Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Воля-кабелевский развод при закрытии договора
Автор Повідомлення
Dre@m Немає
Harley-Davidson
****

Повідомлень: 1 225
Приєднався: Jul 2007
Киев, Лукьяновка
Skoda Fabia 3 (была), Sportage 3, 4x4, 2.0, CRDi дизель, 4WD, 6AT, TOP
Повідомлення: #41
14-04-2010 16:35 Ответ: Воля-кабелевский развод при закрытии договора

Я так и делаю, а счета что по почте идут малой на растярзание или в мусорное ведро, даже не читаю....

Саша

אלכסנדר, ולדיסלב אני מבין .... אלכסנדר
Шукати всі повідомлення учасника
Nikolya13 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 440
Приєднався: Aug 2009
Київ
Skoda Laura A5 1.6 МРІ 2009-2019
Повідомлення: #42
14-04-2010 22:52 Ответ:

(23-03-2009 10:09)Vlad1358 :  Интернет - http://internet.beeline.ua "Безлимит 5".

Пане Влад, а як там відбувається підключення??? Вони якось ведуть у квартиру дріт? ЧИ як?

Звідкіля: Долгота: 30°35′19.91″ в. д.
Широта: 50°30′11.72″ с. ш.
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #43
05-07-2010 21:13 Ответ: Воля-кабелевский развод при закрытии договора

Розпрощався з "Волею" - Воля!!!!
Остання капля:
в грудні скористувався послугою на їх сайті - відключив інтернет тимчасово. Можливо і було там повідомлення щодо оплати аренди модема, не пам'ятаю.
Знаю одне - я користувач сервісу Portmone і за цей час не було жодного рахунку за інтернет. За ТВ було і все. За тією адресою я більше не мешкаю, тому перевіряти поштову скриньку не міг.
І ось мені телефонують і виявляється що прийшов лист від колекторської компанії Verdict, яка знову ж таки як виявилось раніше мене попереджувала, а це вже іх останнє попередження. Якщо я не оплачу борг - діло передадуть до суду. Сума боргу настільки велика, що я прослезився - 71 грн 92 коп. Це та сама аренда модему, про яку мене можливо і забули попередити, і рахунки за яку протягом півроку не приходили!!!
Оплатив я цей борг, повернув модеми і декодери в субооту.
Сьогодні був за тією адресою, забрав той лист і в скрині знайшов рахунок від волі за інтернет, де вже крім боргу поновили абонплату!

Але це ще не все. В листі колекторської фірми зазаначається, що їм потрібно провести попередню оцінку мого майна. Для цього вони пропонують заповнити мені анкету, де вказати мій доход, доход моєї родини, відомості про мою нерухомість, мій автомобіль, наявність кредитів та депозитів, побутової техніки, мобільних телефонів та mp-3 плеєрів.Цю анкету необхідно відправити їм. Ось тепер сижду і гадаю - яку фігуру що утворють пальці однієї руки ім намалювати і в який зручний для мене спосіб ім цю анкету направити.
Для тих, хто тримає їх модем та декодери в аренді. Іх потрібно повертати в повному комплекті у відповідності до переліку у договорі (коробка, інструкція, в переліку також є батарейки, але за них поки що не питають)
Вартість коробки, та що мені назвали, - 50 грн, пульту - 150 (це при тому що такий саме пульт на радіоринку на Харківській - 60 грн. Але здається на комплектність ім наплювати при певних обставинах.
Що ще цікаво - а мали вони право передавати відомості про мене третім лицям?

Сестра працює в Golden Telecom - розповідала, що у них в договорах з'явився такий пункт. Але тим клієнтам, хто уклав договір раніше надіслали листа, де спитали дозвіл. Хто відмовився, хто погодився...


