Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Тормоза
Автор Повідомлення
Egor25 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 606
Приєднався: Nov 2017
Киев
Octavia A5 2.0 FSI
Повідомлення: #81
25-05-2023 11:57 RE: Тормоза

(25-05-2023 11:54)wywiadowca1980 :  Посадити на фіксатор (не за 50 грн бажано) різьбових з'єднань ні?

Ну і просто так з бухти барахти текти не може.
Явно ж якісь маніпуляції були до цього.
Hello!

Також думав за фіксатор, просто не знаю як воно взаємодіє з гальмівною рідиною.
Корозія мабуть, от і тече.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Hraaam Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Nov 2020
Киев
OCTAVIA 1.8t AGU ГБО
Повідомлення: #82
25-05-2023 11:59 RE: Тормоза

Та ото ж палка двох кінців.
Мій майстер сказав краще замінити суппорт,-бо ремонтопригодність не оправдана і чи на довго вистачить (як правило сказав на пару місяців),а так думав дізнатись може в когось була така проблема і вона вирішується
Бо начебто там немає ні поршня , ні резинок дай ламатись нічому -тому може ремонтопригодне.
Бо майстри саме з ремонту суппорта цим і живуть то вони в любому випадку скажуть ,що відремонтують

Дякую.
Мабуть заміню суппорт ,а там вже розберусь на крайня буде запасним


Якраз таки жодних втручань не було до заднього суппорта.
Заміняли по переду диски та колодки
Це випадково помітив притоки на гумі ,коли авто було на підйомнику!
Я думав посадити ,але є Але,-там специфічна трубка тобто її накінечник (він квадратний з отвором і збоку є манюсінький отвір з самої трубки через який йде рідина до поршня),то якщо посадити на фіксатор то той отвір ,що подає гальмівну рідину перекриється фіксатором різьби…


Ось таке тут.


Файл(и) Мініатюри
   
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2023 12:38 Hraaam.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Romatr Немає
Писатель
***

Повідомлень: 290
Приєднався: Jul 2017
Дніпро
Skoda Fabia 2 1.4 (2012)
Повідомлення: #83
25-05-2023 14:03 RE: Тормоза

цікаво, по логіці, якщо суппор цілий, то нічого не має там протікати.. Хоча гальми така справа, що мабуть ви правильно зробили що вирішили взяти новий суппорт.

Колись настане день, закінчиться війна (С)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Hraaam Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Nov 2020
Киев
OCTAVIA 1.8t AGU ГБО
Повідомлення: #84
25-05-2023 21:27 RE: Тормоза

До речі вирішив все ж таки ще почитати все можливе про мою ситуацію!
І ви правильно написали ,що суппорт весь цілий рушник тримає відмінно та ще й тормоза прекрасні,-а це пад*ло тече!
І ось, що я знайшов -там в шлангу котрий кріпиться до суппорта є дві типу шайбочки і ось , що згадав.Буває що вони закінчуються і їх треба просто замінити бо с під них може трохи сочитися.
Поки змінив рішення,-поїду до майстра хай зніме шланг глянем його і скоріш за все заміню шланг (комплект :шланг,болт,2-ві шайби)ціна 600грн.
Я думаю це вирішить проблему,-ну а як ні то тоді супорт

Не зрозумійте неправильно (просто ну суппорт працює відмінно,гальма ідеальні,за майже тиждень цієї проблеми рідини менше ну максимум на 10-15 грами


Ще по темі дисків і колодок!
Тиждень тому змінив перед диск і колодки Мейлі поставив (я реально задоволений )
Не скріплять ,не пилять тормозили прекрасно мягенькі
Це порівнюю з минулими Трв колодки пищали і жорстко пилили диск був теж Трв - претензій не має (окрім того що при заміні виявилось що з середини він стерся борозною в нуль ,- ото жах) і це причому що авто їздить кожен день основа містом
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2023 21:32 Hraaam.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
olehshulha Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 127
Приєднався: Oct 2022

