Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Текст по-дебильному написан...
Автор Повідомлення
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #1
05-01-2010 15:54 Текст по-дебильному написан...

А Добкин знатный литератор...
Разбирается какой текст по-дебильному написан и решает кому давать премию, а кому нет..

Текста много....

Цитата:Добкін забрав премію у Сергія Жадана

Харківського письменника Сергія Жадана виключили зі списку 29 осіб, відмічених творчими преміями міськвиконкому. Виключення відбулося 24 грудня під час засідання виконкому міськради за ініціативою харківського міського голови Михайла Добкіна, повідомляє Status Quo.

За його словами, С.Жадан причетний до спалювання книг Євгена Кушнарьова під час "Помаранчевої" революції. "Я пропоную Сергія Жадана з цього списку виключити. Книги спалювали під час інквізиції, під час фашизму і, на жаль, під час "Помаранчевої" революції. Тут немає нічого особистого, я довіряю думці експертів, які включили його в цей список, але вважаю, що люди, які мають талант, повинні життєвим прикладом показувати, як треба чинити і як не треба", - заявив М.Добкін.

*** Сергій Жадан - поет, прозаїк, есеїст, перекладач. Лауреат видавництва “Смолоскип” і Міжнародного літературного конкурсу “Гранослов”. Премія Бу-Ба-Бу за найкращий вірш 1998 року. У 2001-2007 роках його книги визнавалися найкращими книжками року. Лауреат премії імені Джозефа Конрада 2009 року.
http://unian.net/ukr/news/news-354022.html

Цитата:Міський голова надіслав лист заступнику голови Міжнародної фонду пам'яті Б.Чичибабіна
29 грудня 2009, 16:38
Харківський міський голова Михайло Добкін надіслав лист Заступнику голови Міжнародного фонду пам'яті Бориса Чичибабіна Лілії Карась-Чичибабіній. «Я здивований вибраним способом спілкування з міським головою лауреатів Муніципальної премії ім.Б.О. Чичибабіна, яких я поважаю. Тим паче, що з багатьма з них знайомий особисто. Тому вважаю за необхідне опублікувати мій лист на адресу Лілії Карась–Чичибабіної», - зазначив міський голова.

Текст листа міського голови Михайла Добкіна до Л.С. Карась–Чичибабіної:

«Уважаемая Лилия Семеновна!

Переговорив с Вами о решении Исполнительного комитета Харьковского городского совета не присуждать творческую премию в области литературы поэту Сергею Жадану, принятого по моей инициативе, считаю необходимым еще раз высказать свою позицию по данному вопросу и с Вашей помощью довести ее до представителей творческой общественности, готовивших предложения исполкому по присуждению премий.

Я не считаю возможным вмешиваться в оценку литературных достоинств произведений претендентов на творческие премии, это – дело экспертов. Причиной моего предложения не присуждать литературную премию С. Жадану (и об этом я заявил в ходе заседания исполкома перед телекамерами) было публичное сожжение им книги Евгения Кушнарева «Сто шагов по Харьковской земле» в палаточном городке сторонников В.Ющенко на пл. Свободы во время так называемой «оранжевой революции». В моем сознании не укладывается, как человек, являющийся литератором, мог позволить себе сжечь книгу другого автора, тем более ту, содержание которой никакого отношения к политике не имеет.

В этом моем предложении, поддержанном членами исполнительного комитета, нет ни капли неуважения к С. Жадану как творческой личности, тем более к мнению тех, кто оценивал результаты и уровень его литературной деятельности. Оно – лишь напоминание всем нам о том, что, являясь гражданами свободной страны, мы при всех расхождениях в политических взглядах, не должны прибегать к средневековым методам уничтожения произведений неугодных авторов».
http://www.city.kharkov.ua/uk/news/view/id/1706

Цитата:Сергій Жадан написав відкритий лист Добкіну (текст)
Відомий український письменник Сергій Жадан написав відкритий лист Харківському міському голові Михайлу Добкіну. Приводом стала ініціатива чиновника виключити літератора зі списку 29 осіб, відзначених творчими преміями міськвиконкому (премія ім. Чичибабіна).

«Я вернулся в мой город, знакомый до слез…»

Відкритий лист Харківському міському голові Михайлу Добкіну

Пане Добкін.

