Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
PWA ассистент смуги руху
Автор Повідомлення
brahamis Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Jun 2021

Повідомлення: #1
22-06-2021 22:57 PWA ассистент смуги руху

Доброго дня, купив Кодіак 21го року, але недогледів, що в Україні наразі не ставлять камери Lane Assist, можливо хтось додавав таке на свій автомобіль, як це зробити, де і скільки коштує?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #2
23-06-2021 06:17 RE: PWA ассистент смуги руху

Ви самі вказали що у нас розмітки немає, навіщо вам lane assist ?
Коли ціну дізнаєтесь, бажання пропаде

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
brahamis Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Jun 2021

Повідомлення: #3
23-06-2021 07:33 RE: PWA ассистент смуги руху

Коли я казав про розмітку? В нашій країні є міста з нормальною розміткою. Так і ціна в конфігураторі інших країн близько 500 долл. А цей асистент для безпеки, зупиняє машину в полосі, коли не тримаешся за кермо, коли заснув, втратив свідомість, я вважаю це дуже корисним асистентом
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #4
23-06-2021 09:19 RE: PWA ассистент смуги руху

Я теж так вважав ) але логіка в ауді була інша, машина не зупинялась примусово, асистент просто вимикався.
Для того щоб встановити цей асистент, потрібно міняти лобове скло. На вашій новій машині ) можливо коли воно щє нове, продасте його дорожче. В лобовому піл лейн ассіст є світле віконце під камеру, якого на звичайному склі немає, тобто міняти сло 100%, далі придбання камери и пластикової заглушки в колір кузова всередині.
Потім камеру потрібно буде відкалібрувати у офіціалів, якщо на цих камерах не стоїть component protection )
Офіціали вам навряд чи «пришиють» цю камеру до машини.
І щє потрібно щоб ваш підкермовий блок підтримував цю камеру, якщо ж ні - то його теж міняти, як і важелі керування цим асистентом - ліва ручка під кермом. Хоча можливо у вас в Кодіака все реалізовано через кнопки на кермі. Ну і на останок потрібно щоб в вашому кермі був електродвигун який створює вібрацію, щоби надсилати повідомлення водію про те що він перетнув смугу без покажчика повороту, без двигуна теж буде висіти помилка.
В мене на А4 В8 13 року стояв асс, side assist, lane assist - все додатково встановлювалось, але останній помічник не працював так як я хотів, в рестайлі, з 13 року, він щє мав сам утримувати машину в полосі, тобто сам визначати межі смуги і тримати машину в цих межах без водія протягом 15 секунд, але мабуть моя рейка не підтримувала, це я не зробив, наразі машина продана. А так згідний - автомат, в мене 7 ступеневий мокрий був, асс - який зупинить примусово машину в разі стрімкого наближення до рухомого об‘єкту і lane assist. 15 секунд в цій генерації обманюються шляхом встановлення в нижню частину керма, між спицями, пляшки з водою. І тоді можна їхати далеко-далеко у закордонні подорожі.
Зараз проблема у неможливості перетнути кордон із-за цього клятого ковіду, паспорти вакцинації тощо..
а в Україні lane assist непотрібний, imho, но вирішувати безперечно вам куди витрачати кошти Hello!

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
brahamis Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Jun 2021

Повідомлення: #5
23-06-2021 09:42 RE: PWA ассистент смуги руху

дякую, наразі зідзвонився з єврокар, взяли номер, щоб передзвонити, коли дізнаються, буду сподіватись, що зможуть доставити цю функцію.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #6
23-06-2021 10:46 RE: PWA ассистент смуги руху

(23-06-2021 09:42)brahamis :  дякую, наразі зідзвонився з єврокар, взяли номер, щоб передзвонити, коли дізнаються, буду сподіватись, що зможуть доставити цю функцію.

Ну да, ну да ) на Празі стендів для калібровки що асс що lane assist - немає, на Здолбунівський теж немає, це я вам про Київ, тому що не бачу з якого ви міста. Вони на Порше Захід всіх відправляють.
Ну і я сильно сумніваюсь що будь які офіціали візьмуться за цю роботу )
Мені Порше Захід не могли відповісти чи «правильна» в мене рейка стоїть на А4 В8, вся їх робота зводиться до того що вини можуть повідомити власника авто про наявні помилки, ніяких додаткових дротів вони тягати не будуть, а банально камера у вас не вай фай і не блютуз )
Короче пробуйте )

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
brahamis Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Jun 2021

Повідомлення: #7
23-06-2021 11:54 RE: PWA ассистент смуги руху

в шкоді 18го року ця функція була доступна, можливо і сервіс для неї буде десь
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
apylypiv Немає
Цинічний бандера
****

Повідомлень: 1 100
Приєднався: Aug 2011
Вінниця -> Львів -> Київ
Octavia A7 Estate
Повідомлення: #8
23-06-2021 15:13 RE: PWA ассистент смуги руху

Я довстановлював Lane Assist на свою Котавію... правда я поєднав цей ретрофіт із запланованою заміною лобового скла (існує варіант поставити камеру асистентів і на стокове скло шляхом приклеювання кронштейну, але це якшо дуже хочете заморочитись).
Калібрування проводив у тих же ретрофітерів (стенд для калібрування досить примітивний, хз чому офам взападло у себе поставити).
Але мушу зазначити, щоб досягнти максимальної віддачі від Lane Assist - необхідно мати ще адаптивний круїз (ACC), тоді система вцілому зможе працювати так, як ви описали вище.
До того ж, на роботу Lane Assist впливає параметрія, яка використовується у вас в авто. Скажімо, на стоковій параметрії октавію трохи носить по смузі між розміткою, в той час як з параметрією від Суперб чи Ауді авто більш стабільно поводить себе з активованою функцію адаптивного ведення по смузі. Коротше: там є що конфігурувати і, відповідно, можна розраховувати на різні алгоритми роботи.

Hello!

"Лиши собі на вечір пару папіросів, щоб правильно закінчити день.
Півскляночки вина, вот так – за все хороше - за тих, кому не пишуть пісень".

Кузьма Скрябін (с)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
brahamis Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Jun 2021

Повідомлення: #9
23-06-2021 15:25 RE: PWA ассистент смуги руху

АСС присутній, тому ж і хочу Lane assist можете підказати, де ставили, скільки обійшлося?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #10
23-06-2021 18:35 RE: PWA ассистент смуги руху

Просто так кронштейн теж не вийде приклеїти ) я купував з битого скла за 50$ ) там щє підігрів є у того кронштейна )

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Парковочний ассистент зараз недоступний Smola_vitalii 5 921 20-10-2022 23:02
Останнє: Gr_Vetal
  Не работает парковочный ассистент на Skoda Roomster -Serhii- 4 816 24-05-2020 13:02
Останнє: Ігор Богданович
  Початок руху при вивернутому кермі вліво цокає. Рульова рейка? Slavik 16 4 167 12-01-2018 16:28
Останнє: Yevghen
  Неприємний стук під час руху в передній частині авто Анатолій1991 6 2 894 03-08-2017 10:21
Останнє: kolik
  Плавають обороти під час руху на нейтральній передачі (1.8T AGU) Jaguarko 53 15 778 27-05-2015 15:12
Останнє: eact
  Опускаються всі вікна під час руху. Барабашка? CHUK 14 5 103 15-04-2012 14:37
Останнє: twix007
  Провал під час руху alex_tern 38 9 276 26-06-2009 00:10
Останнє: bo

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1