Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5
Автор Повідомлення
X-RAY Немає
Moderator
*****

Повідомлень: 1 042
Приєднався: Jul 2005

Skoda Octavia 1.6 101hp GLX
Повідомлення: #21
17-08-2010 21:45 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

Я зтикався з цією проблемою і зтикаюся з нею досить часто. Але статистично я дослідив ось що:

- ввімкнений круїз сам по собі не виключається
- якщо його виключити чи то перемикачем чи то педаллю гальма, то може назад не включатися

як лікую:

- декілька разів натиснути на педаль гальма (допомогає не завжди)
- поворотом ключа запалювання
- якщо на ходу, і не допоміг 1-ий спосіб , перехожу на нижчу передачу, піддрочую гальмом, за деякий час знов підхоплює (ну звісно, весь цей час клацаю кнопкою Set)

помилки:

- номерів не знаю, але ВАГком фіксує спорадичну помилку круїза
- міняв УСЕ, від рукоятки до концевиків - все до сраки. Помилка швидше за все, програмна, і все одно виявляється.

Читав дослідження АДАС (німці ганяли Пассат від 0 до 150.000 км) - там чітко і ясно написано, що помилку круїза "побєдіть нє удалось".

Забив, і їжджу собі далі

П.С.

ось ссилка http://www.upsolute.ru/article.php?001_a...icle_num=1

і цитата: "Боязнь электроники сопровождала нас неразлучно.
Примеры: аэрбег имел бракованный штеккер (был изменен с мая 2007 года), круиз-контроль вылечивался сам путем сброса и повторного включения,"
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-08-2010 22:04 X-RAY.)
Шукати всі повідомлення учасника
andrejvb Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 100
Приєднався: Nov 2007
Павлоград
Oktavia A5 1.6
Повідомлення: #22
18-08-2010 00:48 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

(17-08-2010 18:27)bboorryyss :  Вот сижу и думаю, устанавливать или не стоит. С одной стороны - удобно, с другой - на Украине почти негде ездить с круизом.
ОЧЕНЬ удобно Smile На счет "негде" - да даже по городу (ну, не в пробках, ессесно). Экономия по топливу зависит от темперамента Smile и стиля езды. Если ездишь "по-пенсионерски" (как я Smile), экономии нет, а вот садится сын - минимум литр разницы с круизом. И сильно позволяет экономить на штрафах. Пример: после прострела по трассе въезжаешь на участок с ограничением в 40 (или в село) и чисто на автомате начинаешь разгоняться, а тут и крохоборы с радаром. А так выставил на 5 км меньше предела и едешь как белый человек, с пассажиром беседуешь, музон слушаешь, а не на спидган смотришь.
Цитата:а с круизом как? Только и делаешь, что клацаешь кнопкой. Или я что-то не так понимаю?
Привыкаешь за пол-часа. Если бы еще и было несколько настраиваемых пресетов - вообще бы лафа была

Borisovitch +мульён
Я при покупке машинки тож думал, что мне эта фича и нах не нуна. Ошибался. Попробовал у друга и побег себе ставить. 2года с ней езжу и не нарадуюсь
Шукати всі повідомлення учасника
Capers Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 230
Приєднався: Jun 2006
Киев
Повідомлення: #23
18-08-2010 07:45 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

(17-08-2010 21:45)X-RAY :  Я зтикався з цією проблемою і зтикаюся з нею досить часто. Але статистично я дослідив ось що:

- ввімкнений круїз сам по собі не виключається
- якщо його виключити чи то перемикачем чи то педаллю гальма, то може назад не включатися

як лікую:

- декілька разів натиснути на педаль гальма (допомогає не завжди)
- поворотом ключа запалювання
- якщо на ходу, і не допоміг 1-ий спосіб , перехожу на нижчу передачу, піддрочую гальмом, за деякий час знов підхоплює (ну звісно, весь цей час клацаю кнопкою Set)

помилки:

- номерів не знаю, але ВАГком фіксує спорадичну помилку круїза
- міняв УСЕ, від рукоятки до концевиків - все до сраки. Помилка швидше за все, програмна, і все одно виявляється.

