Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Сертифіковані СТО Єврокара у Львові
Автор Повідомлення
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #1
14-06-2006 10:04 Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Пропоную львів"янам висловитися з власного досвіду чи з відгуків колег або знайомих, які враження від сервісу на сертифікованих Шкодівських СТО у нашому місті. В принципі результатом дискусії повинна була б стати інтегральна оцінка рівня обслуговування на всіх трьох наших СТО станом на червень 2006 р., тобто:
Оновлено в Травні 2013

1) "Галич авто"
м. Львів, вул. Зелена, 407
032 270 92 78
E-mail: skoda@lviv.farlep.net
Web-сайт: http://www.galych-auto.com.ua

2) "Галантавто"
м. Львів, вул. Богданівська, 15
тел. 067-327-62-82; 050-327-62-82
Bogdan@galantavto.lviv.ua

Дякую за активність!

Все буде добре - Л. КучмаSmile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-05-2013 12:30 StE@LtH.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Maryan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 62
Приєднався: Dec 2005
Львів
Citroen Grand C4 Picasso, Subaru Outback 2010
Повідомлення: #2
14-06-2006 17:45 Галант Авто, Львів

Копіюю з "недоліків".

Вирішив пройти "ТО0" на 2000 км пробігу. Начитавшись на форумі про рівень обслуговування на СТО (не тільки Шкодівських) поїхав на Галант Авто, як таку, про яку згадали першою в списку в автосалоні.

Як виявилося ця СТО абсолютно "неправильна" ((с) - Вінні-Пух)! Laughing

1. Замість того, щоб розводити клієнта на заміну всіх можливих фільтрів і рідин, вони взялися за роботу тільки після того, як переконалися, що я чітко усвідомлюю, що на 2000 км пробігу масло міняти не обов'язково, і що я сам по своїй волі і при тверезому розумі хочу це зробити.

2. Обіцяли все зробити за годину - зробили за 50 хвилин.

3. Терпляче відповіли на всі мої питання і перевірили всі мої скарги.

4. Остаточна вартість ТО виявилася мало не вдвічі меншою, ніж прикидали спочатку. За масло заплатив рівно стільки, скільки було залито.

Одним словом був приємно здивований ставленням до клієнта і організацією роботи. Respect
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #3
14-06-2006 19:01  

Спробую дати загальну оцінку СТО "Інвестиції УП".
1) Серитфікат Єврокара наявний (можна побачити в їхньому магазині запчастин на стінці)
2) Салону як такого нема. Машини продають з відкритого майданчика на території. На даний момент в пропозції здається одна-єдина "Октавія" чорного кольору. Торгівлею займається доволі толковий і ввічливий хлопець, який при потребі не полінується і в каталогах поритися , і в базі корпоративній подивитися.
3) СТО найбільш розвинений і завантажепнй підрозділ фірми. Ремонтують і обслуговують тут, як кажуть, - "любе". Але нас цікавлять "Шкоди":-). З позитивного (і я це вже писав у якійсь темі) - першокласне австрійське діагностичне обладнання і спеціаліст, який його обслуговує, пройшов навчання у Польщі. Майстри на сервісі (тобто, керівники середньої ланки, їх там 2 - Славік і Валерій) теж виявляють достатні знання по "Шкоді" в сенсі ремонту і обслуговування наших машинок. Боюсь, перелік позитивів може і закінчитись. З негативів: майстри-ремонтники набрані зі "старої гвардії" радянської ремонтної школи , підковані ремонтом "з коліна" і використанням всього шо "під руками". "Шкоди" не знають, до всього доходять напомацки. Кузовні роботи "середні" як по місту, малярки як такої нема (якшо за малярку вважати холодний відсік в кінці ремзони).
Менеджмент на фірмі - "радянська класика": стояти біля майстра і шарпати за рукав.
Середня оцінка по 5-бальній шкалі - 3.

