Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
сашко гарматний троль?
Автор Повідомлення
smile На сайті
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #1
13-03-2024 01:02 сашко гарматний троль?

оце вийшов на ганок нікотином подихати, і, з огляду на сьоднішню погоду в Києві, згадалось:

"Весна!.. Крестьянин, торжествуя,
На дровнях обновляет путь;"

якщо чесно, то це все, що я з аса пушкіна в цьому контексті пам'ятаю, але жінка знає продовження:

"Его лошадка, снег почуя,
Плетется рысью как-нибудь;"

і мене ото прям вразило, раніше не звертав уваги. Shocked

риссю запряженою в дровні? Я удивлен

і оце я собі прям так і бачу, як конячка плететься риссю. якось. щось мені ця картина нагадує Курить

Tongue

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-03-2024 01:03 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #2
13-03-2024 07:57 RE: сашко гарматний троль?

це о 3-й ранку виходив на ганок сподіваючись розгледіти як палає НПЗ на раїсі ?
Бо в нас ніч яка місячна зоряна ясная, видно хоч ніжнєновгородський НПЗ, хоч будь який інший )
пам'ятаю було вже якесь 53 Лютого років 8 тому, наразі тільки 42 ) минеться, а санкції з раїсі ні )

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #3
13-03-2024 16:01 RE: сашко гарматний троль?

(13-03-2024 07:57)Oleksii Pinchuk :  це о 3-й ранку виходив на ганок сподіваючись розгледіти як палає НПЗ на раїсі ?
Бо в нас ніч яка місячна зоряна ясная, видно хоч ніжнєновгородський НПЗ, хоч будь який інший )
пам'ятаю було вже якесь 53 Лютого років 8 тому, наразі тільки 42 ) минеться, а санкції з раїсі ні )
невже ви ще не навоювались?
невже вам мало того, що мільйони людей залишились без житла, роботи, чоловіків і дітей, чи то другі українці?
чи ви це зрозумієте тільки тоді, коли ваш будинок зруйнують під ноль москалі?
ви ж доросла людина, юрист, у вас повинен бути еталон - терези, а ви радієте як дитина, що десь там у москалів НПЗ загорівся.. Так завтра у вас, або когось загоритиься! Що людям робити, ви їм домоможете купити житло, бізнес, авто і інше? Впевнений, що ні! Поки пани чубляться, у холопів чуби тріщать. (с)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StaSok Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 085
Приєднався: Jun 2013
АТ
Audi A4 Avant 2.0TDI
Повідомлення: #4
13-03-2024 17:16 RE: сашко гарматний троль?

чим більше в них згорить нпз тим менше в них буде бабла на ракети і тим швидше почнеться бунт тут логіка проста.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-03-2024 17:37 StaSok.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #5
13-03-2024 17:31 RE: сашко гарматний троль?

(13-03-2024 16:01)Мавпун :  невже ви ще не навоювались?
невже вам мало того, що мільйони людей залишились без житла, роботи, чоловіків і дітей, чи то другі українці?
ви якийсь набожний пацифіст - типу, підстав праву щоку коли тебе вдарили по лівій ? чи то я вчинив нічим не віправдану агресію і роспочав повномасштабне вторгнення на сусідню державу ? Може я особисто якимось чином спровокував рашиків - вдягнув закоротку спідницю в темному провулку біля натовпу п'яних ?
Що пропонуєте ? огорнутись в простирадло і йти на цвинтар ? здатись москалям і цілувати чоботи російському окупанту ?
(13-03-2024 16:01)Мавпун :  чи ви це зрозумієте тільки тоді, коли ваш будинок зруйнують під ноль москалі?
ви ж доросла людина, юрист, у вас повинен бути еталон - терези, а ви радієте як дитина, що десь там у москалів НПЗ загорівся.. Так завтра у вас, або когось загоритиься! Що людям робити, ви їм домоможете купити житло, бізнес, авто і інше? Впевнений, що ні!
вже могли зруйнувати і мій будинок кілька разів, і я не юрист, звідки це взагалі.., я етнічний росіянин який тут народився, але все дитинство провів на болотах і знаю хто вони є такі, з середини, так би мовити.
Радію знищенню НПЗ, тому що розумію що гроші які вони заробляють, переважно отримують з продажу газу і нафти, заправляють майже всю військову техніку, окрім літаків, яка також вбиває українців.
Радію знищенню крейсера москва, А50, СУ34, Т72, і решти МТЛБ, красуха, акація і подібного смертоносного непотребу, і буду радіти далі. І смертям росіян теж буду радіти Happy Birthday
(13-03-2024 16:01)Мавпун :  Поки пани чубляться, у холопів чуби тріщать. (с)
з такою риторикою ви знайдете розуміння в тій самій рашці, це мені нагадує картинку коли вся площа заповнена людьми і кожен, скажімо 1 з 152млн, тримає плакат: я один, що я можу зробити..
Але, якщо думаєте що якийсь удмурт не згвалтує вашу дружину, не з'їсть вашу собаку заради розваги, не вкраде пральну машину і не насере на столі вашої кухні, в разі якщо дійде до Києва, ви глибоко помиляєтесь.

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #6
13-03-2024 18:40 RE: сашко гарматний троль?