Читав дослідження АДАС (німці ганяли Пассат від 0 до 150.000 км) - там чітко і ясно написано, що помилку круїза "побєдіть нє удалось".

Забив, і їжджу собі далі

П.С.

ось ссилка http://www.upsolute.ru/article.php?001_a...icle_num=1

і цитата: "Боязнь электроники сопровождала нас неразлучно.
Примеры: аэрбег имел бракованный штеккер (был изменен с мая 2007 года), круиз-контроль вылечивался сам путем сброса и повторного включения,"

Спасибо за аргументированный и вразумительный ответ!

Кстати, порывшись на форуме Сеата - действительно такая проблема присутствует тоже.
Шукати всі повідомлення учасника
X-RAY Немає
Moderator
*****

Повідомлень: 1 042
Приєднався: Jul 2005

Skoda Octavia 1.6 101hp GLX
Повідомлення: #24
18-08-2010 12:05 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

Нема за що. Хай їздить і приносить задоволення. Круїз все таки - сила.

У мене круїз стоїть і на Турі, керування з кнопки з керма, так на Турі такого немає - жодного разу не відмовив круїз.

Так шо чим більше електроніки - тим "краще", як видно.
Шукати всі повідомлення учасника
yurec_ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 654
Приєднався: Dec 2012
Київ
7-й трактор
Повідомлення: #25
22-03-2015 16:11 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

Вирішив поділитись досвідом, бо докладної інформації на нашому форумі не знайшов, хоча на зарубіжних сайтах є.

Проблема. Підглючував круїз контроль на А5 до фл. Самостійно міг вимкнутись, або після натискання гальм, щеплення не хотів вмикатись аж поки не витягнеш - вставиш в замок запалення ключ.
Проблем є декілька, від некоректної роботи "лягушок" на педалях, розриву контактів, та різноманітних глюків іншої електронники до банального забруднення контактів в самій ручці, що як зрозумів зустрічається найчастіше.
З останнім боротись дуже просто, ручка розбирається і контакти чистяться, кермо при цьому знімати не потрібно.

1. Знімаємо задню кришку ручки. Можна і руками, щоб не пошкодити платсик.
2. Плата яку потрібно дістати.
3. Троксом відкручуємо два саморізи
4. Пункт один можна трохи відігнути вусики. Пункт два чистимо спиртом самі контакти.


Файл(и) Мініатюри
               
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #26
22-03-2015 21:27 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

(22-03-2015 16:11)yurec_ :  Вирішив поділитись досвідом, бо докладної інформації на нашому форумі не знайшов, хоча на зарубіжних сайтах є.

Проблема. Підглючував круїз контроль на А5 до фл. Самостійно міг вимкнутись, або після натискання гальм, щеплення не хотів вмикатись аж поки не витягнеш - вставиш в замок запалення ключ.
Проблем є декілька, від некоректної роботи "лягушок" на педалях, розриву контактів, та різноманітних глюків іншої електронники до банального забруднення контактів в самій ручці, що як зрозумів зустрічається найчастіше.
З останнім боротись дуже просто, ручка розбирається і контакти чистяться, кермо при цьому знімати не потрібно.

1. Знімаємо задню кришку ручки. Можна і руками, щоб не пошкодити платсик.
2. Плата яку потрібно дістати.
3. Троксом відкручуємо два саморізи
4. Пункт один можна трохи відігнути вусики. Пункт два чистимо спиртом самі контакти.
Це цікавий звіт, в мене аналогічно після скидання режиму "круїз" натисканням на щеплення чи гальма міг від балди не включатись повторно. А проїхавши деяку відстань (не заглушуючи авто) включитись. Треба спробувати і в себе почистити контакти.
Шукати всі повідомлення учасника
nazsubs Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 207
Приєднався: Apr 2015
Kiev
Octavia A5FL 1.6TDI 16V turbo,77 kW (105 PS)@ 4400 rev., 250 Nm
Повідомлення: #27
24-05-2015 15:34 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

