Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг
Автор Повідомлення
maxym1972 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Oct 2019
Дніпро
Superb B8 2021
Повідомлення: #11
26-02-2021 09:50 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

Вообщем поборол я активацию сервисов, стал основным пользователем. Помог канал "Александр Васильевич" на YouTube, спасибо большое автору, с которым мы пообщались в комментариях к этому видео - https://www.youtube.com/watch?v=xyWZfjMJuh8&t=1s , он интересно рассказывает о своем Кодиаке, подпишитесь, не пожалеете)
Суть в следующем - когда появляется сообщение об ошибке, фоном которого есть сообщение о Шкода коннект и внизу этого сообщения есть кнопка "Стать основным пользователем", нужно одной рукой нажать "Попробовать еще раз", а второй быстро нажать "Стать основным пользователем". После этого процесс идет далее и опрашивает два комплектных ключа, на которых поочередно нужно нажать кнопку "открыть". На этом этапе тоже были сбои, но раза с третьего все получилось - я стал основным пользователем и все положенные сервисы активировались.
Такие вот танцы с бубном дарит нам то ли Шкода, то ли Еврокар))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
El_Barto Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Feb 2021

Повідомлення: #12
26-02-2021 11:53 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

На жаль не мій випадок, в мене не з'являється - спробувати ще раз, взагалі жодгого користувача створити не можна. Єврокар підтвердив що кілька днів були загальні проблеми з ідентифікацією, сказали якщо і зараз не вийшло, то тільки параметрію блоків робити... брєд, для нового авто (
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
D.L. Немає
Классик
****

Повідомлень: 754
Приєднався: Nov 2005
Славянск-Украина
Блондинка A5FL 1.8TSI
Повідомлення: #13
15-03-2021 07:15 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

(26-02-2021 11:53)El_Barto :  На жаль не мій випадок, в мене не з'являється - спробувати ще раз, взагалі жодгого користувача створити не можна. Єврокар підтвердив що кілька днів були загальні проблеми з ідентифікацією, сказали якщо і зараз не вийшло, то тільки параметрію блоків робити... брєд, для нового авто (

Почему же бред, новый авто, новый функционал, новые детские болячки.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
El_Barto Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Feb 2021

Повідомлення: #14
22-03-2021 13:27 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

Проблема вирішилась самостійно. Через тиждень машина сама підтягнула зареєстрований в Шкода Коннект профіль і пустила як основного користувача, також з'явилась можливість додавати інших користувачів. Після цього "по воздуху" обновились деякі параметри.
Залишилось зрозуміти, чому морозиться штатна навігація в магнітолі Амундсен, в 2021 МР вже нема слота під флешку з картами, я так розумію карти мають підтянутись по повітрю автоматично?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
51procent Немає
Ученик
*

Повідомлень: 9
Приєднався: Mar 2021

Skoda Kodiaq
Повідомлення: #15
22-03-2021 18:56 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

Купил кодиак 3 недели назад. активировал всё сам с первого раза.
Хоть и в салоне предложили бесплатно активировать всё.
Щас работает классно... через приложение My skoda вижу всю необходимую инфу о машине.Сколько проехал, расход, время в пути, сколько км до замены масла, карта - и место нахождения авто на карте.
Точку доступа не раздавал. Просто подключил айфон через кар плей и всё.
Пару дней назад сама обновилась системы головного устройства.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Mishanja7769 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Mar 2021

Повідомлення: #16
28-03-2021 15:54 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

Доброго дня! Чи активовувах хтось skoda connect на октавії 21 року?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
51procent Немає
Ученик
*

Повідомлень: 9
Приєднався: Mar 2021

Skoda Kodiaq
Повідомлення: #17
29-03-2021 13:53 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

(28-03-2021 15:54)Mishanja7769 :  Доброго дня! Чи активовувах хтось skoda connect на октавії 21 року?

все шкоды имеют одинаковый подход.. технология одинакова.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Mishanja7769 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Mar 2021

Повідомлення: #18
29-03-2021 19:54 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

Моя вже 2 тижні знаходиться на СТО, Єврокар каже шо все має працювати, а на СТО не можуть активувати.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
El_Barto Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Feb 2021

Повідомлення: #19
01-04-2021 19:21 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

Сьогодні відправив дружину на діагностику. Зробили параметрію блоків. Максимум що змоги ще зробити, це видалити основного користувача і все, толку ноль, далі настроюй все сам. Головна відмазка, глючить Шкода конект - він дійсно глючить, але через раз працює. Ще хохма - основний користувач, має бути завязаний на хромований ключ, а не на пластиковий і коли під себе настроюєш сидіння і дзеркала інший ключ має бути на відстані більше 60 метрів. Тобто якщо машина під вікном ніх#ра не настроїш, їдь в поле і налаштовуй)). І головне, повна некомпетентність електронщиків одного з нібито найкращих сервісів Шкода, впевнений які пройшли кучу тренінгів. В цілому єб#тєсь самі, якось так. Треба мабуть не Єврокару а чехам написати, зазвичай коли від хедофісу прилітає, люди чухаються швидше.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
51procent Немає
Ученик
*

Повідомлень: 9
Приєднався: Mar 2021

Skoda Kodiaq
Повідомлення: #20
01-04-2021 21:29 RE: Skoda connect и eSim на Kodiaq 21мг

Да посмотрите как это всё настраивается в интернете... я минут 15 потратил, почитал и сам всё настроил.
Ничё сложного... и да, заехал на сервис по другим вопросам, а мне менеджер по продаже, которая продала авто, предложила всё настроить. я сказал, что сам всё сделал. Она не удивилась. Просто сказала, ну да... ничё в принципе сложного.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Skoda Kodiaq: активация Drive modeSelect & Off-road Archie 8 4 967 18-08-2023 13:24
Останнє: Vladko
  Подсветка внешнего бокового зеркала Skoda Kodiaq erengel69 9 2 576 10-02-2021 22:30
Останнє: erengel69
  kodiaq, amundsen mib2.5 сабвуфер Василь Бєлий 2 2 042 10-02-2021 09:45
Останнє: Kail
  Електронний замок для дітей Kodiaq Василь Бєлий 1 1 660 16-06-2020 00:37
Останнє: Gamester
  Kodiaq - разблокировка скрытых функций. cancer 3 4 174 26-02-2020 15:27
Останнє: DValeriyN
  Датчики давления в шинах Skoda Kodiaq corvum 5 2 059 28-09-2019 18:46
Останнє: Kail

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1