Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Вибір підсилювача
Автор Повідомлення
vovaf Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 103
Приєднався: Aug 2009
Івано-Франківськ
тур 1,6
Повідомлення: #1
10-11-2009 18:06 Вибір підсилювача

Всім привіт! Хотів написати у попередній темі але її закрили Sad
Хочу трохи покращити музику. Зара маю штатні колонки спереду і піонер2900.
Планую для початку поставити усь http://avtozvuk.com.ua/info.php?id=1768 і підключити штатний фронт і мостом кинути саб в багажнік. А далі буду крутити по обстановці, можливо поміняю маг і штатні колонки на шось нормальне, але це в перспективі.
Хто шо може порадити?
Шукати всі повідомлення учасника
VolodymyrS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 386
Приєднався: May 2008
Івано-Франківськ
VW Passat B7 2.0tdi-dsg
Повідомлення: #2
10-11-2009 20:07  

Напиши реальний бюджет і що лухаєш?

[Зображення: 5_1_1_11012008_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
VelSide Немає
Писатель
***

Повідомлень: 292
Приєднався: Feb 2009

была Skoda :)
Повідомлення: #3
10-11-2009 20:22 Re: Вибір підсилювача

vovaf :Всім привіт! Хотів написати у попередній темі але її закрили Sad
Хочу трохи покращити музику. Зара маю штатні колонки спереду і піонер2900.
Планую для початку поставити усь http://avtozvuk.com.ua/info.php?id=1768 і підключити штатний фронт і мостом кинути саб в багажнік. А далі буду крутити по обстановці, можливо поміняю маг і штатні колонки на шось нормальне, але це в перспективі.
Хто шо може порадити?

Штатні колонки краще зміни з часом ! Але на перший час підійдуть от скільки вони проживуть із підсилювачем це вже питання . Усь раджу брати відразу 4 канальний , щоб потім у перспективі кинути мостом на саб два канали які залишаться . Гу тобі і цього вистачить якщо ти не меломан. А що купляти порадься із Юрою і Володею і Omega_sv вони у цих питаннях у нас аси автозвуку !
Шукати всі повідомлення учасника
VolodymyrS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 386
Приєднався: May 2008
Івано-Франківськ
VW Passat B7 2.0tdi-dsg
Повідомлення: #4
10-11-2009 20:33  

Ну я тільки вчусь Embarassed ! Але вже порадою трошки можу допомогти! Просто все залежить від того, що ти хочеш отримати і скільки готовий за це викласти мані! Я тоже спочатку тільки поміняв стандартну акустику.....

[Зображення: 5_1_1_11012008_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
VelSide Немає
Писатель
***

Повідомлень: 292
Приєднався: Feb 2009

была Skoda :)
Повідомлення: #5
10-11-2009 20:54  

пропоную створити тему автозвук і там давати питання і відповіді для усіх охочих . А то наша гілка обросте купою тем , а так буде все в одній. Ну і про свої інстали з Юрою теж розкажіть всім цікаво ! В окремих темах з фотками бажано ))
Шукати всі повідомлення учасника
VolodymyrS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 386
Приєднався: May 2008
Івано-Франківськ
VW Passat B7 2.0tdi-dsg
Повідомлення: #6
10-11-2009 21:20  

Я думаю, що можна і окрему тему! А інстали, то свої і так зможуть подивитись на зустрічі! Просто ще не дороблено все! В процесі)))) Бо Юра то і процес фоткав, а я хіба результат сфоткаю!!! Доречі Юрин інстал можна подивитис тут http://www.avtozvuk.com.ua/forum/viewtopic.php?t=17634

[Зображення: 5_1_1_11012008_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Юрік Немає
Ученик
*

Повідомлень: 43
Приєднався: Nov 2007

Fabia 1.2 хетч.
Повідомлення: #7
12-11-2009 10:29  

Ну, я не великий знавець апаратури, маю на увазі шоб шось радити, але думаю від цього кранча толку небуде, краще вже нічого нетрогати,
я б спочатку приділив увагу акустичним кабелям, перевірив мідбаси на питання порваності, для досягнення макс. потужності на виході магнітоли, варто б протягнути живлення напряму від акомулятора...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Порадьте вибір маршруту Sanja25 6 3 337 22-08-2016 13:17
Останнє: Дмитрий16

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1