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ydudchak Немає
Ученик
*

Повідомлень: 20
Приєднався: Mar 2006

Повідомлення: #4
15-06-2006 00:43  

> 3) "Галантавто", вул. проф. Буйка
дуже позитивно, скоро, дешево, майстри розумні - принаймі круіз поставити змогли, молоді, в паралель вчаться в Політесі (я за те що не може бути практики без теорії).
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #5
08-09-2006 08:43  

вставляю пост X-Vlad, який стосується обслуговування на СТО:
Привет всем..
Решил немного пожалется на сервисное обслуживание, гарантию, пакимонов сидяших на сервисе, в еврокаре.. и т.д.
Кароче, купил машину Октавию А5 в салоне.. прокатался две недели.. начался стук взади... потом заметил что при нажатии на педаль тормоза - стук пропадает... Поехал на сервис (Львов, Ул. Бортнянського (ООО "Инвестиции УП")). Посмотрели, зделали диагностику - результат брак задних супортов или напрявляющих....
Сказали без базару поменяем.. пошли закажем.. Заказали.. ждать надо было по их словам 14 банковских или рабочих дней.. ОК.. буду ждать... МЛЯТЬ.. уже прошло 1,5 месяца!.. Звонил и Дудину.. и на другой сервис(ГалычАвто ( ул. Зеленая)) ездил по поручению уВАжаемого Дудина Владимира.. и них-я хорошего... супортов как небыло так и нету.. уже третий день пишу на мыло Дудину - ответа нема.. Может что случилось? Говорил что поручил в срочном порядке доставить супорта во ЛЬвов....... уже неделя прошла.. Кароче нема слов.. млять лучше бы купил тот же опель... Если бы я так исполнял заказы своим клиентам - ездил бы наверное на запорожце....
Вот такие вот делы...
To be continue.........

Коментар від мене:
розмовляв вчора з начальником служби постачання запчастин на "Інвестиції УП" Мироном Миколаєвичем...Супорти замовлені у Єврокара вчасно, ІУП тут ні при чому. Тягне Єврокар...недаремно Дудін відмовчується...

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
haggard Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: May 2007

Skoda Octavia Combi Tour 4x4 1.8T
Повідомлення: #6
04-05-2007 10:41  

Доброго дня!
А яка зараз ситуація з СТО у Львові? З гарантійним обслуговуванням???
Скоро буду мати Octavia Combi tour 4x4, тому і цікавлюсь.

Дякую.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Maryan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 62
Приєднався: Dec 2005
Львів
Citroen Grand C4 Picasso, Subaru Outback 2010
Повідомлення: #7
04-05-2007 18:08  

haggard :А яка зараз ситуація з СТО у Львові?
Ситуація така ж як і раніше. Наявність кількох незалежних СТО змушує їх конкурувати у рівні сервісу, а монополія Єврокару на сходинку вище майже нікого особливо не утискає. Думаю щось схоже і в усій Україні.

haggard :Скоро буду мати Octavia Combi tour 4x4
Вітаю з гарним вибором!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #8
07-05-2007 16:59  

ІУП мої враження:
Заїхав в пятницю записали на суботу 10 година на діагностику всього, зміну масла і фільтрів. В суботу приїхав 9.15 думав все пройде швидко і гладко. Ну не виявилося що передімною в черзі ще 2 машини. Прочекав 20 хв посварився чуток , сказали зараз почнуть робити, стою дальше знов нічого нероблять. Взялися до моєї машини десь ще через 40 хв. Весь той час ходив бродив підганяв їх - результату 0. Питання нафіга на 10 годину записали мене???

Зробили діагностику. Підхожу за результатом кажуть сорі принтер заглючев і дані незберігли. Почекайте зараз ще раз зробимо. Ще чекав 20 хв. Отримав список несправностей та все що тре докупити - тут претензій нема. Ну і зміна масла і фільтрів зайняла ще мінімум годину за яку я 3 рази підходив і питав чого мою машину підвісили і нічого нероблять , на що чув "Як вами ще ніхто незаймається?".

Сервіс мені не дуже сподобався. про ціну мовчу взагалі.

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
haggard Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: May 2007

Skoda Octavia Combi Tour 4x4 1.8T
Повідомлення: #9
10-05-2007 13:50  

А що з "Галичавто" і "Галантавто"???
В них щось змінилось в плані гарантійного і простого обслуговування???
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #10
10-05-2007 14:03  

про гарантійне нічого незнаю так як машина негарантійна в мене.

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 760 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 15 893 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 434 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 439 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 504 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 18 998 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 363 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 522 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 004 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999
  Де у Львові можна привязати приборку РС на тур? avanes32 2 3 101 03-10-2017 01:40
Останнє: avanes32

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1