После нажатия на педаль он полюбе сбросится. Но в памяти скорость сохраняется. Мануале написано что скорость возобновляется только после отпускания сцепления или тормоза(только для автомата) и кратковременного нажатия на кочающуюся кнопку RES. Т.есть сам по себе после отпускания педали он не должен возобновляться. Либо заново кнопкой SET выставить новое значение.
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #28
24-05-2015 20:18 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

(24-05-2015 15:34)nazsubs :  После нажатия на педаль он полюбе сбросится. Но в памяти скорость сохраняется. Мануале написано что скорость возобновляется только после отпускания сцепления или тормоза(только для автомата) и кратковременного нажатия на кочающуюся кнопку RES. Т.есть сам по себе после отпускания педали он не должен возобновляться. Либо заново кнопкой SET выставить новое значение.

Та це і коту понятно. Мова не про те. Бувають моменти, коли після натискання на гальма чи щеплення він ніяким чином тобто натисканням на SET включатися не хоче. Тільки заглушити і перезапустити двигун тоді знову працює. А на автобамі в Європі так бавитися не зовсім прикольно.
Шукати всі повідомлення учасника
tompson Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 785
Приєднався: Mar 2008
Киев
Superb II 2.0 170 hp, Renault Trafic, LC 200 '20
Повідомлення: #29
24-05-2015 20:51 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

А как по мне, то на круизе расход больше..
Вроде бы и дороги получше в Польше, и дизель по идее получше.
Но как по мне, КК совсем тупой - жмет активно на гашетку и мало использует накат - просто газ-тормоз...

Как по мне плавная езда самостоятельно намного экономичнее (думаю минимум литр экономии)
Шукати всі повідомлення учасника
nazsubs Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 207
Приєднався: Apr 2015
Kiev
Octavia A5FL 1.6TDI 16V turbo,77 kW (105 PS)@ 4400 rev., 250 Nm
Повідомлення: #30
24-05-2015 22:33 RE: Проблема с Круиз - контролем на Октавии А5

(24-05-2015 20:18)DoctorAleks :  SET включатися не хоче. Тільки заглушити і перезапустити двигун тоді знову працює. А на автобамі в Європі так бавитися не зовсім прикольно.

Ааа я понял, ну да это не прикольно конешно.

(24-05-2015 20:51)tompson :  А как по мне, то на круизе расход больше.. жмет активно на гашетку и мало использует накат
У меня с точностью до наооборот, тупо держит на минималке расход, чуть спуск, так сразу накат и расход 3,2-2,6-0,0. В горку не перегазовывет, я ногой пока так не могу у меня больше получается.
Меня круиз радует.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Вопрос по Круиз - контролью Harrrd 1 789 04-06-2019 10:54
Останнє: zikki
  Установка круиз-контроля Октавия А5 2007 год nikita88ua 26 15 330 31-12-2016 22:35
Останнє: Gr_Vetal
  Управление климат-контролем AndronKL 11 7 215 31-05-2016 14:58
Останнє: AndronKL
  Хелп Круиз на Тур . Lifen 4 1 819 24-03-2016 02:18
Останнє: Lifen
  Круиз - контроль Валентин 1 1 633 27-02-2016 22:05
Останнє: Владимир_
  Тюнинг: второй глушитель на супер 2 и круиз - кто ставил? Viktor V. 0 920 04-09-2015 09:47
Останнє: Viktor V.
  Не работает круиз-контроль Afonya-t 3 1 508 19-01-2015 11:49
Останнє: Ruso
  не включается круиз Polaris 14 9 473 03-12-2014 21:58
Останнє: noto
  Не работает круиз на 5 передаче. sashok_07 42 11 831 01-09-2014 11:07
Останнє: andrey7
  Круиз контроль на Fabia 2, подскажите batanik 0 1 555 21-05-2014 14:48
Останнє: batanik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1