Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Fabia new + ГБО. Не заводиться
Автор Повідомлення
monach Немає
татко
**

Повідомлень: 79
Приєднався: Sep 2008

Superb-HTP
Повідомлення: #1
08-05-2022 18:50 Fabia new + ГБО. Не заводиться

Ситуація така:
В іншому місті(Львів). Привіз сім'ю, поставив авто на прикол на 2,5() місяці (знаю, що не треба було так робити ... але їздити не було куди особливо). Зібрався до дому - машина не заводиться.

додаткові фактори:
- десь є утєчка е.е. (думаю, розбиратимусь потім) - акумулятор(новий, придбаний\заряджений на 100% за місяць перед війною) сів за цей час. знайшов чим зарядити.
- з собою є зарядка для акумулятора і мультиметр.
-машину складно витягнути з вузької вулички (евакуатор, НМД, поруч не стане, витягнути на шнурку також поки проблематично - треба впіймати того, хто стоїть попереду і знайти, хто б витягнув).
- у зв'язку з попереднім пунктом хочу спочатку локалізувати проблему, щоб везти машину одразу в правильному напрямку (можливості грати в пінг-понг між станціями нема наразі)


симптоми\перевірки:
1) Стартер крутить
2) Не чутно як гудить бензонасос при провороті ключа в перше положення (планую залізти до бензонасосу і подивитись чи дає 12в при проворті ключа)
3) є непоборота хвороба Фабії (до війни збирався, але так і не дібрався) - переламані провода в дверях (там же десь врізається сигналка може вона блокує подачу палива?). Впливало на - підглюкувало піднімання вікон в дощову погоду. При постановці на сигналізацію - не спрацьовував ЦЗ(ЦЗ активовував повертанням ключа)
4) стрілка тахометра під час спроби заведення - лежить, але підпригує на 300-400 оборотів при відпусканні ключа.
5) панель газу - не світиться під час провертання ключа (в нормальнмоу стані - блимає перед заведенням). Але блимає на 2 світлодіода 1 раз і гасне після спроби заведення при відпусканні ключа(мабуть в той же час, коли плигає стрілка тахометра)
6) перевіряв запобіжники на акумуляторі - цілі, запобіжник бензонасосу цілий
7) не знайшов реле бензонасосу(планував замкнути, щоб переконатись чи працює бензонасос, якщо раптом само реле здохло)

нагуглив, що може бути й датчик коленвалу. але жодних симптомів(колись було подібне на Опелі) останнього не було в мене (так щоб він то заводився то не заводився)

до кого мені? до газовщиків\ електрика\ чи до обох?
чи є щось, що можна самостійно ще перевірити?

UPD 09.05.22:



- "відключив" газ щоб виключити його вплив. Не допомогло.
але, під час заведення витиснув педаль газу до упору - і двигун спробував один раз схопитись.
тахометр показував обороти, поки заводив.
- включив газ, спробував ще раз виконати всі поради для KME для аварійного запуску з газу - не реагує на кнопку (все більше думаю в сторону сигналки), не вдалося

- теоретично зрозумів, де конектор датчика коленвалу, але туди не зможу дібратись(по вулиці постійно хтось їздить + вона під нахилом з бруківкою, трохи стрьомо там лазити)

- ще раз перевірив запобіжники біля АКБ на злам - все гаразд (видимих зламів немає, на обох кінцях вольтаж однаковий включно з легким фізичним коливанням запобіжника).

------

- поки що не вдалося дібратись до бензобаку щоб продзвонити фішку. Побоявся зламати - не подавалась кришка одразу, буду гуглти як зняти.

-знайшов блок релюшек ... але якось дуже глибоко - не впевнений, що зможу витягнути.

- буду гуглити як повністю відключити сигналізацію, якщо це можливо. Може там якийсь запобіжник згорів
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-05-2022 20:23 monach.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #2
08-05-2022 19:02 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

Газовая установка могла сбросится на заводские настройки от долгого простоя. Я бы ее исключив вытянув предохранитель.

Фабиеаские моторы обычно заводятся без датчика коленвала, но только если он полностью вышел из строя или снять разъем.

Прежде чем лезть к бензонасосу, который слышно, можно проверить искру любой подходящей свечкой, катушки там отвёрткой вынимаются. И попробуйте скинуть разъем с датчика коленвала. Это не просто, но реально.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
monach Немає
татко
**

Повідомлень: 79
Приєднався: Sep 2008

Superb-HTP
Повідомлення: #3
08-05-2022 19:21 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

(08-05-2022 19:02)shurken :  Газовая установка могла сбросится на заводские настройки от долгого простоя. Я бы ее исключив вытянув предохранитель.

Фабиеаские моторы обычно заводятся без датчика коленвала, но только если он полностью вышел из строя или снять разъем.

Прежде чем лезть к бензонасосу, который слышно, можно проверить искру любой подходящей свечкой, катушки там отвёрткой вынимаются. И попробуйте скинуть разъем с датчика коленвала. Это не просто, но реально.

