Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
проблемы с пробками...
Автор Повідомлення
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #31
22-02-2022 14:17 RE: проблемы с пробками...

(22-02-2022 14:02)SergM :  – Шановний мабуть фонарика тримає і паркує мене усюди. А ще робить незрозумілі висновки по своїм власним враженням – навть не спромігшись ні на розуміння, ні на питання для того щоб бодай щось з'ясувати. Ви мабуть авто купили щоби у гаражі милуватися чи раз на рік на дачу поїхати? Я Вас відішлю до приклада парковки WTC NY (загугліть) і взагалі вирішення такого питання у реально мегаполісі – хоч щось подібне у Києві "міцні господарники" зробили? Ви взагалі по Києву їздите? Чи Ваш власний досвід зручного пересування не дозволяє зрозуміти, що не всім так гарно?

Еще раз, ваша машина - ВАША проблема. Никто вам ничем не обязан.
По Киеву на личном авто езжу либо рано утром до пробок, либо поздно вечером после. Ну и на выходных. В остальных случаях пользуюсь общественным транспортом.

Вы что сделали, чтобы изменить ситуацию? Открыли очередную тему "поныть" на форуме? Это, конечно же, решит проблему.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Cossack Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 618
Приєднався: Feb 2008
Київ
Skoda Octavia A7 1.4TFSI Ambition+
Повідомлення: #32
22-02-2022 14:24 RE: проблемы с пробками...

(22-02-2022 14:02)SergM :  Ще є питання – забудова, забудовнику землю дали, але на вулицях це так і не позначилося – не розширили, не оптимізували, але свічку втулили на клаптику.

почему-то сразу вспомнился лондонский огурец. каждое написанное вами слово как про него. но он забит белыми воротничками под завязку. как они туда добираются на работу, думаю, даже Шерлок Холмс не знает...

   

P.S. если что, я против хаотичной застройки Киева
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-02-2022 14:24 Cossack.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Mukha Немає
Писатель
***

Повідомлень: 629
Приєднався: Sep 2013
Київ
Tour 1.8t(був), Octavia A5 1.8TSI
Повідомлення: #33
22-02-2022 20:15 RE: проблемы с пробками...

(22-02-2022 14:24)Cossack :  
(22-02-2022 14:02)SergM :  Ще є питання – забудова, забудовнику землю дали, але на вулицях це так і не позначилося – не розширили, не оптимізували, але свічку втулили на клаптику.

почему-то сразу вспомнился лондонский огурец. каждое написанное вами слово как про него. но он забит белыми воротничками под завязку. как они туда добираются на работу, думаю, даже Шерлок Холмс не знает...



P.S. если что, я против хаотичной застройки Киева
Вірите чи ні, але особисто бачив як жіночка в Лондоні років 45 в 2013 році приїхала на розкладному велосипеді, склала його навпіл і зайшла в ліфт Wink
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
MaksymS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 714
Приєднався: Jan 2021

Roomster 1,4 2009, Gary Fisher HooKooEKoo 2008
Повідомлення: #34
22-02-2022 21:24 RE: проблемы с пробками...

Бо в Лондоні нема де запаркуватися або дико дорого. Також в’їзд суттєво обмежений - немає сенсу навіть купувати авто.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #35
22-02-2022 23:06 RE: проблемы с пробками...

(21-02-2022 11:54)MaksymS :  Расскажите это таксистам, которые ездят на разваливающихся ведрах с гайками. Однако ж ни ремонтировать, ни сдать в металлолом никто не спешит - калымят и дальше.

Сколько платите - такое и приезжает.
Hello!

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
MaksymS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 714
Приєднався: Jan 2021

Roomster 1,4 2009, Gary Fisher HooKooEKoo 2008
Повідомлення: #36
22-02-2022 23:13 RE: проблемы с пробками...

Тут мимо - у агрегаторов дешевле и машины существенно новее. Бывает даже с кондиционером включенным в обычном тарифе.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1