Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Чи подобається Вам тема idiot parkinгу?
Голосування завершено.
Так, залюбки б провчав idiot'ів 69.64% 39 69.64%
Ні, фігньою не займаюсь, хай паркуються як хочуть 30.36% 17 30.36%
Всього 56 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Я паркуюсь как идиот :)
Автор Повідомлення
Antares Немає
Привид Львівської гілки
***

Повідомлень: 465
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #31
10-11-2008 10:30  

дійсно ні щоб акцентувати увагу на голих Wink

а якщо серйозно то:

Я не був на зустрічі за що перепрошую і шкодую бачу зустріч була доволі продуктивна та цікава.
АЛЕ...
Своє ставлення до наклейок я вже висловив(я проти)!!!
Тут чув про залучення ДАІ супер!!! це хороша ідея яку я підтримую тільки одне маленьке "але" а чи самі ДАІ це підтримають? (думаю варто спробувати)

На рахунок паркування, аварійок, виїзджання на зустрічну, ксенонові фари і тд ітп - наклейками, присоромленням водія і самосудом во імя "ВИЩОЇ МЕТИ" питання не вирішиш потрібно шукати інші методи з залученням того ж таки ДАІ.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #32
10-11-2008 10:40  

antik :Игорь, чего ты к бананам прицепился? Laughing
Та не уявляю я, як покращити ситуацію на дорогах поїданням бананів чи голими пробіжками!
То хіба такий традиційний український метод - вдома, на кухні під спідницею мами чи жінки жуєм 5 років банани і тихо обурюємось ситуацією на дорогах, свавіллям ДАІшників, політичною ситуацією, зарплатами, начальством і т.д., і т.п. і чекаємо на "тосю", яка скоро щось зробить для мене.
Також не люблю висмикування окремих фраз з розмови. На зустрічі я чітко і зрозуміло, здається (?) пояснював для чого саме потрібно ставати популярним та авторитетним Клубом. Наводив приклад тих самих таксистів. Все це десь чи забулось, чи не почулось і 70 відсотків допису: "А навіщо ставати популярним? Банани. Голі пробіжки.".

Варіантів є кілька.
1. Все класно. І той дебіл на ВАЗі, на Стрийській мав "обставини" не об'їжджати 500м під мостом туди, куди йому потрібно, а заблокувати 30 машин. Адже в жодного з тих 30 нема таких "обставин". Ніхто крім ВАЗу не спішить на роботу. Все у нас гаразд.
2. Сидимо далі вдома чи в Трапезі і жаліємось один одному та родичам, як все погано. Чекаємо тосю.
3. Таки пробуємо щось робити самі.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #33
10-11-2008 10:46  

Antares :тільки одне маленьке "але" а чи самі ДАІ це підтримають? (думаю варто спробувати)
ОДИН В ОДИН це саме я казав на зустрічі! Саме для того, щоб ми могли залучити працівників ДАІ і потрібно бути популярним та авторитетним Клубом! Ще й приклади наводив - коли до управління приїдемо ми з Антоном, може ще 1-2 людини і заявимо: "Ми, Шкода Клуб..." - на сьогоднішній день, це викличе хіба усмішку: "Хто-хто???".
І про спільні акції з іншими львівськими Клубами, якщо, на разі, не можемо самі - також говорилось. Не знаю... Чули чи ні???

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #34
11-11-2008 00:26  

1) Ок. Якщо популярність потрібна не заради популярності, а для наведення порядку на дорогах (ну не почув я цього на зустрічі), то мета справді вартує уваги і підтримки. Особисто я цілком підтримую і більше того, готовий підключитися.

2) Але реалізація до задниці. На моє глибоке переконання, приклеїти комусь наклейку "паркуюся як рагуль" може лише рагуль. І кожен інспектор ДАІ (багато з яких рагулі) це прекрасно розуміє (життя і специфіка роботи заставляють їх бути тонкими психологами), а тому НІКОЛИ не підпишеться на таку акцію (рагуль-психолог не покаже на публіку, що він є рагулем).

(насправді я поважаю ВАС, тих, хто проголосував "за", і не вважаю рагулями, але маю право так говорити. На якій підставі, спитаєте Ви? На тій, що мені захотілося відповісти у грубій формі! :coolSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #35
11-11-2008 01:02  

godsdog :2) Але реалізація до задниці. На моє глибоке переконання, приклеїти комусь наклейку "паркуюся як рагуль" може лише рагуль. І кожен інспектор ДАІ (багато з яких рагулі) це прекрасно розуміє (життя і специфіка роботи заставляють їх бути тонкими психологами), а тому НІКОЛИ не підпишеться на таку акцію (рагуль-психолог не покаже на публіку, що він є рагулем).
Оце вже друга розмова! Про це і треба було поговорити на зустрічі. Зважити всі за і проти. На тій же зустрічі я казав - Севастопільська ідея та реалізація мені більше до вподоби.
http://gazeta.sebastopol.ua/2007/08/23/j...kak-idiot/.
По перше, це менше подібне на партизансько-шкільне "Казьол".
По друге, ти нічого не намагаєшся приховати від "щасливого власника" - більше того, отримуєш шанс поспілкуватись з ним, та пояснити чому ти ту табличку йому причіпив.
По третє, на наклейки і справді не підпишеться жодне управління ДАІ. На профілактичні "пам'ятки" ще й з витягом з ПДР на зразок "Я не вмію паркуватись" - так.

Одним словом... Все це класно. Придумати щось можна. Обговорити, дійти згоди і т.д. А от куди важливіше питання і майже риторичне... Хто це буде робити? На зустрічі відповіді я так і не почув.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #36
11-11-2008 09:17  

Игорь, ты говорил, что 7-го числа об этом будет разговор у вас в клубе. Каков результат? Как отреагировали ваши одноклубники?

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #37
11-11-2008 10:44  

antik :Игорь, ты говорил, что 7-го числа об этом будет разговор у вас в клубе. Каков результат? Как отреагировали ваши одноклубники?
На жаль, це питання не піднімалось. Дякувати Богу, у нас в Клубі активістів є кілька. Хтось - організовував приміщення, хтось роздавав запрошення офіційним дилерам, хтось складав порядок денний. Ну а оскільки зустріч у нас була ювілейна, то у порядок денний потрапили лише термінові організаційні питання.
Фото: http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=33346

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #38
01-08-2011 21:18 RE: Я паркуюсь как идиот :)

Не міг не сфотографувати таку класику:

[Зображення: 18877917n.jpg]

[Зображення: 18877919n.jpg]

Як виміряв! Very Happy

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #39
01-08-2011 22:41 RE: Я паркуюсь как идиот :)

"Щирий" українець (хоч надкушу 2 місця, а міг би - то й три зайняв би), або блондинка. Хоча малоімовірно, блонди в ЕпіцентріVery Happy
Шукати всі повідомлення учасника
freezz187 Немає
root
***

Повідомлень: 547
Приєднався: Jan 2008
Львов
Faba НЮ 1.4
Повідомлення: #40
02-08-2011 13:41 RE: Я паркуюсь как идиот :)

Ну чому ви такі жорстокі? Laughing
буває таке шо паркуєшся в місце між машинами (де всі криво стоять), потім всі крім твоєї від"їжжають і ти виглядаєш як ідіот, бо дійсно стоїш на лінії Laughing

Я на Драйве
[Зображення: 94ae98ed9506.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-08-2011 13:42 freezz187.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Конкурс "Паркуюсь як ідіот" В... 152 41 985 22-08-2014 13:49
Останнє: Smith Wesson

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1