Останні тижні мене не було в місті, тому, на жаль, не мав змоги нормально відреагувати на ваше рішення щодо вручення муніципальної премії імені Бориса Чичибабіна. Аж ось повернувся додому, ознайомився з вашою позицією, і тепер не знаю що й думати. Ви пишете: «повинні життєвим прикладом показувати», «як потрібно робити і як не потрібно», і так далі. І все було б зрозуміло, але річ у тім, що в мене вже є почесна грамота з вашим підписом. Ви мабуть не пам’ятаєте, але я вам нагадаю – мені її дали позаминулого (2008-го) року під час книжкового фестивалю «Світ книги». Ви ще особисто мали її вручати, але чомусь не прийшли (можливо дельфінарій будували, не знаю). Нагородили ви мене тоді, цитую, «за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм», але головне за «вагомий особистий внесок у розвиток і пропаганду вітчизняної книги та підвищення культурного рівня мешканців м. Харкова». Одним словом, буде нагода – обов’язково подивіться, там ще в слові «есеїст» зроблено дві помилки.
[Зображення: 1262599210.jpg]
І ось тепер я думаю – з чим же у вас проблеми: з пам’яттю чи все таки з моральними принципами, які дозволяють вам, залежно від політичної кон’юнктури, то говорити про пропаганду книги та плідну працю, а то боротись із поетами та «ессеістами» за допомогою залізної мітли адмінресурсу.
Я розумію – у вас попереду вибори, вам потрібно в належний термін перетворити це населення на електорат, вам необхідно знову розколоти місто на два ворожих табори, щоби мати беззаперечну підтримку одного з них. Але все одно – страшенно незручно за ці ваші спроби впровадження в літературний простір Харкова чіткої партійної лінії та генерального художнього методу, базованих на певній політичній орієнтованості. Література не покликана обслуговувати ті чи інші партійні інтереси, шкода, що ви цього не розумієте. Найгірше навіть не те, що ви дозволяєте собі ділити поетів та «помаранчевих» та «біло-синіх», на лояльних та нелояльних, на «своїх» та «чужих». Найгірше, що всі ці політичні спекуляції відбуваються навколо премії імені Бориса Чичибабіна – харків’янина, котрий знав ціну владі та її культурним пріоритетам.

Тому дякую вам, що все таки внесли ясність у це питання та розставили все на свої місця. Бо після вручення минулої грамоти могла виникнути підозра, що особисто вам справді подобається моя «ессеістика». Наступного разу навіть не пропонуйте. І загалом, з огляду на ваші методи формування культурного середовища в місті, радив би вам більше займатись усе таки дельфінами. З ними у вас виходить значно краще, аніж із поетами.

Сергій Жадан,

поет, прозаїк, есеїст.

http://unian.net/ukr/news/news-355283.html


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
ixremedy Немає
Писатель
***

Повідомлень: 301
Приєднався: Feb 2007

ЗАЗ 968М 40 сил (сток), Octavia Tour Combi 1.8t
Повідомлення: #2
05-01-2010 16:57  

Дятел PR чистой воды. я бы Добкина поблагодарил за то, что он забрал грамоту у меня, если бы он мне ее вручал. И еще бы попросил, что он бы об этом заявил по телевизору для как можно большего числа каналов, чтобы имя звучало громче. А что касается грамоты - обычная бумага, которая ничего не значит, если твое имя не звучит нигде.

Где бобруйск? Оцтой
067 408 61 26 Лев
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #3
05-01-2010 17:06  

ixremedy :Дятел PR чистой воды. я бы Добкина поблагодарил за то, что он забрал грамоту у меня, если бы он мне ее вручал. И еще бы попросил, что он бы об этом заявил по телевизору для как можно большего числа каналов, чтобы имя звучало громче. А что касается грамоты - обычная бумага, которая ничего не значит, если твое имя не звучит нигде.

Ну имхо Жадан не тот, кому нужен такой пиар.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B...0%B0%D0%BD


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #4
05-01-2010 17:06  

Сергій Жадан Respect Hello!
Добкин Повбывав бы
Я уже ничему не удивляюсь!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Adri@n Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 718
Приєднався: May 2009
Киев
Outlander XL
Повідомлення: #5
05-01-2010 17:38  

везде шкурные интересы...

