Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Зимова гума. Ділимся досвідом
Автор Повідомлення
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #11
18-12-2009 12:38  

migal :
Tramp :
migal :В мене куплені минулого року ГудЄри Ультрагрип 7+.
Другу зиму не перестають радувати.
Вчора випробував на засніженій дорозі зі Львова до Чернівців. По ожеледиці тримає дорогу чудово, по сніговій каші давала змогу робити обгони на шв 110! Одним слововм Rulez
Завтра випробую їх під час маршруту з Чернівців до Львова!
Ну ти гонщік Поехали - маладец. Respect Я вчора ввечорі їхав по трасі через Чижки, то там на тих перепадах була сильна ожеледиця і місцями відчував що трохі заносе. Більше переживаєш за тих чудо-шоферів на капейках чи тавріях , які мало того що на літній гумі так ще й розганяється з горкі ніби в нього і антизанос і антибукс стоїть Smile . Я то впевниний що зупинюсь, а вони трохі на камікадзе смахують. Я удивлен
Вчора на трасі між Стрийом та Франківськом на моїх очах такий шофер вгаратався в ГАЗон (робив обгін при поганій видимості, в останній момент, коли побачив майже перед собою ГАЗ, спробував зіскочити на свою смугу. Попавши на сніг між полосами зробив два розвороти на 360гр., вилетів на ту ж зустрічну і вїхав під той же ГАЗ тільки задом). Все це відбулось на моїх очах на дві машани переді мною.
Поехали Тому не забувайте, яку б шину не купляли а обережним потрібно бути завжди!
Повністю тебе друже підтримую!!Щоб добряче поганяти треба дочикатись літа і то правельно оцінювати ситуацію і де не потрібно, то не ріскувати.
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #12
18-12-2009 19:34  

Tramp :[quote="MAECTP0"]
От класно навіть колеса купляти не треба. А в Карпати на повному приводі їхати обовязково треба, тимбільше погода сприяє. В мене колега в Буковель недавно поїхав має Скаута 4х4, казав що на повному приводі і хорошій гумі хоть на гори залазь.

Ну так я свого форда теж продав з парою зимових.

А твого знайомого не Сергій звати?
Я октаху купив в Сергія що вже мав й має скаута 4х4. Й любить по карпатам волочитись.
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #13
18-12-2009 19:56  

MAECTP0 :
Tramp :[quote="MAECTP0"]
От класно навіть колеса купляти не треба. А в Карпати на повному приводі їхати обовязково треба, тимбільше погода сприяє. В мене колега в Буковель недавно поїхав має Скаута 4х4, казав що на повному приводі і хорошій гумі хоть на гори залазь.

Ну так я свого форда теж продав з парою зимових.

А твого знайомого не Сергій звати?
Я октаху купив в Сергія що вже мав й має скаута 4х4. Й любить по карпатам волочитись.
Мого колегу звати Ігор. Він того скаута вже десь біля здається трьох років має і іншої шкоди не мав. От би смішно було якби дійсно ту свою машинку в мого колегі купляв. Я завжди кажу що Львів - це маленьке "село", де всі один одного знають, тому я не здивуюсь якщо рано чи пізно спільні знайомі всетаки знайдуться. Мир
Шукати всі повідомлення учасника
rostyk Немає
супербовод со стажем
**

Повідомлень: 112
Приєднався: Jun 2009

шкода суперб фл 1.8 дсг елеганс с нави
Повідомлення: #14
19-12-2009 00:37  

поставив тойо обсерв. взяв 205-60 нормальна гума. нокію російську брати не став --- турецке гамно типу ультрагріпа теж. а та маде ін джапан --- нормальні липучки нешиповані. трохи гудять але прилипають дольоду --- то основне. мягка зимова гума. рекомендую тойо

Подпись удалена
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #15
19-12-2009 08:27  

rostyk :поставив тойо обсерв
хорошая резина

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
Devilsown Немає
Ученик
*

Повідомлень: 7
Приєднався: Dec 2009

Шкода Октавия
Повідомлення: #16
30-12-2009 09:51  

П'ять зим відкатав на нокіан вінтер. Проблем не виникало. Зараз поставив Дженерал арктик айс. Задоволений. Гума просто ГУД!!! Rulez
Шукати всі повідомлення учасника
TimberWolf Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 167
Приєднався: Aug 2008
Львів
Octavia A5 FL 4x4
Повідомлення: #17
30-12-2009 23:36  

От зараз катаюся на дешевому Нокіані W, але в принципі особливих проблем не виникало. На льоді думаю будь яка гума веде себе не дуже добре.

The power is nothing without control...
Шукати всі повідомлення учасника
Vinex Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 76
Приєднався: Dec 2008

Skoda Fabia
Повідомлення: #18
04-01-2010 01:44  

Поставив собі НОКІАН нова модель, але не памятаю як називається, дуже задоволений, купляв на РІК АВТО. накчав газом, Супер!!!

[Зображення: 2_2_1_25092007_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Заправщик Немає
Ученик
*

Повідомлень: 7
Приєднався: Nov 2009

А5. amb. bsf
Повідомлення: #19
07-01-2010 20:54  

Всіх з Різдвяними святами !

відносно коліс :
мав 4 машини зимою їздив - літні піреллі, зимові марагоні, зимовий гіславед,
- тепер їжджу на сонтіненталь вінтер контакт 770 з 6мм протектором. відчуття такі шо перший раз в житті взув нормаотні зимові колеса. Smile можливо також допомагає абс і аср...
Шукати всі повідомлення учасника
luk Немає
Ученик
*

Повідомлень: 16
Приєднався: Sep 2009

Skoda Octavia 1.6
Повідомлення: #20
18-01-2010 09:33  

Привіт! В мене друга машина на яку взимку взуваю Gislaved Nord Frost- шини ведуть себе на снігу на відмінно, лід 4 з 5, слякоть 4 з 5.
Літня Nokian - 5 з 5
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Зимова гума. Андрій 9259 1 1 384 14-08-2021 17:18
Останнє: Vitaly_N
  Зима і гума Schumacher 1 1 312 14-10-2009 15:10
Останнє: antik
  Тема закрита Гума Blarox 6 2 239 28-04-2009 23:48
Останнє: Blarox
  Зимова доокоплектація свого авто )))) Gt-1 30 7 736 06-01-2009 15:29
Останнє: StE@LtH
  Диски і гума для Клубу Igor_Lviv 29 7 704 16-10-2008 22:49
Останнє: Igor_Lviv

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1