(13-03-2024 17:31)Oleksii Pinchuk :  з такою риторикою ви знайдете розуміння в тій самій рашці,

дякую, треба зразу писати, що всі хто проти, - зрадники, рука (нога, печінка) Москви, чемодан-вокзал- рассея.
вам як юристу, невідомо слово перемовини з контрагентами, домовленість двух сторін, неговорячи вже про свободу слова, думки, презумпцію невинуватості та інше. Віссарионич відпочиває.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #7
13-03-2024 18:59 RE: сашко гарматний троль?

Я не юрист і ніколи ним не був!
Які можуть бути перемовини з терористами ? Це не контрагенти з якими можна обговорювати терміни поставки, якість, кількість, вони просто хочуть вас вбити, все. Або повернути сюди умовного януковича і тоді вже ви підете у складі рашистської армії в похід, скажімо, на Польщу.
Якщо людина висловлюється як колаборант, думає як колаборант, то з великою вірогідністю він колаборант і є Курить
Наче в Україні з початку 22 року рашисти не ввели практику взривати шахедами/ракетами наші нпз, ємності для зберігання палива(нещодавно у Харкові), гес, тец, шмец, що завгодно, що ви обурюєтесь: не набридло воювати ? Нащо я радію знищенню рашистської машини війни ? Ви притомні такі питання задавати на третьому році повномасштабного вторгнення і 11 році війни по факту анексії Крима і початку бойових дій на Донбасі ?
Ще раз питаю: ви хочете перемовин, що ви пропонуєте ?





Чомусь він не проявив толерантність, не розпочав перемовини, а прийняв рішення активно захищатись. А нам радить викидати білий прапор..

Ось у Тані Адамс скопіював:
Цитата:Видимо, нужно в который раз прокричать в пустоту мызамирышам: речь уже давно идёт не о Донбассе. Не идёт о Крыме и захваченном Приазовье, над которым раздумывают многие мои сограждане в аспекте "Оставим его в обмен на мир или не оставим".

Вы какие-то непроходимые долбоёбы, эталонные.

Донецк уже давно их. По факту.
Нет, мы конечно можем сколько угодно декларировать,что Донецк это Украина, но пока я не могу туда поехать со своей биографией - он не наш. Луганск не наш.
Мариуполь. Бердянск. Ялта, Совестополь, Лисичанск и все те города с сёлами, которые нужно не восстанавливать, а заново строить. Речь не идёт о "вернуть наше", в голове хуйла - это уже не наше, а его.

Речь идёт о тех городах, которые пока держатся. О Харькове, Запорожье, Днепре, Одессе, Кривом Роге, Николаеве.
Ваши размышления "Давайте обменяем на мир тот поломанный Донбасс" уже давно не актуальны. Никто не обменивается награбленным с жертвой грабежа.

Речь идёт о регионах, которые станут нужны оккупанту через 10 лет. Речь идёт сейчас не о домах тех, кто их уже потерял, а о твоём конкретном доме, юзернейм, до сих пор верующий в святое "Они не дойдут".
Речь идёт не о способе жизни переселенца, который давно изменился у жителей отжатых территорий, а конкретно о твоём.

Я опять нагнетаю? Чувак из Мариуполя, который мне об этом писал в 19м, пренебрежительно и посмеиваясь, сейчас молчит. И в сети не появляется уже два года.

Оставим или не оставим Донбасс и Приазовье - это ваш вопрос, а не оккупанта. У него такого вопроса нет. Он не предлагал торгов и совершенно очевидно не собирается уходить из уже отжатого. Его можно оттуда выгнать или зафиксировать убытки.

Так что все эти ваши "А давайте мириться" - это ни о чем. Вам никто не предлагает мир. Максимум, что вам предложат, это зафиксировать текущее положение вещей под послабление санкций. А через несколько лет придут и возьмут все остальное. Только уже никто не будет стоять в очереди в военкомат, как в 22м.

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-03-2024 19:06 Oleksii Pinchuk.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile На сайті
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #8
13-03-2024 21:00 RE: сашко гарматний троль?

(13-03-2024 16:01)Мавпун :  невже ви ще не навоювались?
невже вам мало того, що мільйони людей залишились без житла, роботи, чоловіків і дітей, чи то другі українці?
чи ви це зрозумієте тільки тоді, коли ваш будинок зруйнують під ноль москалі?
ви ж доросла людина, юрист, у вас повинен бути еталон - терези, а ви радієте як дитина, що десь там у москалів НПЗ загорівся.. Так завтра у вас, або когось загоритиься! Що людям робити, ви їм домоможете купити житло, бізнес, авто і інше? Впевнений, що ні! Поки пани чубляться, у холопів чуби тріщать. (с)

цікаво, з якої сторони Києва у вас "село, близ Киева Smile)"

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #9
14-03-2024 16:18 RE: сашко гарматний троль?

(13-03-2024 21:00)smile :  цікаво, з якої сторони Києва у вас "село, близ Киева Smile)"
Курить
якщо вавка в голові то не важливо де її притулили Курить

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #10
14-03-2024 17:24 RE: сашко гарматний троль?

(14-03-2024 16:18)1.6 :  
(13-03-2024 21:00)smile :  цікаво, з якої сторони Києва у вас "село, близ Киева Smile)"
Курить
якщо вавка в голові то не важливо де її притулили Курить

так, якщо ви про свою вавку в голові..Дятел
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1