- спробую вийняти запобіжник ГБО
- з датчика коленвалу спробую зняти роз'єм (погуглю де він)
- зі свічками - спробую пошукати відповідну

дякую! протягом цих днів відпишусь з результатами
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-05-2022 21:11 monach.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
makell Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 044
Приєднався: Sep 2012
Киев
Fabia II 1.4 16v
Повідомлення: #4
08-05-2022 22:02 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

у меня было похожее когда пробовал завестись на севшем аккумуляторе в мороз, или совпало, но у меня после зарядки аккума завелась и поехала, а потом через какое-то время тупо на ходу все отключилось и не заводилась, каристой через обычный ЕЛМ показало ошибку по приборке и еще какие-то мелочи, сбросил ошибки и все исправилось, с тех пор не повторялось.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-05-2022 22:06 makell.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
monach Немає
татко
**

Повідомлень: 79
Приєднався: Sep 2008

Superb-HTP
Повідомлення: #5
09-05-2022 11:50 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

(08-05-2022 22:02)makell :  у меня было похожее когда пробовал завестись на севшем аккумуляторе в мороз, или совпало, но у меня после зарядки аккума завелась и поехала, а потом через какое-то время тупо на ходу все отключилось и не заводилась, каристой через обычный ЕЛМ показало ошибку по приборке и еще какие-то мелочи, сбросил ошибки и все исправилось, с тех пор не повторялось.


не знав, що elm327 працює з фабією ... А Ви де свій замовляли?
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
makell Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 044
Приєднався: Sep 2012
Киев
Fabia II 1.4 16v
Повідомлення: #6
09-05-2022 12:30 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

(09-05-2022 11:50)monach :  
(08-05-2022 22:02)makell :  у меня было похожее когда пробовал завестись на севшем аккумуляторе в мороз, или совпало, но у меня после зарядки аккума завелась и поехала, а потом через какое-то время тупо на ходу все отключилось и не заводилась, каристой через обычный ЕЛМ показало ошибку по приборке и еще какие-то мелочи, сбросил ошибки и все исправилось, с тех пор не повторялось.


не знав, що elm327 працює з фабією ... А Ви де свій замовляли?

Я давно купляв, на ОЛХ найшов десь в районі Петрівки в Києві, тільки версію не пам'ятаю. З фабією конектиться без проблем, каріста ще й може доп. функції включити, я його тоді як втикнув так і стоїть уже кучу років, живучий. Точно такий як за посиланням https://rozetka.com.ua/ua/73111377/p73111377/
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-05-2022 12:31 makell.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
monach Немає
татко
**

Повідомлень: 79
Приєднався: Sep 2008

Superb-HTP
Повідомлення: #7
09-05-2022 12:33 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

(09-05-2022 12:30)makell :  
(09-05-2022 11:50)monach :  
(08-05-2022 22:02)makell :  у меня было похожее когда пробовал завестись на севшем аккумуляторе в мороз, или совпало, но у меня после зарядки аккума завелась и поехала, а потом через какое-то время тупо на ходу все отключилось и не заводилась, каристой через обычный ЕЛМ показало ошибку по приборке и еще какие-то мелочи, сбросил ошибки и все исправилось, с тех пор не повторялось.


не знав, що elm327 працює з фабією ... А Ви де свій замовляли?

Я давно купляв, на ОЛХ найшов десь в районі Петрівки в Києві, тільки версію не пам'ятаю. З фабією конектиться без проблем, каріста ще й може доп. функції включити, я його тоді як втикнув так і стоїть уже кучу років, живучий. Точно такий як за посиланням https://rozetka.com.ua/ua/73111377/p73111377/


дякус - вже нагуглив про версії 1.5 vs 2.1 та як придбати 1.5 Smile
подивився по місцю ніби цілком недорого, придбаю подивлюся додатково ще й помилки (сподіваюсь підключиться без можливості заведення двигуна)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
makell Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 044
Приєднався: Sep 2012
Киев
Fabia II 1.4 16v
Повідомлення: #8
09-05-2022 12:39 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

Там треба тільки ввімкнути запалення, заводити не обов'язково. Не знаю який додаток у Вас, але в мене ТоркьюПро показував не все, Каріста більше, качав з 4pda.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
monach Немає
татко
**

Повідомлень: 79
Приєднався: Sep 2008

Superb-HTP
Повідомлення: #9
09-05-2022 15:22 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

(09-05-2022 12:39)makell :  Там треба тільки ввімкнути запалення, заводити не обов'язково. Не знаю який додаток у Вас, але в мене ТоркьюПро показував не все, Каріста більше, качав з 4pda.

в мене ще ніякий - куплю по місцю тут на тижні спробую.

UPD: на 4пда вже не скачати, судячи з усього
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-05-2022 15:44 monach.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #10
09-05-2022 16:34 RE: Fabia new + ГБО. Не заводиться

Opera мини сегодня скачала и даже без танцев с бубном.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Не заводиться феліція К0Л0Б0К 1 105 11-02-2024 18:04
Останнє: wywiadowca1980
  Погано заводиться "на теплу" Serhii 7 964 17-04-2023 08:25
Останнє: Misterd
  Погано заводиться Сєрий кеп 8 692 08-02-2023 23:44
Останнє: Fabios
  2.0 tdi cfhc на гарячу заводиться і зразу глохне Vova64 9 1 381 22-07-2022 00:11
Останнє: Vova64
  Не заводиться Vova1996 1 601 03-12-2021 08:16
Останнє: Ніштяк
  Не заводиться Октавія А5 ЮрійЦ 6 1 366 04-01-2021 20:58
Останнє: ЮрійЦ
  Не заводиться, пише вижати щеплення Artur88 16 2 237 10-10-2020 17:45
Останнє: Alex66
  Погано заводиться - окт. тур 1.6 бензин Петро Шаровара 5 1 023 07-08-2020 08:54
Останнє: niklajj
  Fabia 1.2 TDI не заводиться Set486 17 3 113 02-03-2020 09:40
Останнє: yuranartov
  Не заводиться на холодну, Октавія А7 1.6 дизель Balada 0 973 07-12-2019 12:34
Останнє: Balada

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1