Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.
Автор Повідомлення
valekss Немає
Валентин
****

Повідомлень: 1 050
Приєднався: Nov 2012
Київ, Буча
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP (CGPA) 2012р
Повідомлення: #21
20-01-2021 08:54 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

Сьогодні зранку -20-22 було... Так завівся хв.8 постояв, потім потроху поїхав, пічка на 1 швидкості + рециркуляція. +8 хв ще дороги, всього вже 16 хв перейшла на газ. +15 хв ще їди десь 30 хв після запуску з дефлекторі на 2 швидкості дуло вже добре. В машині комфортно було вже.

Hello! Бортовик Skoda
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ВолодимирSmila Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Jan 2021

Повідомлення: #22
25-01-2021 10:17 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

(18-01-2021 10:40)ВолодимирSmila :  Шановні форумчани! Мій перший пост тому якщо я повторюсь не ображайтесь!
Як правильно експлаутувати Автомобіль Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період? Цікавлять відповіді на наступні запитання?
1)Чи потрібно утепляти моторний відсік на зиму? Картонка, Спеціальні пласмасові заглушки? Ситуація наступна: Під час руху автомобіля при температурі -5 і більше постійно горить датчик СИНІМ КОЛЬОРОМ Температура / уровень охлаждающей
жидкости. Я так розумію з Мануала двигун не нагрівається до робочих температур. Церез це дуже погано працює "печка". Видає єлі тепле повітря. Саму ОЖ міняв перед зимою. Воздушну пробку виганяв. От і постає запитання це просто вирішиться утепленням моторного відсіку, чи це всеж таки неправельна робота мотору.
2) На даному авто стоїть ГБО4 покоління. Авто переходить на газ під час руху тільки якщо авто на 1 або 2 передачі. На ходу починаючи з 3 передачі можна проїхати бозна скільки на газ авто не перейде.
3)Під час сильних морозів -15 авто після прогріву на (холостих оборотах) авто перейшло на газ. Але як тільки рушаєш через 5 хвилин (приблизно) авто переходить знову на бензин. я так розумію для датчик температури на гбо опускається якоїсь критичної норми і гбо вимикається.
Ці три запитання (а точніше проблеми) на мою думку повязані саме з температурою в моторному відсіку. Тому і виникає питання про утемлення його. Чи можете надати якусь інформацію з викладених запитань? Поділитись досвідом експлуатакції даного авто в зимовий період? І якщо для когось цей пост буде "смішним", "тупим" то залиште цю думку при собі. А я очікую на адекватну думку і поради від ВАС ФОРМУМЧАНИ.

http://www.spares.spb.ru/files/skoda/skoda_fabia.pdf

Доброго дня.
Дякую всім за поради. Так дійсно проблема була в ТЕРМОСТАТІ. На вихідних замінив термостат і всі проблеми зникли. Датчик датчик СИНІМ КОЛЬОРОМ Температура / уровень охлаждающей жидкости тухне десь через 5 хв. Машина на газ почала переходити на всіх передачах. І "Печка" почала гріти дуже добре.
Тож вдячний ВСІМ хто відгукнувся.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Відсікання циліндра - потрібна допомога! momontd 26 5 560 01-07-2014 14:38
Останнє: yura09
  Зимовий захист решітки радіатора шкода Октавія sasha-v 62 23 620 10-12-2013 12:52
Останнє: Danissimo
  !!!!!! Підскажіть, будь-ласка. Skoda Octavia Tour 1.9 TDI експлуатація HAN 7 3 364 25-07-2013 14:56
Останнє: Владислав
  Неоригінальний ремінь ГРМ. Період заміни ? KingDiamond 17 4 817 21-07-2009 19:06
Останнє: DreamS

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1