Skoda Superb 2.0 TDI CFGB
Повідомлення: #85
25-05-2023 21:53 RE: Тормоза

Я якраз наїздив на нових дісках передніх і колодках 200км. На задніх 100км. Ще тормоза не притерлись, бо з кожним разом тормозить все краще і краще. Але почали піщати передні, при легкому натисканні. Кілька разів сильніше заторможу, і на кілька хвилин допомагає. Це притреться ще, і потім не буде цього звуку?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
wywiadowca1980 На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 600
Приєднався: May 2016
Київ
Superb III, 2.0 TDI (DFCA)+Stage 1, DQ250
Повідомлення: #86
25-05-2023 22:02 RE: Тормоза

(25-05-2023 21:53)olehshulha :  ... Це притреться ще, і потім не буде цього звуку?
Яка фірма колодок?
TRW?
Не повинні вони пищати від слова зовсім, а особливо на перших сотнях км пробігу.
У мене Zimmerman вже не на першому авто (на Турі теж були). Іноді можуть пищати при мінімальному натисканні, але лише коли зношені вже на 70% десь. Для мене це сигнал, що ще 10-15 тис. і заміна.
На Форд минулого року поставив "Ferodo Premier" і диски Textar (на Fiesta VIII вибір запчастин не дуже мяко кажучи у порівнянні з VAG). Тормозять на диво дуже добре. Писку теж нуль.
Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2023 22:13 wywiadowca1980.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
olehshulha Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 127
Приєднався: Oct 2022

Skoda Superb 2.0 TDI CFGB
Повідомлення: #87
25-05-2023 23:19 RE: Тормоза

(25-05-2023 22:02)wywiadowca1980 :  
(25-05-2023 21:53)olehshulha :  ... Це притреться ще, і потім не буде цього звуку?
Яка фірма колодок?
TRW?
Не повинні вони пищати від слова зовсім, а особливо на перших сотнях км пробігу.
У мене Zimmerman вже не на першому авто (на Турі теж були). Іноді можуть пищати при мінімальному натисканні, але лише коли зношені вже на 70% десь. Для мене це сигнал, що ще 10-15 тис. і заміна.
На Форд минулого року поставив "Ferodo Premier" і диски Textar (на Fiesta VIII вибір запчастин не дуже мяко кажучи у порівнянні з VAG). Тормозять на диво дуже добре. Писку теж нуль.
Hello!

Все стоїть трв. Піщить тільки якщо дуже легко тиснути педаль тормозу. Завтра буду їхати на відстань близько 300км, надіюсь що вони притруться. Бо з кожним разом, коли натискаю на педаль тормозу, вони все кращі і кращі стають. Також ще гріються усі 4 колесні диска
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2023 23:28 olehshulha.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Hraaam Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Nov 2020
Киев
OCTAVIA 1.8t AGU ГБО
Повідомлення: #88
26-05-2023 07:14 RE: Тормоза

Якщо всі 4 гріються то не відводяться колодки від диску повністю.
Має сенс перевірити кількість рідини гальмівної,а якщо нещодавно міняли колодки чи диски то банально може завоздушилась система .
Тут треба дивитися що робилось і коли
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
niptun Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 98
Приєднався: Sep 2011

A5 рестайл 1.6 MPI
Повідомлення: #89
26-05-2023 11:04 RE: Тормоза

В мене зараз стоять Ferodo диски і trw колодки наче норм, попередні диски відходили 100 000км оригінальні.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
olehshulha Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 127
Приєднався: Oct 2022

Skoda Superb 2.0 TDI CFGB
Повідомлення: #90
01-06-2023 15:47 RE: Тормоза

Доброго дня, товариство. Колодки як піщали так і піщать задні. Яку фірму порекомендуєте брати на суперб 2 задні?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Скрипит педаль тормоза (тормоза) Octavia tour Ket 3 3 434 05-10-2010 22:25
Останнє: manjik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1