Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Товщиномір
Автор Повідомлення
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 289
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #1
28-09-2022 13:29 Товщиномір

Вітаю! Невдовзі буду приймати новеньке авто з салону у Львові, поки що бачив його лише на фото) Хотів би дізнатись де у вашому місті можна орендувати товщиномір ЛКП на пару годин, або може хтось з комрадів за пиво допоможе з цим питанням? :привет:
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lebrasko Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 137
Приєднався: Jun 2012
Хмельницький
Caddy 2.0 EcoFuel
Повідомлення: #2
28-09-2022 19:28 RE: Товщиномір

Hello!Можу розповісти де краще придивлятися при прийомі))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 289
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #3
28-09-2022 20:19 RE: Товщиномір

(28-09-2022 19:28)Lebrasko :  Hello!Можу розповісти де краще придивлятися при прийомі))

Буду вдячний :привет:
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Misterd Немає
Алексей
*****

Повідомлень: 8 077
Приєднався: Jun 2008
Поділля
Seat Ibiza ST 1.6 TDI Reference+)
Повідомлення: #4
28-09-2022 22:45 RE: Товщиномір

от цікаво)) знайдете що всюди 200 мікрон а десь 300 чи 400 і далі що? не приймете авто?)))) я продавав 15 річне авто фабію і мені сказали що всюди все норм а ляда як нова вчора поставлена хоч їй було 15 років як і всій машиніУпал и качаюсь

Skoda Fabia Combi
Seat Ibiza ST
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 289
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #5
29-09-2022 06:12 RE: Товщиномір

(28-09-2022 22:45)Misterd :  от цікаво)) знайдете що всюди 200 мікрон а десь 300 чи 400 і далі що? не приймете авто?)))) я продавав 15 річне авто фабію і мені сказали що всюди все норм а ляда як нова вчора поставлена хоч їй було 15 років як і всій машиніУпал и качаюсь

Згоден з Вами) Це скоріш психологічна зброя Smile
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sanek Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Jul 2021

Повідомлення: #6
29-09-2022 06:41 RE: Товщиномір

У мене брат два роки назад купляв дастер з салону і взяв з собою маляра на прийом машини.Ззаду ляда була в одному місці підкрашена частково,причому в заводських умовах і повністю вся ляда під лаком хоча візуально все ок.Машина бралась в кредит і впринципі впринципі вирішили що якщо зроблять скидку то це не являтиметься проблемою.Після часових перемовин в подарунок отримали комплект зимової резини


(29-09-2022 06:41)Sanek :  У мене брат два роки назад купляв дастер з салону і взяв з собою маляра на прийом машини.Ззаду ляда була в одному місці підкрашена частково,причому в заводських умовах і повністю вся ляда під лаком хоча візуально все ок.Машина бралась в кредит і в принципі вирішили що якщо зроблять скидку то це не являтиметься проблемою.Після часових перемовин в подарунок отримали комплект зимової резини
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-09-2022 06:43 Sanek.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1