Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
superb 2015 велике споживання енергії
Автор Повідомлення
yuroc Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Jan 2024

Повідомлення: #1
19-01-2024 11:40 superb 2015 велике споживання енергії

доброго всім дня
весною купив superb 2016 2.0 TDI, система старт-стоп не працювала з самого початку, ну вона мені не дуже і потрібна, тому не звертав уваги, думав може залочена ще попердником. завжди писало в помилці, що є велика потреба енергії, потім загорівся літом чек, з тою ж помилкою, у атланта офіціала сказали,що свічки накалу, замінив 3 з 4. помилку знаяли,все було норм, але в борт компі писало все так же, що велике споживання енергії. також помітив, що розетки не дуже норм видають току,мабудь, телефон майже не реально зарядити було вчора виліз знову чек, з тою ж помилкою.
начитавшись, зрозумів,що у багатьох це повязано з акумом та старт-стопом, акум стоїть soliter agm70, 760а пусковий ток, я його не міняв, в сервісі казали, що він живий, але чи заміряли, я хз. генератор сказали точно нормальний, видає все як потрібно, бо я на нього грішив.
так ось питання, шо це може бути? може бути через акум такі трабли, може хтось зтикавсь?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
wywiadowca1980 Далеко
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 624
Приєднався: May 2016
Київ
Superb III, 2.0 TDI (DFCA)+Stage 1, DQ250
Повідомлення: #2
19-01-2024 12:34 RE: superb 2015 велике споживання енергії

Через саму звичайну "плеймаркетовську" програму "Car scanner pro" (через ELM), або через шнурок з "Васею" потрібно почитати хоча б параметри, які виставлені в розділі "аккумулятор". Може у вас там технологія "кислотного акб стоїть, а по факту в вас AGM або навпаки і так далі...., або акб у вас по факту 70 ампер, а в налаштуваннях встановлено 100 ампер Smile Всяке ж буває, коли авто куплене не новим....
Ну або ставте тоді новий (інший) акб із обов'язковим його прописуванням в ЕБУ!
Може й причина в убитому акумі "solite r"... Електрик/акумуляторщик в поміч, якщо що Wink

(19-01-2024 11:40)yuroc :  система старт-стоп не працювала з самого початку...
На MQB її дуже легко відключити навіть через ELM. У себе програмно відключив в перші ж дні.
Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-01-2024 12:43 wywiadowca1980.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
yuroc Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Jan 2024

Повідомлення: #3
19-01-2024 12:50 RE: superb 2015 велике споживання енергії

(19-01-2024 12:34)wywiadowca1980 :  Через саму звичайну "плеймаркетовську" програму "Car scanner pro" (через ELM), або через шнурок з "Васею" потрібно почитати хоча б параметри, які виставлені в розділі "аккумулятор". Може у вас там технологія "кислотного акб стоїть, а по факту в вас AGM або навпаки і так далі...., або акб у вас по факту 70 ампер, а в налаштуваннях встановлено 100 ампер Smile Всяке ж буває, коли авто куплене не новим....
Ну або ставте тоді новий (інший) акб із обов'язковим його прописуванням в ЕБУ!
Може й причина в убитому акумі "solite r"... Електрик/акумуляторщик в поміч, якщо що Wink

(19-01-2024 11:40)yuroc :  система старт-стоп не працювала з самого початку...
На MQB її дуже легко відключити навіть через ELM. У себе програмно відключив в перші ж дні.
Hello!

о,дякую =) э ELMка, зараз піду шукати, де там шо))) ачерез неї неможна,випадково зняти помилку?)) чи потрібен мінімум вася?)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
wywiadowca1980 Далеко
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 624
Приєднався: May 2016
Київ
Superb III, 2.0 TDI (DFCA)+Stage 1, DQ250
Повідомлення: #4
19-01-2024 14:02 RE: superb 2015 велике споживання енергії

Скачайте на телефон з плеймаркета "Car scanner Pro" (платна версію все читає) або "Carista". З'єднання з ЕЛМ через Bluetooth (у мене принаймі така).
Собі три роки тому закачав саме "Car Scanner Pro". Читає, стирає, змінює ну майже все як і "Вася". В користуванні як на мене значно простіша і зрозуміліша ніж Вася.
Головне аккуратно і без фанатизму.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-01-2024 14:06 wywiadowca1980.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
yuroc Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Jan 2024

Повідомлення: #5
19-01-2024 15:50 RE: superb 2015 велике споживання енергії

(19-01-2024 14:02)wywiadowca1980 :  Скачайте на телефон з плеймаркета "Car scanner Pro" (платна версію все читає) або "Carista". З'єднання з ЕЛМ через Bluetooth (у мене принаймі така).
Собі три роки тому закачав саме "Car Scanner Pro". Читає, стирає, змінює ну майже все як і "Вася". В користуванні як на мене значно простіша і зрозуміліша ніж Вася.
Головне аккуратно і без фанатизму.

купиво про версію,прочитав помилки, знайшло взагалі по температурі впускного повітря 0_о, зняв, поки нема. а по акуму, де саме дивитись? знайшов єдине в налаштуваннях,сервіс-прошивка своїх данних,якось так, точно не памятаю, а зараз нема цього пункту,бо відєднаний мабудь, там є акумулятор, але при зчитуванні ругається на сам елм, типу він не підтримує, яка у вас емлка? чи може я не там дивився просто.
і підскажіть ще, будь ласка, де ви вимикали старт-стоп?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-01-2024 16:04 yuroc.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
wywiadowca1980 Далеко
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 624
Приєднався: May 2016
Київ
Superb III, 2.0 TDI (DFCA)+Stage 1, DQ250
Повідомлення: #6
19-01-2024 19:06 RE: superb 2015 велике споживання енергії

           

Всім перші рази тяжко. І я теж не за один день розібрався..... Уважно читайте, що пише програма перед тим як щось тицяти. Якщо самому то все складно, то краще не лізьте туди, бо ще гірше наробити можете....
Гарного вечора.
Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-01-2024 19:11 wywiadowca1980.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
yuroc Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Jan 2024

Повідомлення: #7
19-01-2024 19:10 RE: superb 2015 велике споживання енергії

(19-01-2024 19:06)wywiadowca1980 :  Всім перші рази тяжко. І я теж не за один день розібрався.....
Якщо самому то все складно, то краще не лізьте туди, бо ще гірше наробити можете....
Гарного вечора.
Hello!

Так,там же дивився. Мабудь сканер мій нє альо) дякую за допомогу
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
wywiadowca1980 Далеко
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 624
Приєднався: May 2016
Київ
Superb III, 2.0 TDI (DFCA)+Stage 1, DQ250
Повідомлення: #8
19-01-2024 19:13 RE: superb 2015 велике споживання енергії

У мене такий ЕЛМ як на фото вище. Все читає і все кодує. Ну майже все скажімо так...
За інші ЕЛМ від себе не скажу нічого.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1