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-07-2010 21:22 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
AlexGor Немає
SHERIFF
*****

Повідомлень: 7 057
Приєднався: Dec 2007
Киев
Opel Astra H
Повідомлення: #44
06-07-2010 20:11 Ответ: Воля-кабелевский развод при закрытии договора

Бред,в сад их всехПовбывав бы
Шукати всі повідомлення учасника
Mr.Skodnik Немає
Мистер
***

Повідомлень: 461
Приєднався: May 2007
Киев
Чернушка A-5 FSI(была) Сейчас Pajero он же Бобык-Проходимец.
Повідомлення: #45
06-07-2010 22:40 Ответ: Воля-кабелевский развод при закрытии договора

(05-07-2010 21:13)Чебышев :  Розпрощався з "Волею" - Воля!!!!
Остання капля:
в грудні скористувався послугою на їх сайті - відключив інтернет тимчасово. Можливо і було там повідомлення щодо оплати аренди модема, не пам'ятаю.
Знаю одне - я користувач сервісу Portmone і за цей час не було жодного рахунку за інтернет. За ТВ було і все. За тією адресою я більше не мешкаю, тому перевіряти поштову скриньку не міг.
І ось мені телефонують і виявляється що прийшов лист від колекторської компанії Verdict, яка знову ж таки як виявилось раніше мене попереджувала, а це вже іх останнє попередження. Якщо я не оплачу борг - діло передадуть до суду. Сума боргу настільки велика, що я прослезився - 71 грн 92 коп. Це та сама аренда модему, про яку мене можливо і забули попередити, і рахунки за яку протягом півроку не приходили!!!
Оплатив я цей борг, повернув модеми і декодери в субооту.
Сьогодні був за тією адресою, забрав той лист і в скрині знайшов рахунок від волі за інтернет, де вже крім боргу поновили абонплату!

Але це ще не все. В листі колекторської фірми зазаначається, що їм потрібно провести попередню оцінку мого майна. Для цього вони пропонують заповнити мені анкету, де вказати мій доход, доход моєї родини, відомості про мою нерухомість, мій автомобіль, наявність кредитів та депозитів, побутової техніки, мобільних телефонів та mp-3 плеєрів.Цю анкету необхідно відправити їм. Ось тепер сижду і гадаю - яку фігуру що утворють пальці однієї руки ім намалювати і в який зручний для мене спосіб ім цю анкету направити.
Для тих, хто тримає їх модем та декодери в аренді. Іх потрібно повертати в повному комплекті у відповідності до переліку у договорі (коробка, інструкція, в переліку також є батарейки, але за них поки що не питають)
Вартість коробки, та що мені назвали, - 50 грн, пульту - 150 (це при тому що такий саме пульт на радіоринку на Харківській - 60 грн. Але здається на комплектність ім наплювати при певних обставинах.
Що ще цікаво - а мали вони право передавати відомості про мене третім лицям?

Сестра працює в Golden Telecom - розповідала, що у них в договорах з'явився такий пункт. Але тим клієнтам, хто уклав договір раніше надіслали листа, де спитали дозвіл. Хто відмовився, хто погодився...

Аналогичная ситуация, насчитали мне абонплату, хотя не пользовался их сервисом, договор расторгнул, мне шли смс и названивали такая компания, как кредит-колекшн групп и грозили если сумма будет не закрыта придут описывать мое имущество и т.д., при том звонили разные люди, которым нужно было объяснять все по новому, после чего все их номера телефонов засунул в игнор.
ЗЫ Вообще чего я им должен давать отчет я с ними договор не заключал.

[Зображення: bb5185b82e413fa9f4058550eba7.gif]
Сколько волка не корми, все равно у слона больше!
(050) 440-58-58
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Воля. Интернет egorka 49 28 511 17-08-2021 19:59
Останнє: Pirim-Pirim
  Пароочиститель karcher, нужная вещь или развод на деньги ? TeMka 30 11 016 31-03-2020 20:30
Останнє: andrey13
  Воля Smart HD AlexRS 14 4 403 21-12-2015 12:43
Останнє: mr.Clin
  Кабельное на печерске?Только не воля. controller 13 13 796 17-08-2015 22:05
Останнє: Dimon325
  Развод от Киевэнерго. Игорь Т 23 5 793 25-11-2013 20:04
Останнє: Yurkinson
  Модем с wifi (воля кабель) Lil 12 11 617 13-01-2013 03:37
Останнє: Yuriy555
  У кого ещё тормозит интернет от Воля-кабель Донской 44 20 053 25-06-2012 16:10
Останнє: Донской
  У кого ещё тормозит ТВ от Воля-кабель? Flagman 25 19 171 22-03-2012 16:23
Останнє: Владислав
  Обладателям ТВ со встроенным DVB-C тюнером и Воля премиум ТВ (+) Pasha_Kh 25 10 219 14-02-2012 18:15
Останнє: ABU
  Достала ВОЛЯ joy_kiev 34 11 477 01-05-2011 18:56
Останнє: fed0r

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1