какого власть лезет в культуру??
Шукати всі повідомлення учасника
КОТяра Немає
специального назначения
*****

Повідомлень: 2 494
Приєднався: Sep 2006
Киев - Sin City
Skoda A5, BMW 528 (39),ЗАЗ-966 (Ушастый),Mercedes GL500,Mercedes Gelandewagen 6.3 amg
Повідомлення: #6
05-01-2010 19:36  

Добкин - бык! Собсно как и Янык и 90% партии регионов!

[Зображення: connie_23.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
ixremedy Немає
Писатель
***

Повідомлень: 301
Приєднався: Feb 2007

ЗАЗ 968М 40 сил (сток), Octavia Tour Combi 1.8t
Повідомлення: #7
05-01-2010 19:59  

Adri@n :везде шкурные интересы...

какого власть лезет в культуру??
Все очень просто. Могу предложить прочитать 1984 Орвела

Где бобруйск? Оцтой
067 408 61 26 Лев
Шукати всі повідомлення учасника
ixremedy Немає
Писатель
***

Повідомлень: 301
Приєднався: Feb 2007

ЗАЗ 968М 40 сил (сток), Octavia Tour Combi 1.8t
Повідомлення: #8
05-01-2010 20:11  

Чебышев :
ixremedy :Дятел PR чистой воды. я бы Добкина поблагодарил за то, что он забрал грамоту у меня, если бы он мне ее вручал. И еще бы попросил, что он бы об этом заявил по телевизору для как можно большего числа каналов, чтобы имя звучало громче. А что касается грамоты - обычная бумага, которая ничего не значит, если твое имя не звучит нигде.

Ну имхо Жадан не тот, кому нужен такой пиар.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B...0%B0%D0%BD
такой пиар, ИМХО, нужен всем, кто работает в этой сфере.

Где бобруйск? Оцтой
067 408 61 26 Лев
Шукати всі повідомлення учасника
Олеся Немає
птичка - мозгоклюйка
*****

Повідомлень: 4 472
Приєднався: Jul 2008
Харьков, Салтовка
Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка
Skype IDolesya_ua
Повідомлення: #9
05-01-2010 23:47  

КОТяра :Добкин - бык! Собсно как и Янык и 90% партии регионов!

Костя, а можно как-то помягче в следующий раз???? Подумай о том, что ты задеваешь чьи-то взгляды....

По теме: повеселил упрек писателя Добкина в безграмотности - неужели он думал, что Добкин лично текст грамоты набирал???? Это недоработка канцелярии горсовета, но никак не мэра...Думаю, что он даже ее не подписывал - факсимиле шлепнули на грамоту - и всё....

В чем-то согласна: настоящий писатель никогда не позволит себе уничтожить труд другого писателя...И не зависит это от политических взглядов, а только от человеческой порядочности....

2Костя Чебышев: а что вы, собственно хотели????? Премии тоже не всем подряд дают....Чтобы получить премию, надо в комитет принести "отрез зеленого сукна", а иногда и не один....

[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платье
Мое варенье:хочу-ем,хочу-на рожу тебе мажу!
Шукати всі повідомлення учасника
ixremedy Немає
Писатель
***

Повідомлень: 301
Приєднався: Feb 2007

ЗАЗ 968М 40 сил (сток), Octavia Tour Combi 1.8t
Повідомлення: #10
05-01-2010 23:54  

Олеся :
КОТяра :В чем-то согласна? настоящий писатель никогда не позволит себе уничтожить труд другого писателя...И не зависит это от политических взглядов, а только от человеческой порядочности....
Именно это действие, в первую очередь, показывает, что дядя реально нуждается в пиаре. Таким образом, он создал информационный повод получить скандал. Сейчас очень много деятелей во всех направлениях, и те, кто не на слуху, быстро уходит в забвение.
Помните, каким хитом был Лукьяненко? А кто теперь перечислит его фамилию в списке топовых писателей? Я скорее вспомню Пелевина.

Где бобруйск? Оцтой
067 408 61 26 Лев
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Помогите перевести текст на английский КОТяра 34 10 442 06-07-2010 17:00
Останнє: smile

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1