Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Проблема з ABS-ESP
Автор Повідомлення
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #11
24-07-2022 23:18 RE: Проблема з ABS-ESP

Менял лет 10 назад на BGU движке коробас. С GVY на не пол
Мню какую с гольфа 5го на 4ре года моложе. Передаточные там были разные. Никаких проблем не было. Направление про смену/мод прошивки эбу уверен можно сразу откинуть. Да и на мешалке много кто вкидывал от каддиков и наоборот. Тут проблема определенно в другом месте кроется... А что еще делали? Проскачило что-то о приборке... Давайте уже о всех модах данного авто погорим (я серьезно). Какой блок абс стоит? Там модификаций хватает. Лучше автоскан скинуть сюда, правда до ноутбука еще неделю не доберусь, но может так что в глаза кинется
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Павло К. Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Jun 2022

Повідомлення: #12
25-07-2022 06:01 RE: Проблема з ABS-ESP

Там так запутано, але як я зрозумів все відбуваєтьс так: ебу рахує по алгоритму обороти/швидкість=коефіцієнт, для кожної передачі записані карти з мініиальним та максимальним коефіцієнтом, тобто певний інтервал для коефіцієнта кожної передачі, ебу дивиться який коеф.... така і передача, а так як передачі у мене вже не ті що були, то воно і не правильні коеф....показує.... в а5 на приборці показує яка передача ввімкнута, так от у мене замість 2 показує 3, за 3 показує4, а коли вмикаю 5 то взагалі нічого не показує, а в знайомого показує чітко кожну передачу...оце якось так


На панелі помилок нема взагалі, в момент затупа нема теж( лише лаучн показав"обмеження подачі палива"). Попередній власник говорив, що міняли кпп разом з маховиком, привода, стартер, куліса переставлась зі старої як я зрозумів...я вже думав може щось в мех частині, розібрали кпп- все як нове... дивились кодуванн блоку абс з а5 такого ж року як і моя, діагност сказав що нема чого змінювати, все закодовано вірно, і всі як один посилають на зміну прошивки (
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-07-2022 06:11 Павло К..)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #13
25-07-2022 08:41 RE: Проблема з ABS-ESP

(25-07-2022 06:01)Павло К. :  в а5 на приборці показує яка передача ввімкнута, так от у мене замість 2 показує 3, за 3 показує4, а коли вмикаю 5 то взагалі нічого не показує
Аргумент. І хороша зачіпка. Але невже настільки різні коефіцієнти у різних коробок? щоб аж на цілу передачу було зміщення, тимбільше для крайніх значень?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Павло К. Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Jun 2022

Повідомлення: #14
25-07-2022 10:14 RE: Проблема з ABS-ESP

Я навіть не знаю як так може бути, але факти говорять що дійсно треба лізти в прошивку... сьогодні спробував підключити васю. В 51 групі є віконце відображення передачі, пробував їхати і дивився як змінюються значення: на 1й показує 1, на 2 показує 3 , на 3 показує то 3 то 4, на 4 показує 5, на 5 показує 0....от і думай далі
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlteaXL Немає
Примус починяю
***

Повідомлень: 634
Приєднався: Sep 2018

Seat Altea XL 2.0 FSI AT -продан. & Skoda Octavia A7 2.0 TDI DSG Skoda Superb 2.0 TDI DSG L&K
Повідомлення: #15
25-07-2022 10:43 RE: Проблема з ABS-ESP

(25-07-2022 08:41)Porter :  
(25-07-2022 06:01)Павло К. :  в а5 на приборці показує яка передача ввімкнута, так от у мене замість 2 показує 3, за 3 показує4, а коли вмикаю 5 то взагалі нічого не показує
Аргумент. І хороша зачіпка. Але невже настільки різні коефіцієнти у різних коробок? щоб аж на цілу передачу було зміщення, тимбільше для крайніх значень?

Там великої різниці не треба, тому і тупить коли попадає в зону яка не відображена в жодній карті.
Мабуть з самого простого шо скидається на розум одразу - може пошукати ЕБУ від двигуна шо працював з цією скринею? Але не впевнений шо цей алгоритм підрахунку знаходиться саме в ЕБУ двигуна, можливо шо якась частина підрахунків іде в блоку ABS.
І ще, дурна ідея але… може спрацює Wink
Спробуйте відключити індикацію ввімкнених передач на приборі
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-07-2022 10:48 AlteaXL.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Павло К. Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Jun 2022

Повідомлення: #16
25-07-2022 11:05 RE: Проблема з ABS-ESP

Індикацію вимикати пробували, не подомогло...короче ще один діагност має думку що це все ж блок абс... будем пробувати замінити блок абс на джеттовський, бо всі чіп тюнери не хочуть навіть пробувати щось в ебу замінити
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #17
25-07-2022 11:32 RE: Проблема з ABS-ESP

Может проще коробку поменять на родную?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Павло К. Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Jun 2022

Повідомлення: #18
25-07-2022 14:17 RE: Проблема з ABS-ESP

Прийдеться замінити кпп, привода , стартер и маховик....
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlteaXL Немає
Примус починяю
***

Повідомлень: 634
Приєднався: Sep 2018

Seat Altea XL 2.0 FSI AT -продан. & Skoda Octavia A7 2.0 TDI DSG Skoda Superb 2.0 TDI DSG L&K
Повідомлення: #19
25-07-2022 14:41 RE: Проблема з ABS-ESP

(25-07-2022 11:05)Павло К. :  Індикацію вимикати пробували, не подомогло...короче ще один діагност має думку що це все ж блок абс... будем пробувати замінити блок абс на джеттовський, бо всі чіп тюнери не хочуть навіть пробувати щось в ебу замінити

Там теж можуть бути сюрпризи… наприклад різні покоління систем ABS які одне до одного або не стикуються механічно Smile, або взагалі мають різну версію can протоколу…
Ну це так, не стверджую, попереджую
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #20
26-07-2022 21:04 RE: Проблема з ABS-ESP

(25-07-2022 11:05)Павло К. :  Індикацію вимикати пробували, не подомогло...короче ще один діагност має думку що це все ж блок абс... будем пробувати замінити блок абс на джеттовський, бо всі чіп тюнери не хочуть навіть пробувати щось в ебу замінити
Незнаю, забабанят меня или нет...
https://www.touran-club.ru/f/remont/7517-remont-mkpp/p7

Туран клуб не наш. ремонт мкпп.
Не читал полностью, но чета не увидел там намека о проблемах с ЭБУ и передаточными... Но может ты там и найдешь именно почему низя, или что не срослось в твоем случае

Софт есп какой? Можно ли повысить блок на след прошивку, букву? Глянул кодировки есп и адаптации, там ничего такого нет вообще и если есп штатное, то в целом должно работать нормально. Возможно лишь, что версией софта не поддерживается какой-то нюанс. И свежая прошивка решит вопрос (это просто чтоб не вкидывать денег в есп с джетты... ) В принципе то же можно сказать за софт движка (посмотреть есть ли обновы и залить). Мысль проскакивает, что это не концевик сцепы, а тип врубается антибукс/антизанос (хотя должна была бы быть индикация на приборке) и он и гасит подачу топлива. Если блок есп нормальный ( вы ж автоскан так и не скинули) - можно сделать через кнопку полное есп офф через васю, и посмотреть будет ли эффект.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-07-2022 21:20 toledo.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1