Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
подскажите где отдохнуть
Автор Повідомлення
YAREMA Немає
Ученик
*

Повідомлень: 14
Приєднався: Jul 2008

SKODA SUPERB New 1.8TSI
Повідомлення: #11
20-12-2009 12:33  

Для всіх бажаючих відпочити дивіться тут
http://www.yaremcha.com.ua, якщо потрібно щось по конкретному пансіонату, пишіть..... Cool
Шукати всі повідомлення учасника
МЫМ Немає
Узурпатор №4
*****

Повідомлень: 11 760
Приєднався: Aug 2008
Запорізька Січ
Subaru Леся (R.I.P), Subaru Олеся
Повідомлення: #12
06-01-2010 00:24  

И вот Вам доброй ночи Hello!
Есть маленький вопрос: где можно разместить комфортно группу автодурыстов в кол-ве 10-20-30 человек, где то у маю, дней этак на 3-7, в рай=не Ужгорода?И шоб из окна радовал милый горный пейзаж, рядом журчал ручей, паслись неведомы зверушки.....И шо то буде по деньгам Курить
Заранее всем спасибки Hello!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
VolodymyrS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 386
Приєднався: May 2008
Івано-Франківськ
VW Passat B7 2.0tdi-dsg
Повідомлення: #13
06-01-2010 23:12 Re: подскажите где отдохнуть

YAREMA :[quote="Mishania"]собственно подскажите пожалуйста где можно отдахнуть, нормально и не дорого(за звездачками не гонюсь :razzSmile неподалёку от горнолыжных мест, желательно подсказать и телефончик.
зараннее спасибо

Могу предложить, номер одного часного пансионата, "Жонка", точно знаю что пока что есть еще места на новый год...рекомендую....
http://www.yaremcha.com.ua/jonka.htm
тел.+38(097)2654808 Світлана
А я би його не рекомендував і заказав би 100 чоловік!
Господар без коментарів...(хоча спочатку все обіцялось інакше) ми жили коли він тільки відкрився років 3-4 тому! Орендували весь котедж, заплатили десь тисячу доляриків за проживання! А власник ходив і батареї скручував..., щоб газ економити! Може все і помінялось!!! Але такі враження лишаються надовго! Тай тому певно і місця є! Що люди туди певно тільки раз посиляються....

[Зображення: 5_1_1_11012008_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
YAREMA Немає
Ученик
*

Повідомлень: 14
Приєднався: Jul 2008

SKODA SUPERB New 1.8TSI
Повідомлення: #14
08-01-2010 13:58 Re: подскажите где отдохнуть

VolodymyrS :
YAREMA :[quote="Mishania"]собственно подскажите пожалуйста где можно отдахнуть, нормально и не дорого(за звездачками не гонюсь :razzSmile неподалёку от горнолыжных мест, желательно подсказать и телефончик.
зараннее спасибо

Могу предложить, номер одного часного пансионата, "Жонка", точно знаю что пока что есть еще места на новый год...рекомендую....
http://www.yaremcha.com.ua/jonka.htm
тел.+38(097)2654808 Світлана
А я би його не рекомендував і заказав би 100 чоловік!
Господар без коментарів...(хоча спочатку все обіцялось інакше) ми жили коли він тільки відкрився років 3-4 тому! Орендували весь котедж, заплатили десь тисячу доляриків за проживання! А власник ходив і батареї скручував..., щоб газ економити! Може все і помінялось!!! Але такі враження лишаються надовго! Тай тому певно і місця є! Що люди туди певно тільки раз посиляються....

Якщо чесно, то я сильно здивований...... Тому що це перша скарга на цей котедж... Я вже два роки пропоную своїм знайомим цей котедж і ще ні однієї скарги не було..... Я розумію що таке не забувається, але скаргу чую вперше.... Та і власник привітний, незнаю що так з вами повівся.........
Буквально минулого тижня знайомі там відпочивали, і залишились дуже задоволені....
А якщо все ж таки не подобається, то на yaremcha.com.ua є дуже багато цікавих пропозицій.... Читайте, вибирайте і відпочивайте..... Razz
Шукати всі повідомлення учасника
VolodymyrS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 386
Приєднався: May 2008
Івано-Франківськ
VW Passat B7 2.0tdi-dsg
Повідомлення: #15
08-01-2010 19:47  

НУ я написав свої враження! Мені тоді було дуже не зручно перед своїми колегами.... бо котедж я знайшов, а вони приїхали до мене в гості! Але і їсти майже в куртках в столові погодьтесь не дуже приємно! Можливо зараз все і помінялось... можливо вже відбив трошки грошей тих, що вклав)))) Господар і господиня дійсно привітні люди.. тут я не маю, що сказати! Але цих речей я не міг зрозуміти! Їм заплатили все як домовились, навіть здається платили за номер в якому ніхто не жив, бо не всі поїхали! Просто Ви написали...а я як почув назву то не стримався Дятел

[Зображення: 5_1_1_11012008_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
МЫМ Немає
Узурпатор №4
*****

Повідомлень: 11 760
Приєднався: Aug 2008
Запорізька Січ
Subaru Леся (R.I.P), Subaru Олеся
Повідомлення: #16
14-01-2010 14:03  

VSV :И вот Вам доброй ночи Hello!
Есть маленький вопрос: где можно разместить комфортно группу автодурыстов в кол-ве 10-20-30 человек, где то у маю, дней этак на 3-7, в рай=не Ужгорода?И шоб из окна радовал милый горный пейзаж, рядом журчал ручей, паслись неведомы зверушки.....И шо то буде по деньгам Курить
Заранее всем спасибки Hello!
И как бы снова здрасьте Недоумение Курить
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
КУЗНЕЦ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 3
Приєднався: Jun 2010

Повідомлення: #17
17-07-2010 16:30 Ответ: подскажите где отдохнуть

Всім привіт! Підкажіть де можна зупинитись на сутки (двое) недорого з удобствами в Івано-Франківську, або поблизу. Сім"я 3 чол. Якою дорогою краще доїхати з Тернополя до Івано-Франківська. Відповідь актуальна до 21.07.10р. Дякую.
Шукати всі повідомлення учасника
Масік Немає
Ученик
*

Повідомлень: 48
Приєднався: Aug 2006
Івано-Франківськ
Octavia Tour 1,8T
Повідомлення: #18
17-07-2010 18:29 Ответ: подскажите где отдохнуть

Їхати краще через Дружбу, Бучач, Монастириськ. Найдешевше готель Дружба в Пасічній, але краще Надія в центрі різниця у ціні незначна але у рівні так, це у місті, а за межами дивлячись де і наскільки далеко.
Шукати всі повідомлення учасника
vovaf Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 103
Приєднався: Aug 2009
Івано-Франківськ
тур 1,6
Повідомлення: #19
18-07-2010 12:35 Ответ: подскажите где отдохнуть

Цитата:Найдешевше готель Дружба в Пасічній, але краще Надія в центрі різниця у ціні незначна
ну ти і зрівняв дядьку. дружба в пасічній-то скоріше ригалівка, а надія то по суті пафосний готель.
глянь сюди:
http://www.ukrmandry.com.ua/index.php?id=415
по цінах: з дорожчого:
1-Паркготель, Надія, Чорний замок.
цінаякість-Легенда, айвенго, Квінс.
з дешевшого-Нива,Дружба.
Шукати всі повідомлення учасника
КУЗНЕЦ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 3
Приєднався: Jun 2010

Повідомлення: #20
22-07-2010 17:36 Ответ: подскажите где отдохнуть

Масік, vovaf - дякуюHello! Уже у Івано-Франківську.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1