прикріплений до лобового скла. Те що в мене на склі можете побачити в pdf докуметах, які як прикріпив.
2. У мене працює функція автоматичного світла та перемикач режиму роботи ближнього світла має режим AUTO. Працює добре, жодних налаштувать не потрібно.
3. Ніяка додаткова проводка окремо для сенсора дощу не потрібна оскільки сенсор світла/дощу/вологості комбінований та під'єднаний за допомогою LIN шини даних.
4. Маю сумніви щодо "заменить и закодировать", оскільки активована SFD (чули про тау фічу від VAG для машин 2020+ року випуску? Потенційно може лишити без роботи багатьох крім офіційних дилерів). Чи маєте позитивний досвід кодування/адаптації Octavia A8 чи Golf mk8 платформи MQB-Evo та MIB3 хед'юнітів?

Оскільки дискусія триває паралельно по e-mail, на форумі та скоріш за все перейде в формат живої - буду тримати зацікавлених форумчан в курсі.
Шукати всі повідомлення учасника
Kail Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 495
Приєднався: Oct 2009
Киев
Повідомлення: #8
03-01-2021 22:39 RE: Фантомний сенсор дощу на А8

Да, пардон, не досмотрел.
По поводу токенов - еще работаем над вариантом реализации. Но пока мало желающих на а8\г8 так как люди боятся за гарантию. Менеджеры в салонах хорошо "поработали" Hello!

http://forcars.pro - оригинальное дополнительное оборудование, чип-тюнинг VAG Group
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1